Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пророчески сънища  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано01.08.04 19:03



НЯкой сънувал ли е нещо свързано с бъдещето на земята или България.
Понеже аз имам няколко такива съня,ме интересува дали и други хора са виждали нещо подобно.Виждам бъдещето на планетата без по-голямата част от българия и само някъде към Видин и крайдунавските части остават по-незасегнати.Италия и другите държавици на нашия паралел си отиват.

Виждам разни наводнения.Метеорити и войни.Може би това са само варианти,които могат да се избегнат,може и да си фантазирам,като гледам много филми,което ме съмнява.Е има ли подобни преживявания и при вас.
Чакам да споделите!



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Marpaт (Selene)
Публикувано02.08.04 00:17



Бъдещето е нещо много сложно.
От опит мога да ти кажа, че понякога опита да избегнем нещо, доста често всъщност го предизвиква да се случи! Сънувала съм пророчески сънища но никога в глобелен план! Мисля си обече че това което сънуваш ти е неизбежно. Въпроса е само кога ще се случи!

Благодарение на добър ритник можеш да получиш криле.


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Neon ()
Публикувано02.08.04 01:11



да и кво?

Dharma


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано02.08.04 06:34



Да, два пъти. Първият път сънувах, че огромна вълна отнесе бургаския плаж, а във втория бях в София и до нея имаше море!? Бях много учуден и ми казаха, че съм се намирал в бъдещето.



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Cивия вятъp]  
Автор She-Wolf (скиталка)
Публикувано02.08.04 11:56



Сега, като разказа това, се сетих, че като малка сънувах че по радиото съобщават,че до 24 часа Варна ще бъде залята (аз тогава още живеех там). Хората тръгнаха да бягат...
Аз дочаках събитието... Варна наистина беше залята.... от кръв!

GOD<=>DOG


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: She-Wolf]  
Авторпeшo (Нерегистриран)
Публикувано02.08.04 12:15



Какво ще рече-наистина беше залята ....от кръв????Плашиш ме....



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано02.08.04 13:19



Защо да не бъде предотвратено.Щом още не се е случило значи има начин.
Освен това,ако има такова събитие,няма да е скоро.



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано02.08.04 17:12



4есто ми се слу4ваше по едно време...Сънищата си бяха апокалипти4ни,но това не зна4и ,4е са проро4ески,нали?В моите заплахата идва отгоре...от космоса-разни звезди,комети,метеорити,луни и т.н Ицивилизациите поварваряват,навсякъде цари хаос и паника,никой не знае какво да прави и както пишеше в една мъдра книга"хората ти4аха в къщите си да се скрият,другите ти4аха извън къщите си да се спасят..."
А всъщност вси4ко е толкова неизбежно и няма къде да се спасиш.Освен ако не си приготвен предварително.С багажа в гърдите ти-пре4истена душа,свободна от злоба,необременена със завист...Краят рано или късно настъпва...Не виждам защо хората трябва да се паникьосват от нещо неизбежно,вместо да се погрижат за пътя си след това.

Мдаааа

Тема Re: Пророчески сънищанови [re: 3Be3ga]  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано02.08.04 22:42



Права си,но и на този свят могат да се променят нещата.Съдбата не е жестока.НИе си я създаваме.Тези катаклизми са следствие от нашите дела и мисля,че има начин да се поправят преди да е станало късно.
И наскоро пак сънувах сградите на Стара Загора наводнени до четвъртия етаж.
Два пъти сънувах един и същ сън с хеликоптер слизащ над града и чуждестрани войници ни нападат.Нищо чудно това да са турците.
Това са само варианти,не желая някой да ги привлича с мислите си.
Те няма да станат!
Просто питам,за подобни снища,за да се подготвим.



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: пeшo]  
Автор She-Wolf (DeathDealer)
Публикувано03.08.04 01:02



Ами не помня съвсем добре съня! Беше много отдавна и не беше особено ясен (като никога)!
но уверявам те аз съм не по-малко стресната от теб!

GOD<=>DOG


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор She-Wolf (DeathDealer)
Публикувано03.08.04 01:07



Ами...ами...Ух! Как да ти го обясня с думи прости (или не чак толкова прости)!

Прави си, че щом още не се е случило, значи може да се предотврати. Или по-точно може да се ОТЛОЖИ във времето! Но то със сигурност ще се случи... някога!

GOD<=>DOG


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Авторalopar (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 07:00



da sunuval sum dori za kraiat i nachaloto na novia sviat
ne si fantazirashnishto
miro_pl@abv.bg



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано25.03.05 15:58



Аз сънувам отвреме-навреме сънища, които се сбъдват през деня, но обикновено не така глобални, а съвсем лични. Само два пъти сънувах земетресение и такива наистина последваха, но не същия ден, а в разстояние примерно на месец. Е, те може и да са съвпадения де, тях не ги броя за "пророчески" .

Дидини


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Flight of death (passive...)
Публикувано25.03.05 18:11



неизбежни са....

Same desire, different time....


