Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема NLO...нови  
Автор vula (непознат )
Публикувано23.05.03 19:57



Kakvo e spored vas da sunuva6 NLO?Ili kosmi4eski korab,svete6t-koito pada na Zemqta?



Тема Re: NLO...нови [re: vula]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано24.05.03 01:29



Кога го сънува? Подобен сън предсказва катаклизъм в голям мащаб...

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: NLO...нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор vula (непознат )
Публикувано25.05.03 12:27



V 4etvurtuk-na 22ri go sunuvah,no i drug put se e slu4valo...nqma vzriv i vibracii kato pada na Zemqta,samo vijdam kak pada,ili leti blizo do horizonta v drugi suni6taVijdala sum i zvezdi koito padat,no stavat na nejni mehur4eta v moreto....nqmam lo6i 4uvstva ot tova,makar da se strqskah malko-za dobro e



Тема Re: NLO...нови [re: vula]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано25.05.03 15:23



Звезди ако сънуваш, че падат, значи падане на някой добър човек... Според писанията. Но огън, огнено кълбо, планета, слънце че пада - катаклизъм от голям калибър. Не знам, може да е свързано със земетресението в Алгир.??? Някои хора са много чувствителни антени и улавят подсъзнателно бедствията в рзлични точки на света, може би си от тях. Всеки случай не е "личен" сън - не те касае пряко като знамение.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: NLO...нови [re: vula]  
Автор FarScape ()
Публикувано27.05.03 06:45



При тези границата между сън и действителност не винаги е много ясна...

... in a place faraway... neverwhere...you see, time is turning into space here...


Тема Re: NLO... [re: vula]  
Автор DTMF (лъжльо))
Публикувано02.06.03 17:30



И аз съм сънувал няколко пъти подобни...но скоро не съм



Тема Re: NLO...нови [re: vula]  
Автор l-Gor ()
Публикувано02.06.03 22:15



Според мен,пратениците от космоса носят духовни послания.Космосът се свързва именно с духовната сфера,религията,мистиката,окултното...

Ако сънуваш,че те учат на нещо,обърни внимание.Ако те отвличат,означа
ва,че е време да се замислиш над духовния си живот.Не го ли отхвърляш твърде много?Всичко,което отхвърляме,го правим по-силно и за наш ужас то се обръща срещу нас!!!

НЛО катастрофа ми напомня на сгромолясване на някакви духовни очаквания или религиозни възгледи.Но може и да е нещо още по-
лошо.Обръщане на някакъв духовен принцип с "главата надолу".Обърнатият принцип на християнството и езичеството е сатанизмът например.

Знам,че звучи абстрактно.Опиши все пак твоето НЛО повече.

I went to the forest.I went to the trees.
I ran and I ran...I was looking for me.


Тема Re: NLO...нови [re: l-Gor]  
Автор vula (setivna)
Публикувано09.06.03 14:30



Аз съм добър човек с здрави християнски и духовни устои,та не е сатанинство...освен ако не идва от другМоже би са сринати надежди за нещо на което се надявах много ,а сега плаче душичката ми...не бе материялно

Istinata e nqkude tam...


Тема Re: NLO...нови [re: vula]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано10.06.03 02:34



в личен план може да те засяга само теб само ако си министър или бизнесмен от ранга на Илия Павлов... Да се надявам, че не си чак толкова напреднал/а!

Всичко тече, всичко се мени!


Тема spala si s FAIL99 znachiнови [re: vula]  
Автор Pavcho (ergenche)
Публикувано10.06.03 02:41





niamam raven na zemiata s mujestvenosta i krasotata



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.