Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 25.04.24 
Градове
   >> Свищов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Нова новинанови  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано14.10.05 20:16



Пък да ви се похваля, сбъдна ми се заветната мечта и се ожених за Майа мастиката, ама много яка ви казвам, на сватбата като запретна ръкави и като удари на масата ...я направи на парчета...ме въргаля като козунак
Сватбата я направихме на "Алберта" на терасата...ма как фърля гюбеци Майата на седем мастики...пожелавам на всички ви такава радост , добри хора...дажи от общината ни отпуснаха пари за мастика...много готино...половината град и две трети от студентите ни бяха на сватбата...имаше и туристи с туби мастика...сега не знам какво правя, но Майата ми казва че от това деца стават...миииии... така в Свищов

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор Meya (вечност)
Публикувано15.10.05 00:26



Пътнико свиден, пътнико млад:))сигурна съм че с твоя стаж във вечността знаеш за незабаравимата Майя.
Ти дето си млад една на ръка, ами че си ми и свиден, това вече на нищо не прилича, но въпреки всичко, радвайки се на живота, истината е в теб самия:)))Една богиня ми пречи малко, но и тя си ми е род, така че ще се погодим....:)
Тя на мен, че ми е род- да, няма как, а, ама кой те кара и ти да ни станеш род, хайде ние така и така сме си криви целия джинс иди дойди, ама ти....., ей много смел човек си:))
Успех в мъдростта и начинанието ти, ще се моля за вас:)

"Човек е роден от любов и за любов и
само в любовта постига радост"


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.05 02:42



Супер!Толкова ми е кеф за вас!И аз да бях,колко щях да пиина-не е истина,ама на съм много дале4еко.
Да сте ми живи и здрави!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Нова новинанови [re: Meya]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано15.10.05 02:46



Не ми трябва много да зная, стига ми да усещам че те обичам Meya...благодаря ти за хубавите мисли към мен...и за това те обичам

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re: Нова новинанови [re: eднa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано15.10.05 02:51



Нали не се шегуваш, защото една ми се представи и аз си помислих че си ти, толкова много те харесвам...ако трябва друга сватба ще направя, но искам да бъде и една до мен ....еййй че гаден живот....колко му е да стане каквото аз си искам....ама не става

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re:Май а.....нови [re: ПЪTниk]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано17.10.05 11:33





Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 21:40



Никак не се шегувам,ама нямам възможност в момента да пътувам до Бг.
Наздраве и нахаерлия да ти е!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Нова новинанови [re: ПЪTниk]  
Автор koтypak (мърморещ)
Публикувано17.10.05 22:54



Ми освен Ашколсун...какво друго да кажа...най-сетне нещо полУжително да стане и да са похвали човек за него



Тема Re: Нова новинанови [re: koтypak]  
Автор donna2 (старо куче)
Публикувано18.10.05 18:41



ЧЕСТИТО БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ ДРУГОТО ЩЕ СЕ НАРЕДИ НЯКАКСИ ОТ САМОСЕБЕСИ



Тема Re:Май а.....нови [re: Maйa]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано20.10.05 18:10



Цууунккк, обич моя ненагледна...за това те обичам... цялата в емоции обич и омразацууууунк....

Всяка прилика е неприлична!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.