Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 19.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема А ето това е истинскатанови  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 16:04



любов, навършват се 19 години от смъртта на великата Невена Коканова, изгледайте интервюто със сина на Раде Маркович, Раде Маркович нейната несбъдната любов, невъзможна за онова време, но най вече моментът в който говри Раде...думите , изключително силни думи на човек, който е пред прага на своя край...ето това е любовта, моментът в който есенното листо пада на стола му, близо до рамото...





Тема Re: А ето това е истинскатанови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано03.06.19 16:49



Ако любовта е момент то тя е илюзия и невежество. Не изпадай в сантиментални глупости.



Тема Въпроснови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано03.06.19 16:51



Да не отварям нова тема ама колко вида любов мислите , че има? ако мислите, че има то избройте и мотивирайте, аргиументирайте.



Тема Re: А ето това е истинскатанови [re: Crazy Space]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 16:56



Колкото и да не ти се вярва аз съм и сантиментален човек



Силни са думите на Раде когато казва, ако един човек е бил в обятията ти и ти си усещал как диша...не можеш да останеш безразличен когато после след години чуеш неговият глас



Тема Re: Въпроснови [re: Crazy Space]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 16:58



Нюансите са така много, че сега нямам време да ги обобщя...но аз се възхищавам на именно тази любов на Невена и Раде, невъзможната, чистата, нежна любов...дълго са си писали писма...той е оставил всичко на сина си след смъртта си...



Тема Re: А ето това е истинскатанови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано03.06.19 17:01



Защо да не ми се вярва то това се учи .Кой не може да остане безразличен? Една илюзия като си въпбразява други илюзии? Ми милипони подсмърчат на сапунките и кво?



Тема Re: А ето това е истинскатанови [re: Crazy Space]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано03.06.19 17:04



Ако още веднъж напишеш "илюзия", дето я мярнах към 200 пъти, ще се самоубия



Редактирано от Albena l на 03.06.19 17:04.



Тема Re: Въпроснови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано03.06.19 17:06



Бе дай главното примерно любов на мъж и жена на жена или мъж към дете на човек към куче и т.н.Са глупости от типа че човека обичал "невъзможната" любов то кое и е невъзможното? На тази база имаше един филм среиал навремето Гургулиците умират сами на любов между свещенник впоследствие кардинал и една собственичка на ферма. Това е по-скоро тема за желанието и неговата поддръжка живо чрез раздяла.Аз няма за кво да се разделям с жената, даже в една стая като не и обръщам внимание практически през цялото време освен когато ям то има ли значение, че сме на 2 метра секса си върви огън.



Тема Re: А ето това е истинскатанови [re: Albena l]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано03.06.19 17:09



Ми то с такава мания за постоянни промени що не се самоуби като от найсе години сереш непроменливи лайна? Аре от мен да мине мога да напиша и мая.



Тема Re: А ето това е истинскатанови [re: Crazy Space]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано03.06.19 17:13



Не мога да ти чета нечленоразделната мисъл, само това ми направи впечатление. Айде






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.