Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 02.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Гъркинята!  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:46



Да отговоря на въпроса, пистолет, не газов, немалокалибрен, изстрел през уста към горната част на главата - това е най-сигурният, бърз и безболезнен начин човек да приключи самостоятелно жизнения си път.

Проблемът ми се струва, че не е в начина да приключиш, а в това, че не си готова. Къв го дириш с такива въпроси в клуба на малоумните?!



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:49



Ако човек не е пробуден умът ще изобрети ново тяло и всичко ще започне отначало.



Тема Разкарай сенови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:50



ненормалник!



Тема Филмнови [re: Quelle]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:51



Препоръчвам ти филма Le vent de la nuit с Катрин Дьонов.

Който се самоубива на плямпа.



Тема Защо крешишнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:51



нормалник?



Тема той неканови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:53



първо се роди, че да умира после.Тялото и така ще умре рано или късно.



Тема Дай линкнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:56



те днес там са се оляли от писане.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 21:57



никое дете и близък не заслужава живот с мисълта, че родителят му се е самоубил. по-голямо наказание и най-големият му враг не би могъл да измисли.

изобщо няма да закачам езотерични гледни точки.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Дай линкнови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:59



Къф линк бе?! В клюп 40-100 има 1-2ма души, дето още могат да мислят относително самостоятелно, но със затихващи функции, останалите са с напълно атрофирали мозъци. А повечето и никога не са развили тая способност.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:00



ами ето до къде води идеята, че съществува смърт.



Тема Re: Дай линкнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:02



Къв го дириш с такива въпроси в клуба на малоумните?!

Аз разбрах клуба на дарка значи тва е в клуб 40-50?



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:03



Е, ай без драми ся, преживява се, но със сигурност остава следа, особен в тийн-възраст. Най-много децата да направят същото, когато стигнат подобна възраст и ако срещат трудности, щото, нали, пример.

И ква е толкоз драмата на самоубийството, моля?! А, да, забравих, от 8млн атеисти, целокупният български народ се превърна в най-религиозната нация на света, празнуваме всеки църковен празник по 2 пъти.



Тема Re: Дай линкнови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:05



Чудя ти се как се справяш в тоа живот, докато разбереш нещо, то вече е загубило всякакво значение





Тема Само имнови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:06



глей елементарните реакции на всичките лели с ролки и розови пеньоари там

. Истинско забавление.



Тема Re: Дай линкнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:06



Значение за кой? За Бог нищо нито се случва нито има значение.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 22:09



преживява се, но със сигурност остава следа

чудесна предпоставка никога да не си щастлив цялостно. нещо като пирон в главата, който си носиш винаги.

вярата е друг аспект.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:09



ти се погрижи за себе си, светът ще си се оправи сам.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:10



Че какво цялостно щастие може да има човек непознал, че е безсмъртен и бог? Той така или иначе постоянно се страхува да не се прецака нещо с тялото. Страхува се за близки и ето не толкова близки.Какво цялостно щастие?Има цялостно страдание.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:19



значи да ти кажа, темата ти е проява на много лош вкус!!

И още нещо - ти познаваш ли ВСИЧКИ хора, които пишат в 40-50, че да твърдиш, че ВСИЧКИ не стават за нищо? Защото аз познавам лично доста от хората, които пишат там, и те със сигурност не са нещо по-малко от теб!



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:21



никога да не си щастлив цялостно

Извинявай, мила, но само идиотите са щастливи цялостно. Или тия, дето са на марихуана перманентно

. Останалите мислещи, подчертавам, мислещи хора, сме щастливи само в определени моменти. Ключът за мазата е да намериш смисъл да ставаш сутрин и тоя смисъл не те прави непременно щастлив, но ти дава основание да продължаваш да съществуваш. Немалко хора губят смисъла отвреме-навреме и това дали ще продължат независимо от временните разочарования или не, зависи от стратегиите за справяне, които са си изработили през годините.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:22



ааа.. ти защо не пишеш при лелките!?!?



Тема Re: Гъркинята!нови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:23



Не ми трябва да ги познавам, стига ми, че ги четох известно време





Тема адвокатка не, счетоводителканови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:23



ти какво си се загрижила? За да се загрижиш трябва да приемеш неговото мнение като нещо вярно това първо. второ да си помислиш, че си нещо повече от ония които според теб са унизени и трето, че ти като божия меч на земята ще въздадеш правдата.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:24



ми явно ти е време да започнеш да четеш и нещо друго, освен по клубовете, че да разбереш какво пишат хората там!

