Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор She-Wolf (DeathDealer)
Публикувано03.08.04 01:07



Ами...ами...Ух! Как да ти го обясня с думи прости (или не чак толкова прости)!

Прави си, че щом още не се е случило, значи може да се предотврати. Или по-точно може да се ОТЛОЖИ във времето! Но то със сигурност ще се случи... някога!

GOD<=>DOG


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Авторalopar (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 07:00



da sunuval sum dori za kraiat i nachaloto na novia sviat
ne si fantazirashnishto
miro_pl@abv.bg



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано25.03.05 15:58



Аз сънувам отвреме-навреме сънища, които се сбъдват през деня, но обикновено не така глобални, а съвсем лични. Само два пъти сънувах земетресение и такива наистина последваха, но не същия ден, а в разстояние примерно на месец. Е, те може и да са съвпадения де, тях не ги броя за "пророчески" .

Дидини


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор Flight of death (passive...)
Публикувано25.03.05 18:11



неизбежни са....

Same desire, different time....


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор atzuv (or-kinor)
Публикувано25.03.05 18:40



Не знам дали ще се окаже пророчески моят сън, но ще бъде тъжно, ако да
Та сънувах, че съм в далечното бъдеще и от българските театри е останал действащ само един, и в него са останали да играят най-слабите ни актьори, които бяха точно двама и се казваха Георги. Така пишеше поне на афиша. Не знам дали е от значение, но едното име не беше точно Георги, а някакъв негов вариант.
В глобален план съм сънувала няколко, като два се сбъднаха. не се гордея особено, защото бяха лоши..



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор prizrak (змей зелен)
Публикувано27.03.05 06:32



Сънувах цикъл от сънища, предапокалиптични, за територията на Българа около столицата. Накратко: химични и биологични оръжия, радиационно замърсяване. Последица от някаква война..

Също и един постапокалиптичен. Не знам за коя част на Земята става дума: Мисля че бях войник. Намирах се в летяща машина като хеликоптер, но без перки . Наблюдавах опустошената земя отдолу. Трябваше да изследваме някаква "древна" постройка - приличаше на бетонен бункер, изоставен, но електрическата му инсталация още работеше... и до тук

ad libitum


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор 3eфиpнa плaмъчka (зефирена)
Публикувано27.03.05 13:30



Колкото и ужасно да ти се стори- аз наистина смятам тези ти сънища за пророчество............. за бъдещето и..... моля те- би ли ги споделила с нас ?

От най-чист небесен зефир ....


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
АвторGolden_Hawk (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 01:04



Веднъж сънувах че откривам древна гробница.Мои колеги(сънувах че съм археолог)влязоха и минути след като излязоха докато говорех с тях те буквално се разпадаха.Влязох и видях жена в синьо държаща змия.Накара ме да седна и ми разказа че предстои нещо ужасяващо да се случи на Земята.До колкото си спомням това бяха думите и:"Човекът е глупав.Майка му не го иска вече.Човекът сам ще сътвори смъртта си".Тя ми разказа за някакви ножове погребани близо до Варна и че ако ги открия ще пробудя "Спасителя".Попитах я за какво става дума и тя ми обясни че човекът ще води най голямата война,радиоактивност, генетични експерименти,биологични и ядрени оръжия,хаос в екосистемата."Спасителя" щял да отвори очите на човечеството и всичко щяло да започне от начало,цялото развитие на организмите,еволюцията,динозаврите всичко отново.

Може да изглежда глупаво и нелогично но беше точно такова.Нямам представа коя е жената и защо аз трябва да намеря ножовете,кажете ми дали би могло да е пророчески сън или плод на развинтено въображение?



Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
Автор lachistein (василевс)
Публикувано04.04.05 02:28



Седмица преди гибелното природно бедствие в Югоизточна Азия сънувах странни по формата си големи вълни.

Да заповядва може оня, който има ясни понятия


Тема Re: Пророчески сънищанови [re: Trismegist]  
АвторChosen One (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 15:49



Аз пък сънивах, че вече е отминала 3тата световна и аз и моето семейство живеем в един бункер. Обаче аз съм се родил и израстнал там и се оказва, че никога не съм излизал навън, както и всички след войната.
В същия момента обаче дойде надзирателя на бункера и ми каза, че се е развалил накакав воден чип, който филтрирал водата и след 3 месеца всички ще измрем ако някой не иде да намери нов. Каза ми също че аз съм избран да изляза навън. И тва е, мамка му. Дават ми една чанта храна, вода и един патлах и ме изпращат. Бункера се е намирал в няква пещера, и ето виждам светлина и тъкмо като излизах от пещерата ме нападна една двуглава крава и ме претрепа!
Знам, че ще има специален отговор на моя сън!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.