Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 25.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.06.19 19:04



Тези ги разправяй на дева Мария.





Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: osvoboden pich]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 19:10



Ти помниш ли кога си роден?



Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: Crazy Space]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.06.19 19:16



Не... абсолютно нищо... но имам ранни спомени от когато съм бил на 3-4 години. Първия спомен ми е - изправям се на леглото под прозореца и поглеждам навън - беше зима и имаше доста сняг... до преди 5 годни помня и приятелите с които съм си играл, подробности за квартала и различни случки. Всъщност не знам от кога е нормално човек да има спомени - явно при всеки е различно.

Тази година се родих повторно на един семинар, който беше бая интензивен от към работа със себе си.





Тема Т.е.нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано10.06.19 19:25



в гъз...
Ти сама си го призна





Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.06.19 19:38



разведеното с жена си тяло на баща ми било на 400 км от тялото на майка ми и там си остана до смъртта.
друго да питаш?



Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 20:50



Ми за сега не кат ми се допита ще допитам.



Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: osvoboden pich]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 20:52



Ми щом не помниш значи не си бил роден.Ако беше би трябвало да помниш това знаменателно събитие.



Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: c@t]  
Автор aiumi ()
Публикувано10.06.19 21:26



Чисто практически, всяко дете получава според това, от което има нужда в момента.

Например, едното се е оженило и му се е родило бебе - помага му се за първоначална вноска на жилище, което ще изплаща,
другото през това време е на 14г., а родителите разполагат със средства за да подпомогнат една първоначална вноска, и то не цялата,
няма логика това, което се нуждае в момента,
да не получи помощ, понеже няма за двете,
а и родителите се надяват, че междувременно ще съберат пари и за следващато.
Ако не стане, биха могли да го компенсират с наследство (ако има какво да се наследи, де).

Аз съм от семейство с три деца, и имам две,
така са постъпвали родителите ни с нас, така постъпваме и ние с нашите деца,
поравно могат да дават само най-богатите и най-бедните :)))



Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: aiumi]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано10.06.19 21:51



Помощ за изплащане за жилище = заем от родителите, който се връща.

Или искаш да кажеш че едното дете живее над възможностите си?


Най-скъпи са студентите и тийнейджърите.
Не можеш да ги изриташ от вкъщи, а имат най-големи разходи, които са на родителска сметка.



Моя приятел е от семейство с 3 деца. Едната му сестра (на 24г) скоро завърши, та родителите си отдъхнаха.
Другата е на 26г, завършила и работи от около 2г, но както всеки знае, млади хора често живеят над възможностите си.
Родителите й дават заем само ако преценят че харченето от тяхна гледна точка е ок.
Като не й дадат заем, децата си дават заем взаимно. (ние даваме малки суми, за да могат да се върнат по-лесно)



Тема Re: Финансова помощ от родители.нови [re: c@t]  
Автор aiumi ()
Публикувано10.06.19 22:12



Ами то нали самата идея за подпомагане, предполага, че получателят приема нещо, което иначе не може да си позволи. Студентите също биха могли да работят, нали? Защо да трябва родителите за ги издържат по време на следването, нали са пълнолетни?

Но иначе, да, макар заем към родителите при нас някакси да не е прието за се връща,, той се връща към братя и сестри, което е горе-долу същото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.