Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пърхот....?нови  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано14.02.03 14:36



Сънувах странен сън...сутринта като се събудих го помних много ясно, но сега в съзнанието ми остана само, че се гледах в едно огледало и видях, че имам много пърхот....? Махах цели люспи от главата си.....Какво означава?

10х предварително...

Усмивки от мен...

И да е купен съдията, важното е да играеш


Тема Re: Пърхот....? [re: Alegra]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано14.02.03 22:03



аз сънувах преди години подобно нещо...но с въшки....иии ми бяха направили дупка в главата...

Remember me?


Тема Re: Пърхот....?нови [re: Alegra]  
Автор FarScape ()
Публикувано15.02.03 02:50



Някой някъде не ти вещае доброто и искат да те подкопаят... Но на нас ни е дадена и възможността да бъдем защитени от подобно неща. Бъди усърдна в предпазването си...

... in a place faraway... neverwhere...you see, time is turning into space here...


Тема Re: Пърхот....?нови [re: FarScape]  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано15.02.03 08:04



Знаех си, че не е нещо добро...и тази нощ сънувах ужасен сън...сънувах, че съм бременна...Сънувах се с голям корем и гащеризон....Всички внимаваха с корема ми, угаждаха ми...и най-странното е, че тези хора не са ми много близки в действителност(приятели сме, просто това...)......Но те бяха особено внимателни....помагаха ми.... А и аз бях много развълнувана...радвах се на корема ми...гледах си го, галих го....чувствах се много странно.... После като че ли последва някаква пауза в съня ми....и се сънувах след 4 седмици, да речем....Вече бях родила, бях пак при приятелите си...щяхме да ходим на кафе....и някой ме попита къде е бебето...а аз казах, че е на ясла или при детегледачката си....?! Не ме интересуваше къдее детето...

...

Нито сънувах раждането, нито сънувах детето...Просто нищо...отрязана лента...

Това е....сигурна съм, че и това не е на хубаво...Много странен сън и много реалистичен...Някак остави едно усещтане на тъга, а може би и малко страх......

И да е купен съдията, важното е да играеш

Редактирано от Alegra на 15.02.03 08:06.



Тема Re: Пърхот....?нови [re: Alegra]  
АвторNenam (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 09:01



Първия ти сън значи много дребни грижи а втория ти че ще се освободиш от голяма грижа и е на хубаво даже много. Тук не става дума за истинско дете и за емоционалното състояние на очакване а само за негативите свързани с бременност (етимология на бременна - "бреме", демек "тежест, товар"
Съня ти показва освобождаване от тежест, товар или от нещо неприятно което ще забравиш веднага като ти се махне от главата.
ОК е всичко!



Тема Re: От интересно, по-интересно...нови [re: Alegra]  
Автор FarScape ()
Публикувано15.02.03 18:49



Постепенно и неусетно за тебе започваш да се чувстваш не толкова щастлива, колкото би искала с човека (хората) близо до теб. В действителност даваш повече и в замяна получаваш не винаги това, което е адекватно. Това подсъзнателно те депримира и прави невъзможно за тебе да си това, което си. И ако някой те обвини в неща, които и без това не са тяхна работа, не обръщай внимание. В края на краищата не можем да угодим на всеки и за всичко.

Идват по-добри дни...

... in a place faraway... neverwhere...you see, time is turning into space here...


Тема Благодаря на всички..;)нови [re: Alegra]  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано15.02.03 22:17



...за отговарите...тези сънища, да си призная, ме притесняваха... 10х .........

И да е купен съдията, важното е да играеш


Тема Означава...нови [re: Alegra]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 17:45



...да си купиш Head & Shoulders



Тема Няма за какво...нови [re: Alegra]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 17:53



Няма за какво да се притесняваш. Сънищата са просто една измислица на подсъзнанието и толкоз. Не бива да им отдаваш такова значение. Аз например почти всяка нощ сънувам кръвопролития и невероятни ужаси, които не могат да бъдат описани изобщо, ама хич не ми дреме. Давай го по-весело и не обръщай внимание на такива дреболии. Животът е твърде ценен, за да го пропиляваме с глупости.



Тема Re: Няма за какво...нови [re: Dr.Flex]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано17.02.03 00:22



A ти да спреш да гледаш horrors и actions!
(ако и без това не ги гледаш, да си видиш кръвното!)

Всичко тече, всичко се мени!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.