Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема помощнови  
Авторnqkoq (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 02:29



Една позната ми гледа на кафе и ми каза да отида да си прегледам гърдите ,да не съм имала нещо като бучка,от няколко дена се опипвам не мога да разбера дали има нещо ,напипвам някаква подутина но не знам дали наистина е бучка ,може и да е било там отдавна .Преди 2 месеца ходих на гинеколол той ме опипва но нищо такова не видя,ако е имало нещо щеше да ми каже.вчера ми беше много претеснено и не можех да заспя реших да изпия 100грама водка ,аз по принцип не пия много рядко и само с компания.Така се напих от една чаша водка че имах чуството че ше умра,повръщах беше ми много зле.И най важното беше че сънувах някакво момченце около 6,7годишно(аз нямам деца) беше се надвесило над майка си която беше мъртва и плачеше ,а майката бях аз .Незнам как да го тълкувам тоя сън,благодаря на всички които решат да отговорят.



Тема А не е ли най-лесно [re: nqkoq]  
Автор PanTer ()
Публикувано03.08.04 11:58



да отидеш на мамолог вместо да се измъчваш така?



Тема Re: А не е ли най-леснонови [re: PanTer]  
Авторmenjy (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 14:34



Nqma6 deca,a ima6 li seriozen priqtel i ot kolko vreme hodite zaedno??



Тема Re: помощнови [re: nqkoq]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано03.08.04 15:00



Зна4и ,добре ,4е ти е казала да си прегледаш гърдите...ако ти беше казала,4е след два дни ще се превърнеш в жаба ,щеше ли да квакаш ве4е?Вси4ко е е главите ни.Сами си го правим.Но нейното си е престъпление да ти говори такива неща,след като е позната и знае как ще реагираш...
Май доста силно вярваш в нещата,които ти казват,за това си иди на мамолог да се успокоиш,докато сама не си си образувала нещо на гърдите.
4удно нещо са това хората,да се шашнеш какви работи могат да си при4иняват сами на себе си и един на друг!

Мдаааа

Тема Re: А не е ли най-леснонови [re: PanTer]  
Авторnqkoq (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 04:21



Благодаря и аз това мисля да направя



Тема Re: А не е ли най-леснонови [re: menjy]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 04:23



имам приятел и сме заедно от4,5 години



Тема Re: помощнови [re: 3Be3ga]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 04:32



зная че си права и найстина сама сам си виновна,отначало не и обърнах внимание,ама после и аз не знам какво стана започнах да си мисля ако наистина има нещо какво да правя.Ще отида на доктор само той може да ме успокои.Благодаря ти за подкрепата



Тема Re: помощнови [re: няkoя]  
Автор FarScape (Hear The Light)
Публикувано04.08.04 07:51



Хайде и аз да поразведря атмосферата малко. Преди време в София бях завъдил табиета да се помотавам по Раковска и след време да хлътна в некое заведенийце: алкохолче и т. н. и разбира се накрая турско кафенце. Турско, защото можеш после да обърнеш чашката и като позасъхне, можеш да погледнеш в нея, откъде да знаеш... Та седя си безметежно в едно от въпросните заведенийца, близо до хотела "Славянска беседа" и си привършвам кафенцето. Бях сам, но моя милост не е темерут, всички келнери и сервитьори са ми първи приятели, свързва ни яка дружба, тъй като им хлъшкам приятни бакшишчета (нали всички келнери са вишисти) и тъкмо се бях доста посамоуглъбил, когато почувствах, че некой се е бая вторачил в мене. Беше момиче явно невероятно интересна личност и бих казал даже, че беше и красова. Облечена беше доста скромно, с вкус и от нея лъхаше тревога, безнадежност, обърканост и какво ли още не и всичко това при невероятна дълбочина. Беше сама и ме гледаше доста остро и ядосано. "Какво ли пък се е зазяпала в мене?" ми мина през акъла, когато тя се приближи до масичката ми ("'айде-е, излезе ми късмета" си помислих доста сконфузено) и почти троснато ме попита: "Разбираш ли нещо от тези работи?" Казах и': "Не", но тя вече си беше подала чашката. "Знам, че нищо не разбираш, ама кажи нещо ей така". Въпреки, че бях заинтригуван от нея, трябваше ми бая усилие да продолея огромното ми нежелание да се занимавам с нея. При невероятно бавно, трудно и мъчително начало полека-лека започна да се отприщва. И така един много мъчителен час и половина, след което се надигнах да си ходя. Стана и тя, лицето и' беше трудно описуемо, но красиво, и отново това чувство на бездънна тревога, отчаяние и гняв. "Нищо не позна, явно нищо не разбираш", ми го тросна с досада и яд, след което зачезна нанякъде. "Напълно възможно" си казах почти утешително и се забързах към далеч по-приятна компания. Нали някъде беше казано, че корабите не оставяли бразди по морето и аз така, за ден-два и съвсем забравих случката. Да, ама не... Неколко дни след това, много близо до същото заведение, тя изкочи от някъде. И отново онази сложност и комплицираност, в очите и отново онази бездънност, наистнина необикновен човек и наистина красив. Този път обаче я нямаше онази ядосаност: "Много бих Ви помолила, да Ви поканя на кафе и ако може пак да ми гледате. Последният път всичко познахте." Този път обаче реших да не съм "лесна Мара", пък и за какво ми е притрябвало "на баир лозе" и учтиво и уклончиво и' отказах.

Та казвам ти го всичко това, защото човек не знае, знае ли... Твоята позната просто може да ти е "напомнила", не значи непременно най-лошото.

И 3ве3да е много права, просто иди се прегледай, те нали препоръчват да се преглвежда човек периодически и на интервали.

Хайде горе главата и много поздрави.




... in a place faraway... neverwhere...you see, time is turning into space here...


Тема Re: А не е ли най-леснонови [re: няkoя]  
Авторmanjy (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 09:17



Idi na lekar i napravi vsi4ko,koeto ti kajat-6te se opravi6,ne se strahuvai....ne e tova,koeto si misli6!



Тема Re: помощнови [re: няkoя]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано04.08.04 16:23



Ами казах това ,което мисля.Много съжалявам ,ако съм прозву4ала малко грубо(сега като си про4етох постинга така ми прозву4а)Ама се бях ядосала на познатата ти.Можеш да предупредиш 4овек за опасност по-такти4но.
Надявам се оба4е,4е тя само се е изживявала като вра4ка и ве4е си се прегледала и си установила,4е нищо ти няма...
Болестите и без друго ни стигат няма нужда сами да си ги извикваме.
А за бу4ките по гърдите...не се притеснявай-не винаги са фатални.Познавам жени,които са оперирани преди години от такива неща и до сега са си живи и здрави и си отглеждат де4ицата

Мдаааа


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.