Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 26.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Мислехнови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано15.06.19 09:24



Всеки човек и дете, живял в 1 стая с 4 човека, пребиван и психически тормозен, има само една мечта и цел — колкото по-далеч от там, толкова по-добре.

Това не ме учудва, че “порасналото” дете, на ненавършени 18 г (или скоро навършени), незавършен 13ти клас в гимназията вече играе на сервитьорки.

Само не разбрах какво предимство дава, това че бащата е собственик на стара каравана и в най-добрия случай на градински парцел, на който е забранено да се живее постоянно?

Детските са за всяко дете в цялата държава. Това не е предимство пред останалите.


п.п. Шофьорската книжка е добър подарък за 17годишни.
Знам го от собствен опит и 3те поколения, които също са получили шоф.книжки от фамилията също смятат така.
Явно само добри предприемачи като теб са на друго мнение.

Да беше замълчал, като знаеш, че тоя път не е работещия вариант.



Тема Почнанови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано15.06.19 13:56



да изпускаш краищата от много игра на догадки


Шофьорската книжка е безполезен подарък при липса на собствена кола, знаеш го от собствен опит - явно е традиция у вас в семейството :) Уверен съм, че това не е работещият вариант - като виждам резултата. По-скоро липсата му.

Останалите ти брътвежи ще ги отдам на най-обикновено невежество и елементарна женска злоба, бъбря си с порасналото дете, което в момента рови на съседния комп и се чуди къде да вложи петцифрените си спестявания (в евро) за по-добър доход Като за 18-годишно има добър старт, без да е наследило нищо засега.
Аз така или иначе не го наричам дете, развито е интелектуално доста над нивото на повечето патици тук, особено твоето

ПП: тук градинските парцели са по декар и половина обичайно, в най-добрия случай забраняват на прошлеци като теб да ги купуват - по финансови причини. На тия калпави като мен им разрешават да живеят криво ляво на 250м2 жилищна площ, опаааа ти на колко беше - май даваше зор на изпълняващия длъжността спонсор да плаща за по-голяма къща? В тоя ред на мисли - чувстваш ли се независима жена?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.