Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 25.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: Bubu i]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.06.19 11:26



аре двете проскубани кокошки да не ми спамите темата.
тя е за космическото лайно, ако имате коментар по казуса, коментирайте.



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор DarkSide ()
Публикувано04.06.19 11:33



имхо, тyk е един от малкото свободни клубове, използван за подслон и раздумка на изгонени от виповете алтернативници, бунтари, кротки откачалки и вся осталная сволоч със сравнително поносими прoблеми в комуникациите.

демек, неговото/нейното място си е точно тука, в този клуб, а пък обидените, ако изобщо има такива, те са все с достъп до виповете, сиреч могат да бъдат обиждани само по тяхно изрично желание, специално идвайки тук да си пишат с представители на гореспоменатите категории



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано04.06.19 11:36



О, Лисо, увличаш се.
Толкоз пък внимание, че и напън.

Утре ще се регистрира с нов ник и пак ще напъпли за всеобща радост. Както се случва от години, с не един потребител.

Пък и не си кривете душата, добре си побъбрихте два дена с човечеца, даже фенки завъди "Ох, смея се с глас!"...
На монолози щеше да изкара доста по-кратко.

Аз съм лесна, минавам за малко да се разсея с нещо несериозно, после заминавам. Дали Муньо ме нарекъл курве, дали Свиньо ме циганосва, дали Писана прави дървени опити да ме засегне, нито определя живота ми, нито емоциите ми.
За общото дирско благо нямам ресурси.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.06.19 11:37



тоест, ти си фен на словесните диарии?



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.06.19 11:38



редуцирайте избраното от стотина постинга с адресираните до вас бисери до 3-5, прикачете ги в бележка до Киро с молба за зануляване на регистрацията тъй, щото тоз ник повече да не драсне в извънвип клуба

айде без занимавки на Киро, щото едно зануляване на регистрацията не е пречка да продължиш да си пишеш в извънвипен клуб
а Киро, ако е на кеф най-много да направи клуба вип, за да не му губите времето повече и всички които пишат тук и са без вип увисват
не та знам с какво мислиш, ама пробвай пак щото не ти се получава

апропо, тоз "лайнян прилив" сами си го направихте, без вашето активно участие леко щеш да си попличка, попличка пък да си затихне, ама не ... що ревете сега, носете си отговорността бе, се някой друг да ви чисти и що



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано04.06.19 11:42



Хайде , ако обичаш без обиди. Точно по темата пиша. Като става въпрос за морал да сме морални до края. Или тук за едни сме морални, а за други ще си затворим очите. Стремя се да съм обективна на базата на що годе прочетеното тук през последните два дни. За разлика от други не съм яла и пила с никой тук


Което ще рече, че тези,които са яли на една маса с някой следва още по добре да го познават, нали така?



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: Sgraffito]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.06.19 11:44



Утре ще се регистрира с нов ник

не може. край с новите регистрации за дирските клубове.

но оценявам позата ти на озлочестена безпомощна девица.



Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: jumbles]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.06.19 11:45



апропо, тоз "лайнян прилив" сами си го направихте

я глей как разкри веднага, че постингите на спейса са групово творчество!
нали знаеш, че си най-умната?





Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: jumbles]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано04.06.19 11:47



Джъмби...как мислиш, защо от известно време тук се настаниха випаджийките барабар с Липито ...по спомен където се появи тя, я интрига цъфне, я випове, я заключване, я нещо друго.,,.кой знае, така като гледам беше тихо и кротко, а сега Липито пак влезе във фазичка май, дано да греша и да съм се заблудила от жегата. Все пак така изведнъж 32 градуса ми се стовариха...трябва да се адаптирам





Тема Re: Фенклуб на примитивите???нови [re: lipari]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано04.06.19 11:47



Може. Виж последната регистрация на Димо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.