Честно, не е лошо човек да има самочувствие, обаче ти с тази тема прекрачи добрият тон!



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 22:25



разбира се.

но моментите на щастие, дори и редки дават пълнота на останалите. и е хубаво да са цялостни



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Само имнови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:25



Нямам никакво желание да обменям мисли с ония там, иначе щях да поискам достъп. Чета в други клубове понякога за забавление.

Темата ми не е за тъпунгерите от старческия, а за Гъркинята, която има проблем, тъй че не разбирам коментара ти.



Тема Re: адвокатка не, счетоводителканови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:26



абе ти що не вземеш да си пиеш хапчетата, верно, и спреш да ми ходиш по гъза?!? Не разбра ли, че циркът свърши??



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:27



А трябва ли да се гавриш с човек, който открито е отправил зов за помощ?!? Вярно, че това го правят основно в клуб "Психоанализа", и то не само българите, живеещи в българия..

направо е отвратително това, което изписа.. не знам пиеш ли нещо в момента или не, обаче не знам как не разбираш , че има теми, по които просто се мълчи, ако няма какво да се каже, а ти определено НЯМАШ какво да кажеш в този случай!!!





Тема циркаджийка не, счетоводителканови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:27



Не.Аз никога няма да бъда част от твоя скучен цирк.



Тема Re: циркаджийка не, счетоводителканови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:30



Добре е, че го осъзнаваш!! Дано и стига толкова все за мене говори! Осребри си вече чека, предполагам, работата е свършена, не задълбавай!!

Иди се разходи, предполагам вечерта в София е прекрасна по това време, и не се занимавай с хора, които не ти влизат в центъра на жизнените интереси.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:30



но моментите на щастие, дори и редки дават пълнота на останалите

Ами не, това не работи. Ако днес си щастлив, туй не ти дава заряд и за утре. Ако утре си много нещастен, не можеш да се мотивираш с вчера, нужна ти е по-цялостна стратегия за живота. И най-вече ти е нужна мотивация. Децата могат да са мотивация докато са малки, проблемът на това да се мотивираш с децата е, че като порастнат, губиш мотивацитята и пак падаш обратно в нищото.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:31



От какво се разбира? така или иначе по тази невярна теория смъртта е факт.значи независимо какво ще правиш или не правиш умираш. Но трябва да имаш и някакво и оправдание да си чакаш смъртта и това се нарича мимолетно щастие? а защо не възприемеш реа;лностъта вечния живот и вечното блаженство и в периода докато имаш тяло и после?



Тема Re: Само имнови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:32



Ай стига глупости! Не само, че не се гавря, а се опитвам да помогна. На тебе кво ти става?! От лелите от старческия всичко, което Гъркинята ще чуе е - трябва да живееш заради децата си.



Тема наклонителка не, счетоводителканови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:33



Не ми давай непоискани съвети какво да правя.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:33



викаш, четеш.. и къде го прочете това?!? .. щото аз точно обратното прочетох..



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:34



По твоята невярна теория каквото и да правиш падаш в нищото. Като бонус страдаш през повечето време.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:35



Виж сега, ако ще си говорим истини, на мен ми се струва, че ти твърде много четеш и трябва да престанеш

. Освен цитати от прочетено, друго не пускаш в темите си

Ако не си забелязала, аз не съм в оня клуб, щото не ги дишам и продължавам да не ги дишам.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 22:36



Натъжих се.

Прочетох в 40 50. Хареса ми мнението на Пътника.

Друго не ми се говори по темата.



Тема Re: Само имнови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:37



Не съм влизала през последните 30 минути, но и нямам нужда да влизам, за да знам как ще се развие диалогът

. Розовите гащи веднага обвиниха Гъркинята в егоизъм и в туй, че е лоша майка и другите се втурнаха да припяват.



