Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 29.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Здраво тяло здрав дух  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 19:03



Здравото тяло обикновенно и при мъжа е свързано с 15 до 17 процента мас под кожата.Спортувам доста активно от година и 2-3 месеца като в началото идеята беше да се мускулизирам и "изрежа" максимално но се оказа, че това е непостижимо по естествен път тоест без специални хормонмални препарати.Такива не ми се ползват, то с времето и стремежа към някакво "супер" тяло отпадна но спортуването си остана.Но какво се оказа? Ми някак си не ще и не ще да изчезне маста тоест тя почва да изчезва но силно падат и физическите качества като сила и издръжливост по простата прочона, че преди маста изчезват и половината мускули и чак тогава почва едвам едвам да се топи. Е тъй като релефа отпадна като самоцел сега си държа малко масчица тоест тя сама си се държи и практически не ми пречи. но след този мач отпаднаха всички предрасъдъци както виждате пухкавичкия мексикано утрепа изрязания културяга и то не за друго а просто последния нямаше сила.


При жените под 22% мас състоянието може да се нарече практичесми болестно, ни цици, ни гъз ни баджаци, оргазма е химера и реалното желание за секс също.



Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: Crazy Space]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано02.06.19 19:13



Дне си се взел сериозно ти, така си е за жените следва да има малко пухкавост, хубав бюст, хубави оформени бедра, здраво дупе, са все хубави неща, мъжете с мускули нормално разпределени не е зле също





Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: Crazy Space]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано02.06.19 19:32



Туй ли е мача, дето направи някои милионери вчера?

Невероятно, всички преимущества са на страната на по-дългия, обаче пухчото разби теориите.



Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 19:36



Явно пак не си разбрала, мускулите не са ми поантата на муабета а тя е е,че е нормално да са скрити под лека 2-3 санта плънка мас.Никой не ти говори за шкембе като бременна жена в 6 -9 месец или някакви хълбоци като дисаги на магаре.Но при мен какво се получава - тичам 25 км, губя 2-3 литра вода, напия се шпосле с вода и чувствам такъв зверски глад, че на другия ден не съм свалил и 50 грама а даже на обратно качил съм.Това лято живот и здраве мисля да пробягам най-после тоя маратон естествено не като някаква показност а просто така на стадиона и съм почти убеден, че няма да падна под 88 кила.Естествени ще го пробягам далеч по-бавно от 45 кг мовите пръчки но след като нито ми е цел да се състезавам с някого на кой му пука въобще скоростта?



Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: Quelle]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 19:40



Ами точно това се опитах да поантирам, че изрязаното мускулесто тяло е продукт по-скоро на химията отколкото на силата. Иначе разбиорам подтекста, че мача е нагласен ама казват, че няма големи крупни залози което пък може да се обори, че акйо мача е нагласен то по-добре да заложиш в 1500 малки залога и да спечелиш 100:1 отколкото да бумнеш 20 милиона и да спечелиш милиард.



Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: Crazy Space]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано02.06.19 20:31



Никога не ползвай никакви хормонални препарати като анаболи защото те изменят състава на кръвта и водят по повишен риск от инфаркт.Отделно от това черния дроб отива на кино, костите стават чупливи, човек става агресивен и раздразнителен.

Аз съм тренирал фитнес 8 години и 3 месеца и в най-добрите си години тежах 72 кг на ръст 167 см е без никакви анаболи вдигах 110 кг от лежанка един път.Прогресът който отбелязах от лятото на 1998ма когато вдигах жалките 45 кг от лежанка един път на под 70 кг лично тегло до 110 кг от лежанка на 72 кг лично тегло беше огромен и се случи с много тежки, упорити, чести и системни кървави тренировки.



Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: FlLERO99]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано02.06.19 20:45



Добре, че се включи Файле, вече бях запонала да мисля че Спейса си ти





Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: FlLERO99]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 20:48



О чистия бодибилдинг никога не ми е бил интересен там без анаболи просто не може.От лежанка си вдигах 50 стигах до към 70 но предвид изобилието от кондиционери и/или отворени прозорци ми се възпали синузита и тренирам от дъжд на вятър силово или в къщи с едни дъмбели или на някой лост. Всъщност основното ми занимание като спорт е бягане на дълги растояния, удава ми се, свалих килата от 95 на 82 сега 88 кръвно мръвно от 140 на 90 на 120 на 80. Има готини поутки на стадиона понякога.Оставам си разбира се само с гледането то и на 10 тия километър да го надървиш е практически невъзможно щото всичкия тестостерон е отишъл в мускулите на краката,а мозъкът е празен като футболна топка но все пак съм забелязъл, че крушовидният пърхащ пред теб задник и подскачащите мокри цици удължават растоянието до спирането може и двойно, просто обиколките като няма никой или мацки са 2-3 пъти по-малко. Е аз не бягам на изтощение и късане на сухожилия и мускули нито гоня някакви свръхзвукови скорости, при най-малкия симптом за дисконфорт адио рио стадиона да се премести в обозрим период од време няма така, че по-добре да си тичкам след 2 дена отколкото да се пресиля и да получа дълга травма.



Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 20:53



О той има доста по- умни и литертурни постове от мен.Всъщност твоето мъчение няма да спре докато не осъзнаеш факта на илюзорността не само на тия виртуално виртуални образи тука но и реално виртуалните в реално виртуалния живот.



Тема Re: Здраво тяло здрав духнови [re: Crazy Space]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано02.06.19 20:55



Реалният ми живот поне на мен си ми е супер реален, виртуала не го мисля






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.