Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 11.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:56



Ето ти друг напълно реален вариант.Качвам колелото и предвид, че не ми трябва виза и съм издръжлив като кон практически мога да взимам по 200-300 км на ден за няма и седмица съм в гедерето, ти трогната, просълзена и гола от това на което съм способен заради теб ми духаш практически преди да се запознаем официално.Я се замисли тоя Лости га ш напрай или би напрайл тва за тебе????Епа никогаш!



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 01:00



Трети вариант. Използвам друг стандартен транспорт например въздушен балон който подхванат от вятъра на любовта който така или иначе се възприема от невежите като просто духане ме вкарва право в спалнята ти а Хойзенбахер получава инфаркт от стреса но ние спокойно го заритваме временно под кревата и шпосле се друдаме отго ре му в пристъпа на неземно ебане ппд музиката на Танхойзер.



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Crazy Space]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.06.19 11:06



всяка сутрин като чуя токчетата

Един път съм караул на знамето, сутрин, уморен, противния пол не съм го виждал с месеци. И така докато съм в полусъзнание нещо далечно дочувам, нещо ритмично, нещо забравено, но незабравимо - ток-ток-ток-ток .... ТОКЧЕТА!!!!

Настръхнах, викам откачих! В това поделения сме сал от кол и въже, жени не знам да влизат тук! Стоя в дъното на Г-образен коридор, и ето, чувам, входната врата отваря се и токчетата се запътват по коридора.

Викам си, няма да стигне до ъгъла, не е възможно чак толко късмет. И докато мисля, ето я зад ъгъла на Г-то завива и насочва се право към мен. Някакъв компенсаторен механизъм на късмета явно, щото ако си с късмет няма как да си в това поделение по принцип.

Тая ми съсипа живота, мисля си, а стигна до мен, а ме вкарала в дисципа. "Мисли за друго!" - нареждам отривисто и тутакси регистрирам доплеровия ефект в изстрелите от токчетата и започвам да разлагам в ред на Фурие тактовете. Красива като амазонка, към 50-годишна.

Погледна ме, усмихна се, и току пред мен, таман да ми разкопчей колана, зави надясно и се шмугна зад една врата. Секунда по-късно, докато из синуси и вратни прешлени затхваше ток-ток-ток, в тоя миг, тъкмо се съвземам, и ме удари ароматът, ароматът на жена! Ей тогава разбрах какво значи да ти омекнат колената, щях да падна си надена щика натопорчен под брадата точно. Добре че съм съобразителен и рерагирам бързо та се хванах за едно перде с което насмалко да се обеса.



Тема Туйнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано03.06.19 12:08



обяснява и как си се наденал на Безсънната хахахаха





Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 12:27



Е това се лекува за около 12 секунди с ръка.



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано03.06.19 14:56







Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 14:59



"""и ме удари ароматът, ароматът на жена!""""


Ти да видиш, къв е тоз аромат бе Гераско, таз жена без баня ли е била





Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Bubu i]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 15:04



Жената има три аромата, на парфюм или дезодорант който най-вероятно е усетил лирическия герой, на пот гарниран или не гарниран със миризма на запарена путка и вече близък такъв аромат когато я целуваш по горните или долните устни ама то е повече вкус.



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Crazy Space]  
Автор Bubu i (Ex Dymo)
Публикувано03.06.19 15:17



"""който най-вероятно е усетил лирическия герой,"""


смея се с глас



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Crazy Space]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.06.19 17:16



Моралист и бабалюга
Басня

Гледам мръсна бабалюга
Да ебе тахтаба друга
Гнусна, гадна буболечка
С пишка, като черна клечка
След една въздишка тежка, правя остра забележка:
,,Буби ще ебеш, така ли!?
Пеперуди и комари!?
Ръгаш сякви земни твари
Даже пръча не пожали!''
Тя нехайно ми отвръща, докат ебе свойта тъща:
,,Аз ебъ, защото мога
Завистлива гад двунога!"
Смачках грозното създание, просто тъй, за назидание
Може би завиждах малко
На това животно жалко
Но омразата отмина
Щом гадината загина

ИЗВОД: Секс без здрав, църковен брак!?
Няма как! Ах, няма как...


А. Слабаков




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.