Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 28.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Вятър, уикенд, руснацинови  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано08.06.19 11:38



Какво правите през уикенд с буря?

Днес е мега ветровито и няма да излизаме от пристанището. Добрата новина е че това означава че имам интернет


Докато лафихме, една част от кру-то която е била на хамбургския фест разказа за руснаците там.
Толкова невероятно, че ми показаха видео, което аз сега намерих в новините, малко цензурирано, но важното се вижда. Другото видео с 2 мата руснаци, които се опитват да се качат от кея на борда балансирайки по 2 въжета беше върха. Едното пиянде пада от въжето, но единия му крак остава в луупа и човека увисва с надолу главата. Ако беше паднал във водата, нямаше да могат да го извадят и много вероятно кораба да го затисне.

Ето едното, публикувано видео, не е за вярване.


ах и намерихме един безстопанствен фендер, голям късмет.






и фендера отсреща. Заобиколихме и го извадихме.











Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: c@t]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.06.19 11:52



Ела лятото на слънчака да видиш как пияни англичани, холандци, немци и прочие скачат от терасите на хотелите...

Редактирано от oberleutnantRzevski на 08.06.19 12:05.



Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано08.06.19 11:59



Със сигурност, но до сега не съм виждала англичани, немци и холандци да пияни да правят дървен шкаф от неотсечено дърво или да закрепят осите на автомобил на тавана.



т.е. Пиян да вършиш нещо, за което си професионално обучен е съвсем друга бира



Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: c@t]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано08.06.19 12:13



Кажи си направо, че руснаците са ви пуснали бурята. След малко ще ви спрат и интернета.
Тез, дето не се интересуваме от плаване не знаем какво е това кру, пък и китара (фендер) не виждам.



Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: Asia.]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано08.06.19 12:20



Ти какво прави вчера, ще правиш днес, утре, понеделник?

Ние вчера бяхме на кабаре. Много яко, имахме 2 маси, тъй като бяхме 8 човека, а масите там са малки. Гледахме една акробат-група от Виетнам, тежестта на представлението беше хореографията и виетнамския начин на живот. Беше ок. И коктейла ми беше ок




Фендер е това, трябвало е да зуумна при снимането, ама кое по-напред да правя









Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: c@t]  
Автор 09h09yhu09556h (старо куче)
Публикувано08.06.19 12:21



до сега не съм виждала англичани, немци и холандци да пияни да правят дървен шкаф от неотсечено дърво или да закрепят осите на автомобил на тавана.


Аз съм ял пиле на струг Тва го няма кат рецепта в ни едно кулинарно предаване.
Стругът гой правил Ким Ир Сен. Обаче кат го купих не работи, електрото, мъчили се може би. И ний са мъчихме, две седмици, три.
Викам тръгне ли ви качвам отгоре и прайм банкет. Та бира, пиле, на струг.
По принцип ми се яде печен джолан в турбината на БОИНГ, и бих си сложил на гърба задната перка от Сикорски .



Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: c@t]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.06.19 12:30



тез нескопосани снимки пиян руснак ли ги е правил?



Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано08.06.19 12:30



филми като Хот Шотс не се броят, в комедиите има всичо за всеки



п.п. Имаме доста голяма група пилоти в приятелския кръг и ти гарантирам, че нито един от тях не пече наденички на турбината даже и пияни (а те са откачалки и правят други неща, но нямаши нищо общо с професията им)



Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: lipari]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано08.06.19 12:31



Ц, аз

Аз не съм там за да снимам, имам само един телефон, вадя от джоба и щракам както падне



Тема Re: Вятър, уикенд, руснацинови [re: c@t]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.06.19 12:33



и кьоркиндил пияна тероризираш клубовете с тъпи снимки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.