Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 28.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Всичко взе да ми бие  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано15.06.19 23:44



на феминизъм/сексизъм особено във виртуала. Напуснах почти всички групи във фейсбоклука. Повечето уж бяха свързани с наука или научна фантастика, ама не са. Самият фейсбоклук поощрява всякакви феминистки изяви, както правят и всички други антисоциални мрежи. Между другото, Чернобил - минисериалът е феминистка повърня. Не, не съм женомразец, мизантроп съм. Мразя всички еднакво, но по-различни причини. Разпределям риска - един вид, за да не се обсебвам с определен тип идиоти.



...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 15.06.19 23:45.



Тема Re: Всичко взе да ми биенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано15.06.19 23:56



Едно време в българското държавно управление имаше една две жени, за кадем, от кумови срамове. Баба Цола (по заслуги), Дража Вълчева (вероятна любовница на Бай Тошо), Елена Лагадинова .......

Сега - миндилета, колкото си искаш. Кои преуспели миндилета, кои хитри и алчни кариеристки, кои повярвали си калинки ... Боко ги е нацвъкал поне 3 пъти над необходимото. Защо ? Защото са миндилета, лесни са за контрол. Боко е умен. Той разбира, че всяка от тях се мисли за Клеопатра, за Елена, за Екатерина Велика, но знае , че са смъртно заблудени, и печели от това.

В останалата част от Света, не кой знае колко по-различно.



Тема Цъ,нови [re: Koftia]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано16.06.19 00:31



зора е фифти-фифти-то. Квоти - аре сега в бизнеса всеки втори мениджър да е женски, зер да покажем че не бием вече негрите...

Забавното е, че като пробват - и жените не го искат, щото трябва и да се РАБОТИ





Тема Re: Всичко взе да ми биенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор 09h09yhu09556h (старо куче)
Публикувано16.06.19 00:52



Мизантроп ли ? Даже ме мързи да ви мразя, понеже не ви обръщам внимание, но то е от милата ми надменност.

Колко сантиметра си висок ? Да нямаш нокти по краката, и да не си чистиш редовно ушите ? Играчки имаше ли като малък ? това е важно.





Тема Re: Всичко взе да ми биенови [re: Koftia]  
Автор t39 ()
Публикувано16.06.19 07:02



Защото са миндилета, лесни са за контрол. Боко е умен.

Умен е, я! Ако един мениджър не може да бъде контролиран за какъв му е?


Но и аз като теб съм фен на класиката. Истинският мениджър трябва да е метър и петдесет и да се мисли минимум за Наполеон.



Тема Re: Всичко взе да ми биенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор t39 ()
Публикувано16.06.19 07:10



Е, събрахме се значи тука, братко. Мен пък мачизмът ме мъчи. Но откакто всеки втори малоумник с топки взе да се изживява и като патриот и не се издържа. Та забегнах тук на по-тихо.

Редактирано от t39 на 16.06.19 07:10.



Тема Re: Всичко взе да ми биенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано16.06.19 10:21



Още гледам серията Zone Blanche или на всички останали езици Black Spot

Заглавията говорят за историята, няма да спойлервам.
Чернобил може би ще следва, за сега е на ниво The Rain т.е. нищо по-особено от досега видяното.

За мъжете-мениджъри са ти обяснили много точно

Не разбрах с какво ФБ поощтрява жените, явно нещо съм пропуснала.

Жените като мениджъри са по-добри във създаването на ненапрегната обстановка.
Конкретно - флирта на работа между жена-жена и жена-мъж от страна на жената е по-приемлив отколкото аго мъж-мениджър го прави. Става дума за позволеното на работа, а не за сексуални подбуди.
Конкретно — аз обожавам да правя кафе на единствената кафепиеща колежка и в предишна фирма — носех от време на време кафе на обучаващата се секретарка, която седя с мен в едно бюро.
Там целите стени бяха стъклени и даже един колега ми каза/пита, почти с укорителен тон — защо й нося кафе, да не го правя, защото трябва тя трябва да има почитание към нас. А аз му казах че е старомоден злодей, да не повярва човек че сме на една възраст и да отпусне малко, работата върви и е кеф — и се помайтапих с него. Ако аз бях друг мъж, цялата ситуация щеше да е съвсем друга.

Някои казват че жените можели мултитаскинг (само аз не мога)
Жените са с по-чувствителна нагласа и предразполагат към бърборене без цел, което също може да разведри ситуацията.


За всичко горенаписано трябват специално обучени за мениджъри жени. (както и мъже, но за тях не е тая тема) т.е. жените са малко по-иновативни във взаимоотношенията. Ако имат и хард скилс и позитивна нагласа, могат да бъдат по-добрия вариант от мъж-мениджър.



Тема Re: Всичко взе да ми биенови [re: Koftia]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано16.06.19 16:20



Абе ние жените си се прецакахме сами с тази еманципация и направихме мъжете мързели, грешка, ама това е положението





Тема Re: Всичко взе да ми биенови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано17.06.19 15:26



ами неебаните дами имат повече време да вършеят из виртуала и от там се е получил този ефект който си забелязил.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.