Тема Re: наклонителка не, счетоводителканови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:37



доколкото чета, от нас двамата не съм аз тоя, дето ходи по другият да му прави определения и да му дава наклони.. и след като ти даваш съвети, нормално е да получаваш в отговор! На това му се вика "комуникация", макар, че, като те гледам, ти си си навикнал на монолози... сексуалните ти блянувания по мой и не само адреси няма да коментирам, щото е още по-зле положението там.. и да си чел някога в Попържни, нищо не си разбрал от написаното.. ще се окаже, че има много читатели, които не разбират смисъла на прочетеното..



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 22:37



Ако днес си щастлив, туй не ти дава заряд и за утре.

дава ти надежда, че Слънцето пак ще изгрее и на твоята улица. че и това ще мине.

иначе с мотивация или заради самият живот...всеки с начина си.
а животът е много силен...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:38



Интересно.. ако съм разбрала правилно, теб в този клуб например също никой не те "диша".. защо пишеш в него? И особено такива глупави теми?



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:38



аз се оттеглям, явно нямам какво да ти кажа повече.. приятна вечер!



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:39



Аз имам особено мнение по въпроса. Задължението да се живее е тежест, не е освобождение.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:40



Туй е единственият клуб, в който може да се пише свободно, в останалите мнозинството ти налага стандарти на поведение, а аз мисля, че 99% от хората са глупаци.



Тема възпитателка не, счетоводителканови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:41



Това, че поруга като прасе бисерите на сексуалните ми чувства не ти дава право да ми държиш тон за конукимация и други възпитателни методи. Просто като ме видиш, че ти отговарям ме избягвай за да си нямаш големи проблеми с крехкия душевен мор.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:42



Тежеаст е за който му е тежко.



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:44



За съжаление, отдавна не чета Пътника, та не знам какво е написал



Но Гъркинята е споделяла, че е правила несполучливи опити за самоубийство, та ми се струва, че не иска да се самоубива, а вика за помощ.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:46



Ето до какво води несподелената любов по мен.Но все пак не съм длъжен да спя със всички под заплаха от самоубийство. А и тя сшподели, че я лашка някакъв пожарникар. Може да е отпуска и като се върне да и набие другио мисли.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 22:47



не беше чак толкова отдавна, когато беше пуснала подобна тема.

Да, вик за помощ е, но тук няма кой да й помогне.

На нея й трябва развод, психолог и медикаментозно лечение плюс спиране на алкохола.



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:50



Ммм, не съм сигурна, че й трябва генерална промяна в обстоятелствата, по-скоро в начина, по който ги възприема. Погледнато отстрани тя има хубав живот - 3 чудесни деца, мъж, дето хем го има, хем го няма (мечта на много жени

), пари и свобода да се самоосъщестява. В последното трябва да търси разковничето, според мен.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:52



Не, това не са самите хора,а еготата им.Хората са пробудени и вечни.но еготата са като едни вестници върху главите им и не го съзнават.



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:53



Алкохолът при нея е следствие, не причина според мен, но трябва да лекува навика, да. Нямам идея какво я спъва, всички обстоятелства в живота й сякаш са в нейна полза, поне за външен наблюдател.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:54



И как децата и парите ще и помогнат в самоосъществяването? Тя както и ти трябва да погледне на вътре ио да практикува самопознание. или да се отдаде на бог.



Тема Ку-куунови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:55



я да видим можеш ли да вържеш 2 смислени изречения, я пробвай пак, щото досега опитите не са успешни





Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:56



Алкохолът при нея се дължи на липсата на кур. ако устата и е заета с кур няма да пие.



Тема Щотонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:58



си тъпа на гьон за това мене оценяваш по достойнство и пиедестал.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 22:58



Преди години, още в началото на брака ни, мъжът ми много искаше да отиде да работи далеч и да си идва през месец ли, не помня как беше. Аз му заявих, че ако иска деца, ще си стои вкъщи, защото аз вдовица при жив мъж няма да стана.
Това го казвам, защото грижите за децата никак не са леки, да носиш цялата отговорност.

А, алкохолът е следствие, съгласна съм. Отпаднат ли проблемите, отпада и той.



Тема Re: Щотонови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:58



Тц, кофти опит, пробвай пак, Ку-ку





Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 22:59



Съмнявам се във всяка твоя дума, по-точно съм 100% уверен, че говориш пълни измислици.Но звучи убедително.



Тема Re: Само имнови [re: Crazy Space]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:01



Спри да ме четеш тогава.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 23:02



знам. споделяла си го.


