Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 11.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Пача,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 15:52



никога не съм казвал че е наготово - просто щот не е. Само в болните ви селски мозъци може да се пръкне подобна смешка



Друг въпрос е че мога да си защитавам правата - туй ти няма как да го разбереш, дето файдицата ти минава само през гъза Ама навътре.



Тема Re: Пача,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 16:07



ми за тебе е наготово, цървул.
туй си е социален закон в конкретната държава, право, щом си толкова тъп и нагъл, за да настояваш, че правата падат от небето. затова цялата азиатска и африканска паплач се ръга там, заради правата наготово, ами не си седи по "...станите" да си ги извоюва сама.
а че си дребен селски тарикат се вижда и от самолет.



Тема Re: Ало,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 17:33



ти представяш ли си в каква среда на ограничени хора пишем тук.. всичко било наготовичко.. ма що не дойде да види кое как е!

Ключът за жилище в Мюнхен, 75 квадрата, само 900 евро, още на Франц-Йозеф като слезнеш и ти го дават ..

Остави.. помним я Лиса.. още от Разведените.. оттогава не помни какво приказва..

Аз още малко ще ги потрая всичките пачаври, дето се правят на принцеси, и ще пусна една тема кой кой е и за какво се бори, щото ми писна на демократичният задник!




Големи смешки по тая Земя, брат.. И с едно самочувствие.. Е глей Даная - Албена.. Направо да се чудиш откъде им идва.. БИла изчезнала от дир-а.. нали ако не са смотаняците в дир-а да се надене на някой заблуден кур няма кой да й обърне внимание.. и да не забравяме приятелките - клакьорки, дето са същата синджир - марка козметички и сие неграмотници...

И точно Лиса за образование и продавачки седна да пише.. щото е завършила поне Харвард.. докато се търкаля пияна по ливадите..

и ще се спра, щото само се ядосвам ..

Ае!



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 17:37



Ти въобще не ме харесваш.. и никога не си ме харесвала.. още от времето на Лости, ако не си спомняш..


т.е. когато аз бях с него, а на вас с Албена - Даная ви беше отказано..

И тя вече 9 години не може да преглътне тоя факт. А колко плю подир мен, и продължава.. не е истина! ТЯ!!!



Айде, ти поне имаш талант. Не,че имаш някаква заслуга за него, ама има с какво да се похвалиш.. а тя? Преводачка от италиански, демек с италианска филология, от Русе..

За която единствената хвалба е "ще си купя къса рокля" - явно още правят такива за жени над 80 кила, и "напих се като свиня и сега Поручика и Пътника ще ме носят до хотела"..

Женственост, интелект и манталитет лъхат от всяка тема...

Та, знам, че не ме харесвате. И няма за какво. И аз не ви харесвам.. Но за разлика от вас има на какво да градя самочувствието си.

Дали 1971 или 1989 ... все тая!



Тема Re: БоНба!!нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 17:39



Лисо, не разбирам на какво се радваш...

Никой няма право да се отнася с неуважение към ничий труд. Запиши си го някъде, белким увре в Аскювската ти глава.

Ако намекваш нещо за мен - аз тук работя като счетоводител. Както казах, не можеш даже куфарите да ми носиш. Що се напъваш .. не знам!!



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 17:46



Ох, Парватица със задочното в УНСС, дето който не си е платил, той не е взел диплома.

И за сефте наема жилище някъде, то голям героизъм.





Тема Re: Ало,нови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 17:53





продължавай да си повтаряш тия мантри, ако ще добиеш някакъв смисъл в Битието.. ама едва ли...

А доколкото знам, УНСС не е затворен, иди го завърши, като те трови толкова..



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:05



кой беше тоя Лости?

за харесването и нехаресването благодари единствено и само на себе си.
харесвам съобразителни хора. глупостта и празните приказки на едро ме отегчават, а с хора, които подозирам в болно фантазьорство, винаги имам едно наум.

извън факта, че не можеш да се контролираш, когато пишеш и си пристрастена да пренасяш някакви твои лични нерешени проблеми и дилеми върху непознати във виртуала, което никак не ми допада, издава незрялост, неадекватна на годините ти, всъщност имам добро мнение за тебе. от това, което сама си разказвала и други са потвърждавали, съм останала с впечатлението, че си старателна и ученолюбива в професията, обичаш да четеш и си добра и разумна майка. което е напълно достатъчно да те възприемам като нормален човек, напълно равен с всички останали нормални хора. махленщината ти ми идва в повече. аз я отигравам като умишлено влизам в образ, но на тебе ти идва отвътре - винаги първа откриваш стрелба в стил "не съм от тях, как Сийке". а махленски манталитет + претенции в дира винаги е действал като покана "ела ме ритни".



Тема Re: БоНба!!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:11



Абе какъв труд, бе? Влязох в калъ на джеймиту заради социални придобивки наготово. факт, че в германия са наготово за всички и са много повече, отколкото в бг.

да питам ли колко детски надбавки ти изплаща там държавата като на самотна майка и колко детски ти изплащаше тук държавата за същото? за това ставаше дума, а то не е труд, а закон, който ползва и най-безработната немска пача-родилка.



Тема Re: Ало,нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 18:12



А доколкото знам, УНСС не е затворен, иди го завърши, като те трови толкова..


С удоволствие, когато ти идеш и завършиш НХА задочно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.