Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: А не е ли най-леснонови [re: manjy]  
Авторnqkoq (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 00:44



Доктора при който исках да се прегледам отива на ваканция,нищо ще пробвам с друг.След като не е това което си мисля какво е според теб,как да си тълкувам съня



Тема Re: помощнови [re: FarScape]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 00:53



Тая позната ми гледа и преди позна ми някои работи ,но тя гледа и познава само в вторник и петък,а това за гърдите ми го каза в неделя,тъй че може и да не е вярно,а за съня нищо не спомена ти какво мислиш за него,казват че ако се сънуваш умряла-умряло ти е лошото ,да не е продължение на серияла и да съм започнала да се поуправям лошите ми мисли да са изчезнали



Тема Re: помощнови [re: 3Be3ga]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 00:58



Не съжалявай и не се извинявай ти си права имах и имам нужда някой да ме събуди,започват ли да ми идват тези натрапчиви мисли само препрочитам бележката ти и се успокоявам,много ми помогна



Тема Re: помощнови [re: няkoя]  
Автор FarScape (Hear The Light)
Публикувано05.08.04 05:33



Предстоят големи промени в живота ти и съобразявай се с другите при взимоотношенията с тях.

... in a place faraway... neverwhere...you see, time is turning into space here...


Тема Re: А не е ли най-леснонови [re: nqkoq]  
Авторmenjy (Нерегистриран)
Публикувано05.08.04 07:41



Predstoi ti truden period,no 6te se spravi6,nujna ti e lekarska konsultaciq,ne si gubi vremeto s tova i onova-samo lekar 6te ti pomogne....Ima6 vuzpalenie,koeto moje da se uslojni,ne e rak,prosto e vuzpalenie,koeto ti sama ne moje6 da lekuva6!Idi,ne boi se!



Тема Re: помощнови [re: няkoя]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано05.08.04 09:39



Радвам се да помогна.
Понякога за хората в паника е нужно да креснеш или да ги полееш със студена водаПомага пове4е от утешителните думи!
Кой каквото прави-на себе си го прави.Така ,4е не си създавай сама проблеми.Дори и малка предпоставка да има за някоя съвсем малка неприятност,с мислите си можем да предизвикаме доста по-голяма беля...
Отивай на лекар да се успокоиш и помни логото на Пътеводител на Галакти4еския Стопаджия.
БЕЗ ПАНИКА!
(много помага!)

Мдаааа

Тема Re: помощнови [re: FarScape]  
Авторnqkoq (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 04:21



Още веднъж благодаря,какви са тия промени добри или лоши?



Тема Re: А не е ли най-леснонови [re: menjy]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 04:24



мерси,непременно ще отида.



Тема Re: помощнови [re: 3Be3ga]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 04:36



добре че го има тоя клуб,какво ли щях да правя ако нямаше накой да споделя,благодарна съм на всички които се опитаха да помогнат.
Опитвам се да не мисля за това,опипвам се и на лявата гърда(от дясно) чуствам малка подутина,която я няма на дясната гърда,може да е мускул,може да е от плуването,няколко дена в седмицата стоя по час във водата,а може и да е просто възпаление,леко ме наболява.Ще отида на лекар няма смисъл да гадая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.