всеки си го е мислил понякога и така.



бях и давала преди време контакт на терапевт, който според мен е подходящ за консултация с такава проблематика. приема и в Пловдив. вероятно има и други, но този знам, че е ок.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Щотонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:02



Виж омръзна ми да балансирам като барелина за да се харесам на някакви кукумицини. Или ме хареши какъвто съм или върви по дяволите и то при условие че няма да ти искам ръката демоне!



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:04



Това е обществен форум о като цъкна на червеното от къде да знам, че ше си ти? Не, че ако знам бих те пропуснал но да си кажа.



Тема Re: Само имнови [re: Crazy Space]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:06



Добре. Чети ме с вяра тогава





Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:08



Щи пръсна ануса при първа възможност.



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:09



Да, съдбата на моряшката жена никак не е лесна. Мога само да си представям какво е да заместваш и партньора във всички етапи от развитието на семейството и от порастването на децата. Доколкото съм чувала, повечето бракове се разпадат рано или късно. Но има и такива, които се запазват. Според мен отправната точка е, че ти това си избрал съзнателно и доброволно в даден момент, сключил си договор с всички произтичащи минуси и плюсове. Естествено, винаги можеш да се откажеш, но трябва наново и добре да прецениш плюсовете и минусите.

От личен опит аз не бих съветвала никоя жена да напуска брак и партьор, когото познава добре на 50плюс, освен ако е готова да живее сама до края. А ако самотата е проблемът, докато си в брак, защото партньорът отсъства, как ще се реши той с един развод?



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:10



Много лесно ще се реши ако постъпи в публичен дом с тоя нагон.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:11



Разговор с терапевт или дори коуч (дето са модерни сега) определено е от полза да си нареди човек мислите и приоритетите, дано да го направи.



Тема То днеска се разкачи от писаненови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:12



одъни малко ш пукнеш.



Тема Re: Щотонови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:12



Куку, как ште аресам бе, да не мислиш, че са ми малко другите проблеми в живота?!





Тема Re: Щотонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:13



Ами тогава не ме харесвай, няма да правим пот това медлорами.



Тема Re: Само имнови [re: Crazy Space]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:14



Забърши се! Че лайната ти текнаха от ушите!



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:15



Не съм казал да се насираш предварително.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:16



самотата е проблемът, докато си в брак, защото партньорът отсъства, как ще се реши той с един развод?

Това е параграф 22 за тези, които не са наясно със себе си.

Наистина, един терапевт на първо време ще помогне., ще я поведе за ръчичка в дебрите на самопознанието.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Crazy Space]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 23:18



чух ти гледната точка.
даже и такава объркана да я приложиш към себе си, ще е ок.
засега сякаш е повече на ниво грамофонна плоча.



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:19



Ми да после и да си даде децата в дом за сираци и да висне да практикува криене у дира кат тебе кукумицин.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:21



При мен всичко е вечно блаженство,а при теб?



Тема Re: Само имнови [re: Crazy Space]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:21



Що в дом за сираци? Те са големи, калъф



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:21



Да, ще си направи голяма услуга Гъркинята, ако поговори със специалист. Изглежда има много наслоения в брака й, които не са осмислени, преработени или изчистени. Но тя не пише вече, възможно е да е временно настроение.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Crazy Space]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 23:22



фаза мания?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:22



Дано.



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:25



Големи друг път има тризнаци на 8.



Тема Re: Само имнови [re: Crazy Space]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:26



Е, не знам аз.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:27



Фаза вечен покой и блаженство.А при теб?



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:28



Да, особено наслоенията с пожарникара изобщо не са осмислени.



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:31



Мисля, че се преструва на куку за да влезе в сектата и да ви изколи защото смята вас за корена на пропиления си живот.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Crazy Space]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 23:32



личи ти



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Абенови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:32



самоубийството не трябва да изглежда като изход ей-тъй.
Бих го приел за особени случаи - нелечима болест, силни болки, полудяване и прочие. Но да изглежда лесен изход - в никакъв случай!



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:33



Ми то невежествен кво да види освен себеподобен.



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:40



а ти ще си първия кукумицин в списъка. Съветваш я да разтрогне щастливия си брак.