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор atzuv (or-kinor)
Публикувано25.03.05 18:40



Не знам дали ще се окаже пророчески моят сън, но ще бъде тъжно, ако да
Та сънувах, че съм в далечното бъдеще и от българските театри е останал действащ само един, и в него са останали да играят най-слабите ни актьори, които бяха точно двама и се казваха Георги. Така пишеше поне на афиша. Не знам дали е от значение, но едното име не беше точно Георги, а някакъв негов вариант.
В глобален план съм сънувала няколко, като два се сбъднаха. не се гордея особено, защото бяха лоши..



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор prizrak (змей зелен)
Публикувано27.03.05 06:32



Сънувах цикъл от сънища, предапокалиптични, за територията на Българа около столицата. Накратко: химични и биологични оръжия, радиационно замърсяване. Последица от някаква война..

Също и един постапокалиптичен. Не знам за коя част на Земята става дума: Мисля че бях войник. Намирах се в летяща машина като хеликоптер, но без перки . Наблюдавах опустошената земя отдолу. Трябваше да изследваме някаква "древна" постройка - приличаше на бетонен бункер, изоставен, но електрическата му инсталация още работеше... и до тук

ad libitum


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор 3eфиpнa плaмъчka (зефирена)
Публикувано27.03.05 13:30



Колкото и ужасно да ти се стори- аз наистина смятам тези ти сънища за пророчество............. за бъдещето и..... моля те- би ли ги споделила с нас ?

От най-чист небесен зефир ....


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
АвторGolden_Hawk (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 01:04



Веднъж сънувах че откривам древна гробница.Мои колеги(сънувах че съм археолог)влязоха и минути след като излязоха докато говорех с тях те буквално се разпадаха.Влязох и видях жена в синьо държаща змия.Накара ме да седна и ми разказа че предстои нещо ужасяващо да се случи на Земята.До колкото си спомням това бяха думите и:"Човекът е глупав.Майка му не го иска вече.Човекът сам ще сътвори смъртта си".Тя ми разказа за някакви ножове погребани близо до Варна и че ако ги открия ще пробудя "Спасителя".Попитах я за какво става дума и тя ми обясни че човекът ще води най голямата война,радиоактивност, генетични експерименти,биологични и ядрени оръжия,хаос в екосистемата."Спасителя" щял да отвори очите на човечеството и всичко щяло да започне от начало,цялото развитие на организмите,еволюцията,динозаврите всичко отново.

Може да изглежда глупаво и нелогично но беше точно такова.Нямам представа коя е жената и защо аз трябва да намеря ножовете,кажете ми дали би могло да е пророчески сън или плод на развинтено въображение?



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор lachistein (василевс)
Публикувано04.04.05 02:28



Седмица преди гибелното природно бедствие в Югоизточна Азия сънувах странни по формата си големи вълни.

Да заповядва може оня, който има ясни понятия


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
АвторChosen One (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:49



Аз пък сънивах, че вече е отминала 3тата световна и аз и моето семейство живеем в един бункер. Обаче аз съм се родил и израстнал там и се оказва, че никога не съм излизал навън, както и всички след войната.
В същия момента обаче дойде надзирателя на бункера и ми каза, че се е развалил накакав воден чип, който филтрирал водата и след 3 месеца всички ще измрем ако някой не иде да намери нов. Каза ми също че аз съм избран да изляза навън. И тва е, мамка му. Дават ми една чанта храна, вода и един патлах и ме изпращат. Бункера се е намирал в няква пещера, и ето виждам светлина и тъкмо като излизах от пещерата ме нападна една двуглава крава и ме претрепа!
Знам, че ще има специален отговор на моя сън!



Тема az sa6toнови [re: Trismegist]  
Авторnot-funny (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 16:35



i az vednaj sanuvah,4e ima golqma su6a v izto4na bulgariq-cqlata se be6e prevarnala v pustinq i posle ot 4erno more doide golqmo cunami!a az otvisoko gledah horata kak umirat.samo,4e ne obarnah mnogo vnimanie



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
АвторCвeтлинa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 20:21



Това, което казваш е много интересно и аз се отнасям с уважение към него.

Все пак имай предвид, че частите около Дунав и Видин са ниски и биха били заляти едни от първите при покачване на нивото на световния океан, както и другите полета и низини.

В Италия например, за която споменаваш като изцяло залята по същото време, има много по-високи земи, там много високи планини.

Може би е най-добре да разкажеш точно какво си сънувал. Няма нужда да го интерпретираш, просто кажи как точно е било.



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Авторalopar (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 15:18



ako iskash pishi na miro_pl@abv.bg
da sunuval sum ......v Bibliata pishe che Bog govori na horata v sunovidenia a te sa gatanki i triabva darba ot Bog Isus za razbiraneto im



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: 3Be3ga]  
Авторalopar (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 10:31



taka e no za da se pogrijish za tova triabva da dadesh vsishko v rutsete na Isus inache niama kak da se spasish .....zashtoto toi e put i istina i jivot




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.