Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 05.10.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема beli bikini sus zelen lastikнови  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано06.10.03 19:26



Znachi t'va beshe samo edin maluk detail ot celiat sun, no toi niakaksi mi se nabi na ochi. Nito mu se obrushtashe osobeno vnimanie, nito nishto.... Prosto mi napravi vpechatlenie.

Ako stava vupros za celia sun - az lejah po grub na edno leglo... stuva mi se, che biah gola do krusta, a nadolu - samo s pamuchni bikini, classicheska visoka kroika, sus svetlo trevistozelen lastik. "Bezcenniat" mi se beshe razpolojil v blizost, no se vuzdurjashe da ne me dokosne... Po edno vreme obache ne moja da se controlira poveche i doide pri men da me pogalka ..... i se subudih

Drugo neshto, koeto sega si pripomniam, che mi napravi vpechatlenie - v staiata beshe svetlo, mnogo svetlo - strueshe biala svetlina, koiato kato che ideshe ot goliam prozorec... s dulgi efirni beli perdenca, razviani ot lek vetrec.... a samata staia beshe dosta prostorna i shiroka....

Ako niakoi moje da mi kaje kakvo oznachava suniat mi i zashto taka sa mi se nabili tezi detaili - sami po sebe si dosta nesushtestveni - da mi postne otgovor, pls

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема Re: beli bikini sus zelen lastik [re: Margich :)]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 14:27



След този сън имаше ли неприятности с "безценния ти",свързани със секс?



Тема Re: beli bikini sus zelen lastikнови [re: Margich :)]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано15.10.03 13:10



Като сънувам зелено,обикновено,ми се случват неприятности-твоите бикини са само със зелен ластик-значи може би някакви дребни неприятности в секс.отнош.?Така ли е?



Тема Re: beli bikini sus zelen lastikнови [re: Margich :)]  
Автор (: (непознат )
Публикувано15.10.03 23:30



Важният въпрос е не защо са със зелен ластик, а защо въобще са имали ластик.




Тема ami pozna :))нови [re: lea]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано16.10.03 04:05



biah v cikul togava

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема eh, tiaнови [re: (:]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано16.10.03 04:18



dizaineri - kakvo li ne izmisliha, a vse oshte na bikinite lastik slagat.... Dori i na sun, gadovete

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема Re: beli bikini sus zelen lastikнови [re: Margich :)]  
Автор orakula (непознат )
Публикувано16.10.03 17:29



Ami struva mi se,4e ti i tvoqt vuzliuben 6te imate problemi,za6toto ti ima6 polovi problemi,veroqtno na qi4nicite,a toi 6te iska deca....a i 6te ste razdeleni za izvestno vreme s nego...Toi misli li da zaminava nqkude?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.