Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 22.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Секс.Дарк дай ми достъп до твоя клуб  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано05.06.19 14:28



Мисля, че открих, че не искам да еба реално виртуално тия виртуално виртуални образи тоест като тяло. Като се съгласяват мигом не ме интересуват въобще.с Парвати не знам каквио щеше да се получи ама овцата избърза да се сецне.Обаче с другите реално виртуални жени не знам как е.Повечето ме кефят жестоко и ги гледам като хипнотизиран, адски са красиви като излъчване.Вие какво мислите?

Редактирано от Crazy Space на 05.06.19 14:36.



Тема Re: Секс.Дарк дай ми достъп до твоя клубнови [re: Crazy Space]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано05.06.19 14:32



Да поясня даже след секс с пълно телесно удоволствие разбирай див рев като бик и толкова мощно изпразване и след половин час като изляза и ги видя тия клрасоти не че го дървя но ми става едно такова възвишено на душата ако ме разбирате.

Редактирано от Crazy Space на 05.06.19 14:36.



Тема Re: Секс.Дарк дай ми достъп до твоя клубнови [re: Crazy Space]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано05.06.19 14:47



Идеята е в оня клуб да се изкажат хора по въпрса освен това там може да ухажвам липари тука ми го играе върла антифенка.
Второ ако в тая тема се захапят Дарка и прасето бих се изкефил.
Може да има и трето ама не го знам.



Тема Re: Секс.Дарк дай ми достъп до твоя клубнови [re: Crazy Space]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано05.06.19 14:54



Ето какво е написала Първати
ми се щеше да пусна...

обаче после се сетих за един виц, дето ми каза един познат наскоро ... защо 40+ годишните жени не обичали да играят на криеница? ... щото никой не ги търси..



тази тема беше идеална за 40-50 .. ама там няма хора на тази възраст...

та, вие как сте със секса?! .. има, няма, искате, но няма, не искате, ама има... изобщо, що е то секс и има ли почва у нас??

Ебе и се на дъртата кобила, определено е жена понеже само роден гей би могъл да го напише така женски макар и да изглежда пошло с тоя тъп виц.Ето на Първати са и отказвали мъже и не са я търсели особенно,а на мен обратно. Щеше да се неутрализираме като протон и позитрон! Ама не, не някой трябваше да играе неестествено, да твърди, че не му се ебяло и тинтири минтири неартистични приьоми.



Тема Аз викамнови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано05.06.19 14:57



да си биеш шута сам оттука, да не ти го бие някой друг. Стана достатъчно ясно, че си за карлуково.



Тема Re: Аз викамнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано05.06.19 15:03



Ами не чети щом не ти е интересно. Просто е. Освен това мисля, че нме е толкова рядко срещано явление.



Тема Re: Аз викамнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано05.06.19 15:08



Освен това ако се разпростъра в 4-5 клуба няма да е толкова очебийна ниската ти активност.



Тема Re: Секс.Дарк дай ми достъп до твоя клубнови [re: Crazy Space]  
Автор 09h09yhu09556h (пристрастен)
Публикувано05.06.19 15:24



Щеше да се неутрализираме като протон и позитрон


Некой квантов физик да те поправи. То и аз съм квантов физик, ма нека има работа за всички.





Тема Re: Секс.Дарк дай ми достъп до твоя клубнови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано05.06.19 15:27



Ми това е хипербола може да съм сгрешил в молекулите.



Тема Re: Аз викамнови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано05.06.19 15:34



Не чета отдавна. Цапаш, неестетично е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.