Тема Re: Абенови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:45



Да, интересно, продължи, защо не трябва да изглежда като лесен изход? И уточни дали говориш за обществено одобрение или приемане на самоубийството или за индивидуално решение.



Тема Re: Абенови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:48



Само лабилна психика успява да преодолее инстикта за самосъхранение.Той е доста силен.



Тема Чистонови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано10.06.19 01:23



от гледната точка на индивида с жаждата му за развитие. Егоистично ако щеш.
Не е случайност, че всички религии, предлагащи живот след смъртта - пращат самоубийците в Ада. Така без значение дали това е вярно - за човек всичко приключва и е окончателно при самоубийство - и за вярващия, и за атеиста.

Майната му на обществото в случая, такива решения не се взимат за негово добро.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.06.19 08:38



само да попитам, ако детето ти или майка ти ти зададат този въпрос, отговорът и реакцията ти същите ли ще са?



Тема Re: Чистонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 08:44



Ако живота е краен и смъртта неизбежна то такъв живот е изцяло безсмислен и дали от болест или самопричинена смъртта е без значение кога и как идва.Такива хора просто чакат да се изтощи и умре тялото.При реалния вечен живот илюзията за раждане смърт продължава докато не се разбие тази илюзия и там самоубийството не е решение понеже то е изход от конкретното тяло но и измисляне на ново. Реално и тия от точка 1 минават по този параграф. Реално за самата самосъзнаваща се реалност не съществува нито проблем нито решение. Такъв съществува за въображаемата несъществуваща структура ум.



Тема Теприятанови [re: Buduhcko npace]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 09:03



За това как някаква мегаструктура "давала" живот и после си го взимала за да го ядяла е абсолютно несъстоятелна и плод на ума.Това е като да си ядеш повръщаното или изсраното особенно несъстоятелна е теорията, че тя има нужда от храна от типа на илюзия която яде илюзии.Има феномен в океана мехурчета които са забравили, че са вода, гледат, че има и други мехурчета и те се пукат постоянно на около и се създават нови.За океана нито има проблем нито решение нито му трябват тия мехурчета нито не му трябват. има проблем за самите мехурчета но силата която ги поддържа ще ги поддържа докато не се насочи да ги разтвори тоест за разлика от реалните мехурчета тия ако не се разтворят сами след пукането се надуват пак и цикълът продължава.Защо са се появили мехурчета океана нито знае нито го интересува, това е проблем на самата несъществуваща структура мехурче, за океана това е вода.



Тема Казано по друг начиннови [re: Buduhcko npace]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 09:11



За Бог съществува само Бог.Той не твори и не разрушава и не управлява.Не съди и не наказва.Илюзорната тежка съдба е изцяло в ръцете на икюзорните структури които са забравили, че са Бог и си въпобразяват, че са тела еле бог имал нужда от тях да му съзнавали те разни илюзорни глупости плод на същата самозаблудила се сила.Има вечен живот в блаженство тук и сега което не е момент между минало и бъдеще както си въобразява невежият страдащ ум.



Тема Ептем просто като за тебенови [re: Buduhcko npace]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 09:16



Бог си е самодостатъчен понмеже няма нищо друго освен него.Той просто е Е.



Тема От тук следванови [re: Buduhcko npace]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 09:32



Че целта на маймунджелъците е осъзнаването на факта, че си маймуна,а не е смисъл на живота еле па засилването на маймунщината с чувства за контрол, управление и т.н. маскирани като "проводимост" на уж висшата сила,а реално зад тях стои нашия приятел Его.Всички практики се започват и осъществяват от егото понеже бог не е несвободен и не страда и по тази причина и не практикува нищо.Целта на тиоя така наречени практики е да се отслаби контрола на егото за да може Бог да го разтвори. Ако егото е като една тояга която върти из водата и прави водовъртежче то намаляването на въртенето ще спре водовъртежа и той няма да се самоподдържа.Но истинския разтъворител на водовъртежа винаги е другата спокойна вода Бог. Един водовъртеж в космоса ще си се върти безкрайно даже без тояга.Егото започва процеса,а Бог го завършва.а при вас си поставате на ниво его и го подхранвате чрез илюзията за власт, контрол и манипулация.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано10.06.19 09:34



Я провери ..там в ляво..нещото което тупка, дали не се е вкаменило..





