Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 27.09.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Теманови [re: valenty]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 18:59



Извинявайте,че се намесвам.Намирам се на 400 км. от вас и според както ви усещам,сте доста младички.Аз съм модерна възрастна жена,на около 50 г. и ви давам един съвет.Тъй като живея в югозападна България ще ви го кажа на диалект:"Живото е като сладоледо,ближнеш-не ближнеш,он си се топи!"Живейте си живота и се учете от грешките си,бъдете себе си,а то като попреминете половината,сами ще откажете,това с което сте прекалявали.Едно по едно.Първо цигарите,после алкохола,ще започнете да наблягате на здраводловно ядене - мляко,сирене,пълнозърнест хляб,после ще забравите за секса и тогава може вече отдавна да се е стопил сладоледа.Хайде чао,милички,отивам да си пия биричката и да си ям пръжолките,защото аз навремето прекалявах само с цигарите и сега вече три години не пуша.



Тема Re: Теманови [re: zizu]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано24.02.08 18:51



Извинен си, че се намесваш... ама като не правиш секс за какво се намесваш?





Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
АвторHaблюдaвaщ пpokypop/ka/ (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 09:42



Извинете,че се намесвам.......това е тя,а не той......и още -няма студени жени,а има себични и глупави мъже,които не могат да разпалят страстта на такава жена/която не прави секс/

А ти не ми се струваш нито себичен,нито глупав.............Или греша..........?...........Едва ли.........



Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
Автор valenty (старо куче)
Публикувано25.02.08 17:49



напоследък бях доста амортизирана


Друго си е реалния контакт,може и снимчица по мейла
Ти отдавна ми формираш мнения за живота като цяло за което ти Благодаря.

Във всяка десятка има нула

Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
Авторzizu (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 13:56



Мило момче,нещо не си ме разбрал .Прочети по-внимателно писмото ми,или вие младите от зверенето в тия компютри,май сте забравили да разбирате смисъла на прочетеното.Никъде не съм писала,че не правя секс,още е много рано за мен да се отказвам от него,напротив,с мъжа ми много добре си живеем от 33 години и все още се обичаме и правим редовно секс/за разлика от много млади хора които си омръзват на втората година/да даде бог всекиму.Смисъла на моето писмо беше да използвате всичко от живота,но с мярка,защото да сте живи и здрави да живеете дълго,ще видите,че удоволствията от живота едно по едно отпадат,не по желание а самият живот ви принуждава.Като ученичка всички 40 годишни ми се виждаха стари ,а сега разбрах,че спокойният живот започва от 40 г.Тогава децата са порасли,затвърдил си се в работата,добил си опит от живота и тогава започваш да го живееш по-пълноценно.За разлика от много млади хора,аз използвам уикендите да ходя със съпруга ми на маршрути в красиви места из родината ни и всяка отпуска сме на почивка,не седя пред компютъра повече от необходимото,а разговарям с човека до мен.Пожелавам същото и на вас след време,когато намерите своите половинки.



Тема Re: Теманови [re: zizu]  
АвторБялa мeцaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 21:37



Все така продължавайте!
Не си ли омръзнахте за толкова време...

любопитство



Тема Re: Теманови [re: Haблюдaвaщ пpokypop/]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано27.02.08 21:45



И аз не зная какъв съм, но виж как без мен нямаше да има прокурор...радвам се като се съберем все такива сбъркани


Грешиш.



Тема Re: Теманови [re: zizu]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано27.02.08 21:50



zizu, много мили пожелания , за което ти благодаря...и са истински...
само че, дали да кажа...човек остарява по описания от теб начин, човек умира zizu, само когато си мисли като теб че е изчерпил света... света не може да бъде изчерпен...
примерите с млади , стари, 40 годишни...не, това не са сериозни неща...поне за мен...познавам възрастни млъдежи и млади старци...моето определение налучква...
Няма как да си точна с термините си "ЗВЕРЕНЕ", не оскотявай, млада си още...
така в твоя стил харесва ли ти?

[smeq se

Редактирано от ПЪTниk на 27.02.08 21:53.



Тема Re: Теманови [re: ПЪTниk]  
Авторeднa oт тяx (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 10:36



Голям си сладур и при това си пич -та дрънкаш.Харесвам да те чета-кефя се.
Мара готен-дерзай и ми сипи от твоето вино,че съм жадна........И не се сърди на хората,че имат различно от твоето виждане за живота-та за това е толкова интересен и разнообразен.И им дай възможност да го изложат-без такива апострофи-леко обидни.....Е........пичага си-затова те харесвам..........
Хайде де-напълни ми чашата-червено или бяло е????





Тема Re: Теманови [re: eднa oт тяx]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано28.02.08 19:54



Наздраве, да пием за твое здраве, принцесо.
Обичам хората и те го усещат, в това е чара ми


Благодаря ти за хубавите мисли за мен, много се изкефих...
Наздраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.