Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 11.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 23:28



Ами виж сега как се опитваш да разсъждаваш за мотиви и т.н.Какъв мотив може да има един виртуален образ да напише на друг, че искал да чука трети? Почваш да се смаляваш като потенциален виртуален обект а почти бях разработил план как да те еба не само в Германия,а на края на света ако се наложи! Твоя лости пости да яде.



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Trickyy]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано02.06.19 23:28



Че е голям, ГОЛЯМ Е! И винаги е имал чувство за хумор, обаче ****** го е вкарвал в релси и не му е давал възможност да се разгъне. Радвам се, че е намерил решение.



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 23:30



почти беше разработил план?! ... смятай пък съвсем да го беше разработил?? Кога ще го разработиш? И какво да кажа сега на Валдемар??...

Сещам се за оная книга "Как да управляваме Вселената без да ни усетят санитарите".. знаеш ли я?.





Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: pishmangreek]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано02.06.19 23:32



Тук ще оценим подобаващо чувството му за хумор.

Ще го наблюдавам





Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Цар Из Род]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 23:32



Да се оправдавам пред виртуално виртуален образ защо не съм предприел сапунени действия спямо реално виртуален образ при условие, че движещата сила а именно едноседмичното самонавиване пропадна от един реално виртуален поглед?



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано02.06.19 23:39



В момента разбира се, че не я знам, разума е доста ограничено нещо както виждаш но ти знаеш ли всички науки или всички теории или всички практики или всички клипове на ютуб? ако бях решил да те чукам наистина то щях да те чукам наистина. Фактът, че това се превръща все повече и повече в химера е съвсем простото нещо, че явно не съм решил наистина. Кой е Е сега пък Валдемар аз от лапите на лости не мога да те измъйна пък той те ебал само веднъж и те заебал преди 10 години ами ако Валдемар те е ебал цяла седмица????



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Crazy Space]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано02.06.19 23:50



Верно ли ако си искал да ме чукаш, си щял? Ама доброволно, или как?!



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Crazy Space]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано02.06.19 23:55



Не ме разбра.

Та ди го сложа аз, да ти го сложа,
а ти все повече да ми се дърпаш


Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: Цар Из Род]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:39



А сефте, аз самият не се разбирам пинякога.



Тема Re: Кой/коя от виртуалните образи тук бихте ебали?нови [re: parvaty]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано03.06.19 00:42



От къде да знам? Аз съм измислил и Теорията на големия взрив ни ако мислиш, че във всеки един момент и знам и подробностите.Ето един реално виртуален план. Ти идваш с круизен кораб тука на пристанището. вместо до Белоградишките скали с другите туристи си 0оставаш на кораба.После в местните новини пишат как кораба се лашкал от непозната сила на кея при пълно безветрие.толкова ли е сложно си мислиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.