Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 25.04.24 
Градове
   >> Свищов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какъв....нови  
Автор Asterix (Добър ден)
Публикувано07.02.04 18:31



...може да бъде ОЦИФУЛОПА.При различните варианти съм виждал различни оцифулопи.Например смесен с ристан, оцифулопа придобива метификален ефект по траен от мутационния период на пашкулата.Когато обаче го раздробим на атимерни флорили, оцифулопа променя фрактантната си структора и при някои видове болести може да бъде сбъркан с микотарин и по този начин да се даде грешна диагноза.Поставяйки оцифулопа в несъществуващи условия, на практика той може да бъде взет за всички видове политорични ефекти на молекулярните влияния в условията на централната нервна система на безгръбначните.Базирайки се на солидни фондаменти установявам че би било възможно по този начин да се внесе резонация в наличните абстрактни тенденции.
Благодаря за внинанието !

Никой не ме разбра...само един...и то неправилно


Тема Re: Какъв....нови [re: Asterix]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано07.02.04 20:10



Астерикс, кво ти стана бе човек?
Бре кво хубаво момче беше, пък глей кво стана...
Ти... я си премери температурата...

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Какъв....нови [re: Marina]  
Автор Asterix (Добър ден)
Публикувано07.02.04 21:20



Май избутах маслото а..?То тука и без това никой не чете...Е ти, да ...ти не си никой сега пък да не се засегнеш че как ще те отсягаме после не знам...

Никой не ме разбра...само един...и то неправилно


Тема Re: Какъв.... [re: Asterix]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано07.02.04 21:35



Опасявам се, че буташ маслото яко.
А това дето пишеш, че никой не чете мога да го приема по два начина. Единия е, че ме броиш за никой и нооогу да са засегна. А другия е да реша, че съм ногу твой човек и за това не ме бориш и изооообщо да не се засегна. Кой да избера?

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Какъв....нови [re: Asterix]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано07.02.04 22:50



Ти засягаш точно областта в която от години работя ве човек.
Значи ако разгледаме обратно същата теория ще се види и другата и страна и ще ти стане видимо и ясно, аз винаги така правя:
.АПОЛУФИЦО едъб ад ежом... въкаК
Нали ти стана ясно вече

^Главното не е фактът, а отношението към него. ^


Тема Re: Какъв....нови [re: Asterix]  
АвторПтичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 08:30



Този оцифулоп ми се опъва 20 години......една, две формули ми остана да разработя за да стигна крайния резултат......ти как успя ако не е тайна разбираш ли......Добър ден




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.