Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Душевна голота?!?нови  
Автор PanTer ()
Публикувано28.07.04 12:47



В съня си или нямах мъж или любовник, или ако го имах той не беше при мен, но така или иначе нямаше никакъв намек за секс или любовен момент. Налагаше се за някакъв период от време да живея при приятел/и (или той/те при мен). Много близки бяхме в съня, но на яве такива хора не съществуват. Нормално ежедневие, нормално тичане по задачи и в един момент се поглеждам и виждам, че съм гола - напълно. Чудя се как така съм забравила да се облека и защо приятеля/ите не са им казали нищо. Смътно осъзнавам, че за да не им направи дори впечатление значи е нещо нормално. Обличам се (или хуквам към поредната задача и забравям) и... всичко наново - в един момент пак се поглеждам и пак виждам, че съм съвсем гола - и така като безкрайна въртележка.
Нещо гъделичка мозъка ми - като спомен от знание какво означава това, но... май спомена е прекалено мътен. Освен, че няма нищо физическо в съня друго не ми изплува, а ми се струва важно.
Какво мислите по въпроса?



Тема Re: Душевна голота?!?нови [re: PanTer]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 16:28



Отворих съновника с намерението да попитам същото, каквото си питала и ти - приятелката ми е сънувала, че е гола и това не и се е струвало странно, както и на никой около нея. В първия момент си помислих, че постингът е от нея, но явно не е... Ще ми е много интересно да науча какво може да означава това.



Тема Re: Душевна голота?!?нови [re: Aз]  
Автор PanTer ()
Публикувано28.07.04 16:49



Би ми било интересно да се запозная с приятелката ти. Едва ли е съвпадение двете да сънуваме подобен сън...



Тема Re: Душевна голота?!?нови [re: PanTer]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 16:35



Mislq si, che shtom ima dwa pochti identichni sluchaq, bi trqbwalo da ima i drugi takiwa. Koeto me nawejda na misylta, che poboden syn trqbwa da e opisan w uchebnicite po psihologiq... No qwno w tozi forum nqma wedushti hora:{
A kolkoto do priqtelkata mi - tq e mnogo interesen chowek, moje bi nai-interesniq, kogoto sym sreshtal prez jiwota si. Tq synuwa mnogo milata, i to wse nqkakwi stranni neshta:} Aide!



Тема Re: Душевна голота?!?нови [re: Az]  
Авторkandy (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 17:41



E,izri4no e da kazvam,4e 6te e interesno da napi6e nqkoi svoi sun tvoita priqtelka tuk v kluba,no tq sigurno nq,ma net.....???



Тема Re: Душевна голота?!?нови [re: Az]  
Автор PanTer ()
Публикувано30.07.04 11:58



Имах предвид, че вероятността две жени да сънуват аналогичен сън и да разберат за това при това в нетпространството не е случайност.
Аз също непрекъснато сънувам, помня с години и сънувам доста интересни и странни неща.
А иначе идеята да се потърси отговор в клуб психология може би не е лоша. Ще надникна в клуба да реша заслужава ли си.



Тема Re: Душевна голота?!?нови [re: PanTer]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 14:16



A kude e tozi klub psihologiq??



Тема Re: Душевна голота?!?нови [re: PanTer]  
Автор She-Wolf (скиталка)
Публикувано31.07.04 15:45



Ами да! Най-добре погледни там!
Доста фройдистки ми изглежда тоя сън!

GOD<=>DOG


Тема Re: Душевна голота?!?нови [re: She-Wolf]  
Автор PanTer ()
Публикувано02.08.04 14:01



А защо просто не си кажеш мнението тук?



Тема фройд..нови [re: Az]  
АвторStoqn (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 15:44



Froйд казва, че този вид сънища са един от често срещаните. Отдавна четох "Тълкуване на сънища" и явно, както изглежда не достатъчно задълбочено, поради което не мпога да изкажа достатъчно аргоментирано според разбиранията на Фройд становище. Той казваше, че сънищата с голота са свързани със състояние, при което сънуващият се чувства незащитен.
като се замисля, има логика да се отнася до персоната - до начина по който сънуващият общува с хората. В този начин нещо куца, поради което той се вижда насън гол. на мен така ми звучат този тип сънища.
като тип обаче разбира се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.