Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема KATAKLIZUMнови  
АвторVENY (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 00:57



Ve4e 2 puti sunuvam po4ti edno i su6to-goliama katastrofa s Zemiata,zemetresenia,ogromni vulni,celi gradove sruteni i murtvi,haos po cialata planeta!!!I vinagi nebeto e pokrito s gust oblak prah /4eren,4erven/,koito posle se razseiva i ne6tata se normalizirat,s cena na mnogo porajenia i ujasno mnogo jertvi-traur v ostava6tia sviat...i ti6ina!!! kakvo li zna4i ?



Тема Re: KATAKLIZUMнови [re: VENY]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано04.12.02 01:04



в щатите ли се намираш в момента?
в ню йорк?


по принцип сънищата се обръщат, така че дай Боже повече хора (и най вече политици) да сънуват такива работи :)))
може би ще се замислят повече...


аз бая се бях уплашил през лятото, когато валеше така сякаш втори потоп ще дойде /и се чудих дали да не кова дървен ковчег/, но се поизчисти света май, така че засега няма да свършва :))



може да значи и някаква вътрешна промяна, която ти предстои /или вече се извършва дълбоко в теб/

Красотата ми е Път, Истината - мой Бог, Болката - Предопределение


Тема Re: KATAKLIZUMнови [re: Cивия вятъp]  
АвторVENY (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 13:10



Poniakoga suni6tata mi se sbudvat bukvalno,osobenno ako gi sunuvam 2-3 puti.Za tova se strahuvam...Ne sum v USA i se radvamSunuvah i,4e Rio de Janeiro iz4ezna pod zemiata.....zatova,4e ne hodi tam



Тема Re: KATAKLIZUMнови [re: VENY]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано04.12.02 13:36



спокойно, този няма да се сбъдне

Красотата ми е Път, Истината - мой Бог, Болката - Предопределение


Тема Re: Напротив, ще се сбъдненови [re: Cивия вятъp]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано05.12.02 01:12



в някаква степен - някъде по света ще настъпи точно такова явление... Дано е далече от нас и с по-малко жертви...

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Напротив, ще се сбъдненови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано05.12.02 02:42



всичко ще се сбъдне някъде някога и в някаква степен


ако е далече от нас по малко ли ще те боли, когато отвориш сърцето си за пострадалите?

незнанието е единствената бариера за мен - не знам и не искам да знам... колкото мога приемам...

Красотата ми е Път, Истината - мой Бог, Болката - Предопределение


Тема Re: Така е, прав си, аз съмнови [re: Cивия вятъp]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано05.12.02 23:19



една дебелокожа егоистка но все пак близките до мен беди и бедите на близките до мен хора пробиват дебелата ми кожа и ме боли. Затова се моля бедите да са по-далече от мен. И затова съм още жива

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: напротив не синови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано06.12.02 01:18



всеки човек е такъв - и ако някой наистина си вярва обратното, то е най големия лицемер на света, защото лъже и себе си.

как можеш да обикнеш непознатите, ако близките си не можеш да обичаш?

поздрави и усмивки, ти си много готин човек - единици са тези, които имат силата да си признаят искрено какви егости се налага да бъдем, за да оцелеем... :))

Красотата ми е Път, Истината - мой Бог, Болката - Предопределение


Тема Re: напротив не синови [re: Cивия вятъp]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано07.12.02 01:24



Се ла ви, както казват французите, може пък да се преродим в някой по-ефирен свят и дано не си спомняме какви сме били в тоя, защото сигурно ще се срамуваме от себе си...
Но наистина, се ла ви и да не се оплаквам много-много...

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: KATAKLIZUMнови [re: VENY]  
Автор DTMF (голямо дете)))
Публикувано09.01.03 03:11



Станахме двама




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.