Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 12.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Джъмби и витинови [re: ShokoLada]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано17.06.19 22:39



говоря за това което написа в спора с мен, някъв тъп материализъм с елементи "ма после ша видиме". Виждам, че ви е любопитно кой как изиграл кво сътворил, значи за мен поне се познавате едно към едно, че сте криячи.Не знмам кой кой е нито колко сте реално като добавим и менкане на никове но винаги има едно блудкаво чувство на лека деменция и тъпота.



Тема Re: Джъмби и витинови [re: Bubu i]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано17.06.19 22:42



Тази дама...хм..използва нарицателни, които само две дами доколкото си спомням са ме наричали....а и това с курвенските номера..хептен интересно стана..: )))
макар че така като се замисля..не виждам много смисъл в това...не мога да видя намерението.. а и е тъпо..живота е в реала..
но на някой/я му/и се играе..


Да видим Бог ли е или ще излезе Богиня...а може и двете де...: )))



Тема Re: Джъмби и витинови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано17.06.19 22:43



Ааа ти сам определяш какво си..а за мастиката..наздраве!



Тема Re: Джъмби и витинови [re: Alleks]  
Автор 09h09yhu09556h (старо куче)
Публикувано17.06.19 22:44



Виртуала е такова място, че и на умен да се правиш те разконспирират бърже.



Ти да знаеш аз па колко пъти съм се праил на умен.



Тема Re: Джъмби и витинови [re: Crazy Space]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано17.06.19 22:44



Виж ся ако чукаш мен и шоколада за менкането ай да ти кажа шоколада кво направи и да се престане с тази спекулация
Димка е писа че съм в гората а шоколада знаеше къде че съм за цигари и си изпусна нервите и писа че си имаме паролите
да имахме си ги ама не за дира а за фейса ся че шоколада е жена и емоционално нестабилна понякога длъжен бях да я защитя ама ай стига ви толкова



Тема Re: Джъмби и витинови [re: ShokoLada]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано17.06.19 22:45



Колкото и да се крие и прави на духовна личност няколко думи тотално ме карат да мисля нещо, до сега не се задълбочавах, защото от тролене глава ме заболява , въобще и не четях, ама днес викам , я един бърз поглед





Тема Re: Джъмби и витинови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано17.06.19 22:45



Ай и на теб - прави се на тъп ако искаш да раазбереш нещо





Тема Re: Джъмби и витинови [re: Crazy Space]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано17.06.19 22:48



Ама ти лезбийка ли си та налетя на Първати





Тема Re: Джъмби и витинови [re: Crazy Space]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано17.06.19 22:48



Аз мога да напиша всичко..за да получа информация..друг е въпроса, че ти няма как да знаеш какво мисля, защото просто не се познаваме..а и друго..аз знам какво съм написала, ама дали има общо с това което ти си прочел...


Никът ми е един..и само аз пиша от него..така че и за това издишаш..а като реша да се махна оттук ще го подаря на някого..така и така не могат вече регистрации поне някой да пише..ама ще ви кажа предварително, че не съм аз..не че има значение...



Тема Re: Джъмби и витинови [re: ShokoLada]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано17.06.19 22:52



Абе перфектната криячка само, че се фукай на някой който това му е ценно.Мен практически въобще не ме интересува. колко време прахосваш да се криеш в нета само ти си знаеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.