Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 16.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чернобил 2нови  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано05.06.19 17:34



Изгледах Чернобил, сериалът, направен от HBO, вместо от Русия, Беларус и Украйна. Обран, фокусиран, достоверен, със силен край.

Изгледах и това интервю на Лондонския кмет Sadiq Khan:



Горното затвърди отдавнашното ми впечатление, че светът се дели на 2 вида хора - парапитеци и нормални. Понеже съм краен човек, аз съм за унищожението на парапитеците в един пренаселен свят.

Редактирано от Quelle на 05.06.19 17:37.



Тема Re: Чернобил 2нови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано05.06.19 19:39



Много интересна тема, сега сподели с какво това допринесе да се чувстваш по-щастлив.



Тема Re: Чернобил 2нови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.06.19 20:39



Лично аз отлично разбирам какво казва кметът на Лондон. И съм твърдо "за" неговата позиция.. но да говориш, че е неморално да затваряш границите, и да гласуваш Брексит е малко.. двулично, не ли? ..

А не само в САЩ, в Европа също се надига вълна от нео-нацизъм.. бившите източни германци все по-усилено говорят за нова стена..

Та.. не е добре.. А иначе и Тръмп, като и нашият, е избран от народа.. не е дошъл от Марс.

Редактирано от parvaty на 05.06.19 20:55.



Тема Проблемнови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано05.06.19 20:56



може да ти се появи обаче, когато в един момент нормални са парапитеците.
Лошото е, че и те са крайни - и сеш'се. Ей този човечец от линка ти е добре балансиран - отстоява своето, с което не пречи никому.



Тема Re: Проблемнови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.06.19 20:58



Абсолютно! .. много хубаво си говори човекът!!



Тема Re: Чернобил 2нови [re: parvaty]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано05.06.19 21:44



Тва е матряла. Както казваше един български министър - Ебахти и държавата, щом аз съм й министър.

Аз не помня кметът на Лондон да е казвал конкретно нещо за границите, по-скоро каза, че не можеш да спреш хората да мигрират, което си е факт и че е неморално да разделяш майка от детето й на границата. Аз пък казвам, че никакви забрани и затваряне на граници няма да помогнат вече, светът се глобализира не само виртуално, но и физически - хората се смесват и процесът е необратим. Да не говорим, че никой няма нотариален акт върху земята, където преди време се е случило да се установи държавата, към която юридически принадлежи. Само след 30 години в Европа ще има повече черни, араби и жълти, отколкото бели, то вече се вижда. Гледам ученици и деца от детски градини по улиците в Брюксел, белите са малцинство, не повече от 30-40%. Това са бъдещите белгийци, те няма да са мигранти.

Та всякакви вопли за затваряне на граници са безсмислени, само показат късогледството на надаващите ги.



Тема Re: Проблемнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано05.06.19 21:45



Така е, аз не твърдя, че не си противореча





Тема Занови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано05.06.19 21:49



процентите не съм толкоз убеден. Сега на всички тези хора им се струва, че Европа е много яка. Обаче като попаднат на мястото на кореняците, може да не мислят така





Тема Теб първанови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано05.06.19 21:50



ще те сложим на кладата





Тема Re: Занови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано05.06.19 22:03



Ей това ще е естествен отлив и спиране на миграцията. Ще стане един ден, ако човечеството оцелее до момента, в който локалните войни престанат и стандартът на живот се изравни в известна степен. Никой не иска да ходи на майната си, ако не му е зле у дома. Освен авантюристите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.