Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 02.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Само имнови [re: Crazy Space]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:01



Спри да ме четеш тогава.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.06.19 23:02



знам. споделяла си го.


всеки си го е мислил понякога и така.



бях и давала преди време контакт на терапевт, който според мен е подходящ за консултация с такава проблематика. приема и в Пловдив. вероятно има и други, но този знам, че е ок.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Щотонови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:02



Виж омръзна ми да балансирам като барелина за да се харесам на някакви кукумицини. Или ме хареши какъвто съм или върви по дяволите и то при условие че няма да ти искам ръката демоне!



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:04



Това е обществен форум о като цъкна на червеното от къде да знам, че ше си ти? Не, че ако знам бих те пропуснал но да си кажа.



Тема Re: Само имнови [re: Crazy Space]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.06.19 23:06



Добре. Чети ме с вяра тогава





Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:08



Щи пръсна ануса при първа възможност.



Тема Re: Само имнови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:09



Да, съдбата на моряшката жена никак не е лесна. Мога само да си представям какво е да заместваш и партньора във всички етапи от развитието на семейството и от порастването на децата. Доколкото съм чувала, повечето бракове се разпадат рано или късно. Но има и такива, които се запазват. Според мен отправната точка е, че ти това си избрал съзнателно и доброволно в даден момент, сключил си договор с всички произтичащи минуси и плюсове. Естествено, винаги можеш да се откажеш, но трябва наново и добре да прецениш плюсовете и минусите.

От личен опит аз не бих съветвала никоя жена да напуска брак и партьор, когото познава добре на 50плюс, освен ако е готова да живее сама до края. А ако самотата е проблемът, докато си в брак, защото партньорът отсъства, как ще се реши той с един развод?



Тема Re: Само имнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:10



Много лесно ще се реши ако постъпи в публичен дом с тоя нагон.



Тема Re: Гъркинята!нови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:11



Разговор с терапевт или дори коуч (дето са модерни сега) определено е от полза да си нареди човек мислите и приоритетите, дано да го направи.



Тема То днеска се разкачи от писаненови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 23:12



одъни малко ш пукнеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.