Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 30.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Направинови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано09.06.19 16:28



тест с твоя телефон върху камънака на някой сипей и ела да докладваш

Или го пробвай на 3 дена преход колко ще му издеяни батерийката да работи като навигация.
Толкова си далече от реалността, че няма накъде. Ако няма наблизо Алди и Лидл със замразени пици с инструкции по опаковките, ще умреш от глад направо ...



Тема Re: Направинови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано09.06.19 16:39



Знам че си изолиран, още веднъж —

Телефона ми е на по-малко от 2 месеца, купих последния модел.
Даже батерията на стария издържаше 4-5 дни без да го зареждам.

Тук става дума за навигация — нито един от смартфоните не може да замести аутдоор-навигация, има съвсем други причини за това, не е нито батерията нито устойчивост срещу вода, падане и т.н.



Не е проблема в батерията — за това има пауер банки за изпът.

Пробвай се пак, имаш още един опит фор фрий



Тема Re: Направинови [re: c@t]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано09.06.19 16:42



Реалността не се движи. движи се умът.И даже си е изобретил уред да не се затрие в собствените си измислици.Ама и да се затрие кво?Малко тъмничка и ареее плаче пак в някакви насрани пеленки.И така докат му се отще тая красота за която бленува Шоко докато страда.



Тема Алонови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано09.06.19 17:37



неизолираната игнорантка - всеки смартфон работи точно толкова добре от гледна точка карта и сензор, като всяка друга любителска навигация - чипът е същия, софтуерът много често - и той. За военни цели и чарт-плотери са друга бира, ама те са всичко друго но не и преносими.

И кво , ша носиш пауърбанки и накрая с 1 кило железария - за да заместиш 130 грама противоударно водонепронизаемо устройство, дето изкарва повече време просто щото няма други функции и голяяяям цветеееен тъч скрийн?

Няма какво да пробвам, аз имам аргументи - ти нищо. Аз съм технически грамотен и съм пробвал и двата типа навигация, ти - ни един, както се разбра - караш на чекии а.к.а А-ГПС по интернет триангулация, пълен смех :)

И кво - телефона ти издържа значи 4-5 дни? Хайде пусни се на 2 дни преход с него да видим :) Ще умре в средата на 1вия ден, издържал 4 дни ако го носиш в джоба и не правиш нищо с него само :) Последния модел дрън дрън - не можеш да схванеш елементарни понятия, не знаеш какво имаш в телефона и какво използваш - не с едни гърди, с 15 кура съм пред теб мойто момише





Тема Re: Алонови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано09.06.19 17:45



Хахаха не стига че си неграмотен, глупав и беден вървят ръка за ръка — това се вижда хахаха



Пак си в грешна посока — видах че и в България има Гармин например. Те произвеждат навигация за наутика, авиация, аутомотив и аутдоор.

Нито един производител на смартфони не произвежда аутдоор навигация. Сигурно защото както казваш — чипа е всичко и е еднакъв

Сега е наред на Оберлойтнант, твоите опити фор фрий се изчерпаха и няма верен отговор.



Тема Re: Алонови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.06.19 17:48



И кво - телефона ти издържа значи 4-5 дни? Хайде пусни се на 2 дни преход с него да видим :) Ще умре в средата на 1вия ден, издържал 4 дни ако го носиш в джоба и не правиш нищо с него само :)

туй даже пълен технически профан като мене го е изпробвал по едни чукари, дето има-няма обхват. от зор животинката да търси непрекъснато мрежа, батерията издъхва за часове. ама си нямах купен допълнителен пакет за сателитен интернет, де. не, че фитката проумява какво означава това.



Тема Ченови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано09.06.19 17:50



вървят ръка за ръка си жив пример, просякинче на цоциал


Аз имам Гармин, инсталиран на смартфон, сега е твой ред да обясниш пак що нямаш навигация, когато ти спре интернетя ... малко се изложи дотук, че още

Чиповете бяха SirfIII до някое си време, вече не ги следя нататък. Тоя е достатъчно добър. Същия и в телефона, и в гармин-навигацията за лузърки кат тибя. Сега хукни да ми обясняваш че Гармин си правят чиповете и ще падна хахахахаха



Тема Тинови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано09.06.19 17:51



че си проста и не вдяваш, че за сателитен нет ти трябва друг тип телефон и стандарта GSM въобще не работи - едно на ръка. Ама тая тъпа кифла че не усеща как е в лайна до носа - и си отваря още устата - е вярно също





Тема Re: Тинови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.06.19 17:56



е, чували сме за сателитни телефони.





Тема Ми айденови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано09.06.19 17:58



поръчай си план и пробвай с твоя :)
Аз съм имал за малко една Киосера Иридиум, не че го ползвах със сателитната му приставка ... чал че скъпо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.