Тема Re: Гъркинята!нови [re: ShokoLada]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 09:43



ти да видиш колко странно след такава усилена "практика"



Тема Дължа извинениенови [re: Quelle]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.06.19 11:24



ако съм притеснила някого с темата си в 40-50!
Къв го дириш с такива въпроси в клуба на малоумните?!

Там са хората с които се познавам и които ми помагат, когато изтрещя.
Имам нужда от шамар, а не погалване по русата главичка. Там си го получавам.



Тема Re: Чистонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.06.19 11:25



Говорим теоретично, нали, кое е егоистично - желанието за живот или решението да не живееш заради близките си, било то и деца, ако не ти се живее повече. Това, че е край, мисля че самоубийците го разбират и именно края желаят. Искат да няма повече от това, което получават всеки ден, и което за тях е мъчение.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: jumbles]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.06.19 11:38



Кой въпрос, как най-лесно да се самоубиеш? Моме, не знам що си правя труда да ти отговарям, като си толкова изумително елементарна, ама влачИ. Който и да ми зададе тоя въпрос теоретично, отговорът ми ще бъде същият, а именно, ще му кажа какво знам за най-бързия и безболезнен начин за самоубийство. Ако някой донади към тоя въпрос, както Гъркинята снощи, че именно той/тя възнамерява да го направи, ще положа усилия, съответстващи на чувствата ми към тоя човек, да му/й помогна да излезе от кризата, в която се намира. Подчертавам, усилия, съответстващи на чувствата ми към тоя човек, защото не смятам, че е моя работа да спасявам всички потенциални самоубийци на тоя свят. Не знам за кво намесваш деца и родители тука, явно в твоето ограничено съзнание връзката родител-дете символизира винаги и 100% безусловна любов (което доста често не е истината) и искаш да ме питаш как бих реагирала, ако някой, когото обичам, е решил да се самоубие? Това мисля, че вече ти обясних напоително - реакцията ми ще зависи от степента на важност на тоя човек за мен.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: ShokoLada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.06.19 11:40



Следващата леля с розов пеньоар се събуди

. Тупка, лельо, тупка, но и на горния етаж цъка, което в твоя случай не е вярно. Пък само от тупкане няма голяма файда в тоя живот.



Тема Re: Дължа извинениенови [re: pishmangreek]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.06.19 11:42



Ок, вярно това не ти е първата такава тема там





Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано10.06.19 12:11



Леля, вуйна..това е. Погледни се от страни...ако можеш, умницо!



Тема Re: Дължа извинениенови [re: pishmangreek]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано10.06.19 12:18



Не, нямаш нужда от шамар!
Имаш нужда от друго, за да не изтрещяваш и да се чувстваш добре. Ако самата ти не промениш нещо, всичко ще се повтаря..и накрая и шамарите няма да действат.



Тема Re: Дължа извинениенови [re: pishmangreek]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.06.19 12:23



Там са хората с които се познавам и които ми помагат, когато изтрещя.
Имам нужда от шамар, а не погалване по русата главичка. Там си го получавам.


злоупотребяваш с вниманието и съчувствието на хората.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.06.19 12:25



виж, направих опит да разбера реакцията и отношението ти без да те категоризирам
за теб обаче се оказа важно да ме принизиш и вкараш в някаква твоя субективна категория, за да успееш да ми отговориш
надявам се че с твоите претенции сама ще се справиш с извода от това, или?

апропо, докато между коефициента на интелигентност и нивото на емоционалната ни интелигентност няма корелация, т.е. те са независими една от друга, то между нивото на психично здраве и нивото на емоционална интелигентност има такава. При това много силна и пряка зависимост!



Тема Re: Дължа извинениенови [re: pishmangreek]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано10.06.19 13:06



Хм, добре е да посещаваш психотерапефт, същото е като да ходиш на контролен преглед при женския ти лекар. Даже може да се окаже интересно, особено ако има сесии с партньора.



Това че когато детето тича и падне, майка му го настига и започва да го шляпа по дупето и да вика “казах ли ти Бе! да не тичаш, че ще паднеш!” (цитат от почивка в България) не е нормално.


В отговор на:

Имам нужда от шамар, а не погалване по русата главичка. Там си го получавам.




