Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 26.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Фенклуб на примитивите???нови  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.06.19 09:07



За вас не знам, ама на мен ми дойде въпреки от две денонощия ей туй нящу Crazy Space да сере стотици постинги и да курвосва Парвати и Сграфито.

Ще си го дондуркате ли?



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.06.19 10:36



Ами аз станах на всеки километър - пиша тук, пиша и в психо-клуба, по-рядко вече в 40-50. Ако тук нещо ме дразни - отивам по другите.





Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано04.06.19 10:47



Не знам, ама аз се засегнах.
Жена на средна възраст курве? Не курва, курволяк, курвище, нещо по-достолепно, по-завършено, сениор курва поне да беше, не, курве, все едно си още в отделенията...
Не може да е имал предвид ръста. Айде, аз не съм голяма жена, ама Парватито е над 172 - 175 см. амазонка.
Егати, толкоз труд и усилия, а само до курвета го докарахме. В дира.
Обидена съм.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано04.06.19 10:56



Пълен игнор за трола - само така се оправят нещата.
В началото се заблудих, че е някой майтапчия.
Първати повечето тук я знаем от години, немалка част от нас сме били и на една маса с нея. Мнението ни за нея няма да се промени от дрънканиците на някой неизвестник.
П.С. Същото важи и за кафето.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 04.06.19 10:58.



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано04.06.19 10:59



Ще си го дондуркате ли?

Тц.
Ще ни минава от глухата страна.

Бих отишла до ръба на Земята и да скоча, но ме е шубе, че ще се размажа в костенурката ...


Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: Sgraffito]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.06.19 11:13



ми размърдайте си задниците с парватица като пряко потърпевши, редуцирайте избраното от стотина постинга с адресираните до вас бисери до 3-5, прикачете ги в бележка до Киро с молба за зануляване на регистрацията тъй, щото тоз ник повече да не драсне в извънвип клуба и да рахатясаме всички.

Освен Парвати и тебе като пряко потърпевши няма кой да го направи това упражнение. Ний, останалите, само дишаме лайната по неволя. За другите не знам, ама на мене този лайнян прилив ми идва в повече. Пък ако някой го гълта охотно, сега е моментът да възрази на предложението ми.



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано04.06.19 11:16



То това е супер, всички разбрахме , че Спайсито не е майтапчия, майтапчийка. Даже и аз зацепих



Ама ти като кавалер как можеш да допуснеш подобни, как да ги нарека писания и ...характеристики по адрес на Албена, я прочети малко по задълбочено тъдява.
Според мен лекинко следва и Парвати да се поспре, аз така считам, при все, че съм далеч този път от...сагата.
А за Кафето , то е ясно , че е сложена нипричом на мушката от трола.
Лично аз Албена бих я защитила като виртуална приятелка, а ти като близка на сърцето ти жена...помисли.

Редактирано от Bubu i на 04.06.19 11:18.



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: eta d]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано04.06.19 11:17



Ти се убедих си библиотеката на дирника, браво на теб, морална си, харесва ми чувството ти за морал





Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: Bubu i]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано04.06.19 11:20



Аз си се защитавам твърде добре. Нема нужда





Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: Albena l]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано04.06.19 11:24



Знам, че си жена силен характер, но все пак редно си е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.