Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Съновник
*Кратък преглед

Тема Сънувате ли цветно?нови  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано07.08.01 11:12



Някой знае ли какво символизира всеки цвят в сънищата?

Ето например, вчера сънувах много цветно, страхотно е, когато е така... но от всички цветове в съзнанието ми се наби жълто, дори го повтарях в мислите си "жълто, жълто"... беше монахиня, облечена в жълто и после други неща в жълто, сънувах хора, които искаха да са при мен, в къщата ми, а аз знаех, че това са вече умрели хора и виждам техните духове и насън знаех, че сънувам и се опитвах да се събудя, една жена от всичките "пришълци" беше страшно приятна, смеехме се и щеше да ме изведе от къщата, но аз се изкуших да се убедя дали сънувам и я помолих да спре, докато се изкачваше по външните стълби, щото къщата ми сякаш бе паднала в земята и от нея стълбите излизаха нагоре, пипнах я за глезена, за обувката, стиснах крака, беше ужасно истинско усещане, обаче заслиза друг човек от техните, да дойде и той при мен и аз затворих и не излязох навън, а те пак се появяваха, обличах си якето и от ръкава се подадоха освен моите пръсти и пръстите на онзи, слизащия, на който му затворих вратата... но аз се забавлявах, бях в гъделичкащ страх, искам в друг сън да отида аз при тях, да ме заведат в "подземното царство", защо не искам рая?



Тема Да Кодак 400 аса.нови [re: Kalinski***]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано07.08.01 19:39



И със съответното озвучаване естествено.

Какъв е проблема?.

За цветовата символика питай художници, дизайнери и психолози.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема И защо?нови [re: valsodar]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано08.08.01 09:44



Може би има листа какво е нормално и какво е проблемно? Какъв е твоят проблем? Аз питам от любопитство! И ако ти е супер неприятно, заявявам, не съм питала теб, така по-добре ли ти е? Напиши, кое точно е нещото, от което ми реагираш нервно, стара рана? В Съновник само проблеми ли търсиш? И в Съновник само хора с проблеми ли имат право да пишат? А ти кой си? Морфей? Ами аз съм музата!



Тема Поздрави от Морфей!нови [re: Kalinski***]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано08.08.01 12:48



Морфей и Танатос са братя, така че какво е съня, ако не прелюдия към смъртта?
Дали ще сънуваш цветно или не, дали ще си водещ или воден в съня си, зависи изцяло от тебе. Цвета се появява от активно присъствие в по-висши астрални полета по време на сън.
Не може да се търси обяснение с тривиална логика, за неща надхвърлящи познанията ни ди момента.
Някои използват психоанализа на сънищата от Фройд, но освен секс и наранено либидо нищо друго не виждат.
Други използват съновника от времето на баба си, като се не сещат, че образа на китеник се заменя с интернет, а хурка с GSM?!
Всеки сам трябва да открие ключа за тълкуване на собствените си сънища, защото те са вътрешен разговор с него.
Няма сън, който да не ни казва нищо, има само непознаване на съня и изкривена интерпретация на даденото.
Поздрави за музата ми!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Цъфналата музанови [re: valsodar]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано08.08.01 13:14



предлага да се закрие тоя клуб, осветлена от чародейски идеи, ооооооо, заблудени вий, защо питате и разпитвате за своите сънища, те са за вас, а не за нас! Ние сме с вас! Валсодарски, ти защо ми се радваш толкова, бре?



Тема Как да не ти се радва човек?нови [re: Kalinski***]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано08.08.01 13:33





Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема м?!нови [re: valsodar]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано08.08.01 13:44



ми много лесно!

Какви ги вършиш ти, омагьосваш ли, да дойда да всея малко смут в Окултизъм? Там ли си още или... си в сърцата на хората



Тема Защо пък не? [re: Kalinski***]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано08.08.01 13:58



Малко разнообразие не би навредило никому?!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Ше вземетенови [re: valsodar]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано08.08.01 14:05



всички да ми се зарадвате, какво ще ви правя такива радостни после?
Кога се пръкна клуб Магия, да не си го предложил ти?
Да погледна в Окултизъм, ама... ти май си тръгнал по пътя на мъдростта, има да те чааакам, докато стигнеш до мен...



Тема Re: Сънувате ли цветно?нови [re: Kalinski***]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано05.10.01 16:35



Сега си мисля, че цветовете нищо не символизират! Такава си ни е реалната представа - цветна, а защо не винаги се сънува цветно... различна степен на освобождаване на представите... на подсъзнанието...

***



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.