Ти си човека, който най-добре знае какво да правиш, за да решиш належащите проблеми, но нещата, които си поела като самоусещане от ранна възраст, няма как да видиш сама — това никой не го може!



Тема Re: Дължа извинениенови [re: c@t]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 13:12



Какво самоусещане?Има само аз съм и то е чисто и вечно. а после си се самоизлъгала аз съм това, аз съм онова и сега като практикуваш криене с нови клинове избиваш старите но развиваш синдрома на пристрастеност към клиновете. Това не е свобода.



Тема Аз съм каквото искамнови [re: c@t]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 13:18



Е илюзия на егото защото няма кой друг освен него да иска нещо. тия басни с антенките и проводниците са за наивниците.За това си циклите от години едно и също,а свобода и блаженство не се наблюдава.



Тема Re: Абе жена....нови [re: pishmangreek]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано10.06.19 13:46



Спри да мислиш за подобни неща и да се отдаваш на подобни настроения. Я се съвземи, имаш прекрасни деца СЛЕДВА да живееш за тях, заради тях и най вече заради себе си, я по оптимистично, как въобще може да се дискутират тук подобни работи!





Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано10.06.19 14:37



Чакай сега...и аз й драснах, че освен заради себе си, следва да живее и заради децата си, не мисля, че това е лоша идея.....но при нея следва да има тотална ...промяна, тя е дълбоко нещастлив човек, наистина трябва да си лекува душата и да се успокои...според мен има нужда от професионалист в реалният живот, тук с постове , говорене по...темата и успокояване, както и даване на " шамари" няма да стане.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано10.06.19 14:43



В отговор на:

Не само, че не се гавря, а се опитвам да помогна.




Добре че Буби репликира, че не съм чела темата.

Какво прави твоя мениджърски курс? Записа ли се на такъв?
Като гледам допълнителна социална компетентвност не функционира. Явно е свързана с ранна социализация в новото общество, знам ли...



Тема Re: Само имнови [re: c@t]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.06.19 14:46



Много е добре, много помага, основен принцип, който учим е, когато ти задават тъпи въпроси да пращаш тъпанара на майната му.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано10.06.19 14:49



Ясно, не си започнала курс. Жалко.



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано10.06.19 14:52



Квеле..нещо не си в настроение, а по отношения за Гъркинята, тя през последните 5-6 години сигурно се е " самоубивала" над 3 пъти поне тук ..теми виртуални, не знам, но мисля, че в реалният живот тя съвсем не е така, тук просто ...дава воля на оплакванията и самосъжалението си, защо?????? Едва ли някой би могъл да знае, има всичко, богата е, може да си букне всяка дестинация, има имоти, къщи, басейни, коли, прекрасно семейство и 29 годишен брак....просто малко повече ХАРАКТЕР следва да има.



Тема Тованови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано10.06.19 15:20



с шамарите държи влага до следващия път, кат гледам. Потърси друг начин, тоя явно при теб не работи.



Тема Сефте,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано10.06.19 15:21



норвежкия плъх в пола

Само че оня плаче по-яко.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.06.19 16:00



защо ме обиждаш?
отдавна съм драскала на гъркинята - че е психично болна!



Тема Re: Гъркинята!нови [re: NUT]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.06.19 16:56



Нищо против теб не казвам



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.06.19 17:15



Да не градим собственото си величие върху чуждото падение и нещастие, великани ще бъдем само в очите на джуджетата. А джуджета има, но не прави чест да ги ползваме като политик електорат. И брюкселския политик визирам.



Тема Васнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано10.06.19 17:22



джуджетата да ви нареди човек в градината, ама много червенеете ...





Тема Re: Васнови [re: Buduhcko npace]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.06.19 17:29



Хапеш когат завиждаш за нещо. Не че знам за какво, но съм спокоен щом ти самият се виждаш по-надолу та имаш нужда ме повалиш и стъпиш отгоре белким щръкнеш.



Тема Найс,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано10.06.19 17:30



не че знаеш, ама твърдиш


Педераско, с педерасткото си поведение и педерасткия си майндсет



Тема Re: Найс,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.06.19 17:54



Има ниски хора исполини, но за низките се не отнася.



Тема Re: Найс,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 18:33



Верно имаше едно джудже ама беше хаяско не гереаско.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.