Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пророчески сънищанови  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано01.08.04 19:03



НЯкой сънувал ли е нещо свързано с бъдещето на земята или България.
Понеже аз имам няколко такива съня,ме интересува дали и други хора са виждали нещо подобно.Виждам бъдещето на планетата без по-голямата част от българия и само някъде към Видин и крайдунавските части остават по-незасегнати.Италия и другите държавици на нашия паралел си отиват.

Виждам разни наводнения.Метеорити и войни.Може би това са само варианти,които могат да се избегнат,може и да си фантазирам,като гледам много филми,което ме съмнява.Е има ли подобни преживявания и при вас.
Чакам да споделите!



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Marpaт (Selene)
Публикувано02.08.04 00:17



Бъдещето е нещо много сложно.
От опит мога да ти кажа, че понякога опита да избегнем нещо, доста често всъщност го предизвиква да се случи! Сънувала съм пророчески сънища но никога в глобелен план! Мисля си обече че това което сънуваш ти е неизбежно. Въпроса е само кога ще се случи!

Благодарение на добър ритник можеш да получиш криле.


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Neon ()
Публикувано02.08.04 01:11



да и кво?

Dharma


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано02.08.04 06:34



Да, два пъти. Първият път сънувах, че огромна вълна отнесе бургаския плаж, а във втория бях в София и до нея имаше море!? Бях много учуден и ми казаха, че съм се намирал в бъдещето.



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Cивия вятъp]  
Автор She-Wolf (скиталка)
Публикувано02.08.04 11:56



Сега, като разказа това, се сетих, че като малка сънувах че по радиото съобщават,че до 24 часа Варна ще бъде залята (аз тогава още живеех там). Хората тръгнаха да бягат...
Аз дочаках събитието... Варна наистина беше залята.... от кръв!

GOD<=>DOG


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: She-Wolf]  
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 12:15



Какво ще рече-наистина беше залята ....от кръв????Плашиш ме....



Тема Re: Пророчески сънища [re: Trismegist]  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано02.08.04 13:19



Защо да не бъде предотвратено.Щом още не се е случило значи има начин.
Освен това,ако има такова събитие,няма да е скоро.



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано02.08.04 17:12



4есто ми се слу4ваше по едно време...Сънищата си бяха апокалипти4ни,но това не зна4и ,4е са проро4ески,нали?В моите заплахата идва отгоре...от космоса-разни звезди,комети,метеорити,луни и т.н Ицивилизациите поварваряват,навсякъде цари хаос и паника,никой не знае какво да прави и както пишеше в една мъдра книга"хората ти4аха в къщите си да се скрият,другите ти4аха извън къщите си да се спасят..."
А всъщност вси4ко е толкова неизбежно и няма къде да се спасиш.Освен ако не си приготвен предварително.С багажа в гърдите ти-пре4истена душа,свободна от злоба,необременена със завист...Краят рано или късно настъпва...Не виждам защо хората трябва да се паникьосват от нещо неизбежно,вместо да се погрижат за пътя си след това.

Мдаааа

Тема Re: Пророчески сънищанови [re: 3Be3ga]  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано02.08.04 22:42



Права си,но и на този свят могат да се променят нещата.Съдбата не е жестока.НИе си я създаваме.Тези катаклизми са следствие от нашите дела и мисля,че има начин да се поправят преди да е станало късно.
И наскоро пак сънувах сградите на Стара Загора наводнени до четвъртия етаж.
Два пъти сънувах един и същ сън с хеликоптер слизащ над града и чуждестрани войници ни нападат.Нищо чудно това да са турците.
Това са само варианти,не желая някой да ги привлича с мислите си.
Те няма да станат!
Просто питам,за подобни снища,за да се подготвим.



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: пeшo]  
Автор She-Wolf (DeathDealer)
Публикувано03.08.04 01:02



Ами не помня съвсем добре съня! Беше много отдавна и не беше особено ясен (като никога)!
но уверявам те аз съм не по-малко стресната от теб!

GOD<=>DOG



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.