Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 11.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Пардоннови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 23:39



ама Оскарчо е гей (тук моручикът да пропусне) и е леко несериозно да се приемат неговите мнения като меродавни за връзките.

Може, но трябва да вижда в нея най-доброто във всяко едно отношение. Е добре де, поне в повечето





Тема Re: Пардоннови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 23:44



да, знам.. мъжете сте в състояние да бъдете верни, когато много обичате една жена..

тъпото е, че в Животът рядко се случва истинска любов.. обикновено единият прави компромис.. а аз не мога това.. което .. сешсе!





Тема Re: БоНба!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано01.06.19 23:44



Мен мъжът ми ме нарича МОНГОЛАКИ МУ, демек монголчето ми?
Трябва ли да му се сърдя? Ми аз съм си българка! Монголия не съм помирисвала!



Тема Отде да знаенови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 23:53



расовият елин, че си е взел татарка?

Или ти не си познаваш произхода?



Тема Тованови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 23:54



обичане е много силно надценявано.
Чети ме точно както съм го написал. За Бога, женските сравнявате много повече от нас, какво му е трудното да го разбереш





Тема Re: Тихонови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 23:58



Ооо, тази ли? Като повдигна темата и почнах да се сещам за разни неща, споделяни ми на уше от разни хора тогава. Тя е била само за бройката. Твоят герой страдаше по една друга, дето вече почти не пишела в КНР и май заминала от България някъде си с някого си и го оставила неутешим. Пък една трета неотлъчно го следваше като сянка и според нея имали връзка, а според твоичкият се самозалъгвала. Нещо му четох конско тогава, че щом той самият нещастно влюбен страда, не е редно да заблуждава друга влюбена жена, ама той рече - не я заблуждавал, казал и направо каква е ситуацията, ама тя не приемала реалността. Щото влюбена. Не знам какъв е бил случаят с тебе. Докато играех кротък слушател на любовните терзания на въпросните заподозрени, лостю май още не се беше запознал с тебе. После не съм се интересувала особено.

Ся, ако е за ебането, едва ли да е толкова сложно, пък той толкова стиснат. Ама ти говориш за влюбване, чЮфства, взаимност сигурно и по-дебели от едното това в онова неща. И за туй, че не ти се е получило там, изобщо не са криви лелите и кибиците. Човекът си беше бая объркан в главата - туй са моите впечатления.



Тема Агенция КлюКлю,нови [re: lipari]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано02.06.19 00:12



дирската клюкарка

Ох но какво говоря, толкова постно е да наречем една интригантка просто клюкарка...

Да взема да му пратя твоите впечатления, да те попрочете.



Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.06.19 00:19



че тези неща не са тайна, хората сами си ги разказваха тогава.
пък парвати упорито се върти около темата с някаква странна заблуда, че устати драскащи лели и развалили работата навремето. коет не е баш тъй, щото като се пораздумахме, стана очеизвадно, че лостю си е отебал когото си иска, без да го бъркат лелите.





Тема Re: Тихонови [re: lipari]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано02.06.19 00:29



Десет години оттогава, но ей на, дойде му времето.
Нали тогава бях обградена от дечинки невръстни и перманентно уморена, та се явявах само от време да водя социален живот с възрастни и съм закачила само епизод от цялото, та в тази връзка - тогава те нарекох лоша, защото кастреше жената здраво.
Сега ми светва ситуацията, та първо да ти се извиня за "лошата" и второ - малко я кастри!

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Агенция КлюКлю,нови [re: lipari]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано02.06.19 00:32



Тъкмо щях да те критикувам, защо нито като верен враг или приятел не си казала на правилния човек, ама явно въпросната група е била някаква нова секта или хора с душевни и психически отклонения


Тъй че твоя глас в пустиня.

В любовта не знам дали има логика, ама някой който отрича последователността на мисленето, е най-малкото глупак.


В отговор на:

и както беше казал Оскар Уайлд - постоянството в любовта и последователността в мисленето са признаци на безсилие







Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.