Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 11.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Азнови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 21:31



А ти викаш въпреки всичко още я обичаш... не е добре.

То това с мъжа като цяло го правят всички жени. И май е нормално .. в един мъжки Свят.. това моето не е нормално.. ама аз вече не мога да търпя ..





Тема Re: Азнови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 21:43



В отговор на:

чудя дали 1500 евро пенция ще ми стигнат на старини или са ми малко.




70% от немските пенсионери живеят под или на прага на бедността.

Що е то праг на бедността — минималната раб. заплата.

п.п. Аз съм “За” повишаване на минимума, поне 12€/час — за 40 часова седмица — ето ти прага на бедност от 1500,-/ месец.

Значи ще имаш право да получаваш социална помощ-надбавка

п.п. няма да се плашиш, повечето сме настроени социално и ще гласуваме и заради теб



Тема Коганови [re: parvaty]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 22:20



пък съм го казвал това?!

Изплагиатствах си някои неща, други се оказаха едни заблуди чиста Пунта Мара ама кво ти пука в крайна сметка - твоята кожа си е заложена като си правиш ти нещата, и да обвиняваш другиго - файда няма.



Тема идеално,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 22:23



предлагам да си "за" повишаване на минимума до 50 в час - ще се радвам на пенция 6000/месец

Ох да, позволявам ти да ми гласуваш и още по-голяма пенЦия, все пак ти ще работиш - за да я получавам аз.

А извън сферата на пожеланията - стигат ми 700 да си живея У ДОМА СИ в Солун като дъртак, че и за рок-клубове вечер са достатъчни. Рентата от немското къще не я броя, както мечо Пух обичал да казва - колкото повече - толкова повече.



Тема Хм,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 22:28



пропуснали са да ви раздадат буквари на обучението в последната ти фирма. Пардон, в последните ти фирми, загубих им бройката вече

Дори синтактичните ти грешки еволюираха в смислови... не работи и ауто-коректора вече.

ПП: някой ден щерка ти ще вземе и овцете на работа Все пак с такъв пример...





Тема Re: идеално,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано01.06.19 22:30



хехе ти ли беше онзи, който пишеше че работи, а жената седяла увас?

Да линкна още веднъж началния собствен капитал за купуване на обикновена къща + факта че си твърде стар за да получиш кредит за 20 години (тъй като за по-кратко време ти е малка заплатата за единствен работещ в домакинството)



Тъй че имот гледаш през крив макарон. Единствения “имот” е бракмата -изгнила каравана, за която не искаш и да чуеш че е равностойна да си бездомник.
До Солун на собствен ход едва ли ще стигне



Тема Както обикновено,нови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (пристрастен)
Публикувано01.06.19 22:39



опитваш се да продаваш на краставичар - краставици


Имот в Солун вече си купих кеш преди 5 години, от немска ипотека пък ми останаха 12 години до финала - ти си лай, не ми пречиш С постоянен доход така става, драга - както и със забравеното изкуство аритметика. Иди на специален курс да те обучат как се борави с лихвени проценти, ще се лишиш от доста от характерните ти заблуди кое е възможно и как.

За съжаление не съм достатъчно стар, та май ще се пенсионирам преждевременно Не ми се работи просто, а и няма нужда. Предоставям тази чест на теб - ти си достатъчно млада и достатъчно бедна, за да ти се наложи да ме издържаш кажи-речи докато съм жив

ПП: имаш фиксация към каравани, иди на сиганка да ти гледа на ръка. Може да ти е отредено бъдеще в сигански фургон, кой знае...



Тема Re: Коганови [re: Buduhcko npace]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 23:04



да, така е.. много си прав.. и като ти отупат веднъж-дваж кожата и ти става ценна .. и не си я даваш вече!





Тема Re: Тихонови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.06.19 23:15



Аз не просто бях с него.. аз бях много влюбена в него.. а тия кучки го съсипаха..


Чак пък съсипали...


Значи нищичко не знаеш ти за предишните и вероятно паралелни лостюви връзки с едни други дирски госпойци. Ако изобщо при тебе се е стигнало до връзка, де.



Тема Re: Тихонови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.06.19 23:31



знам за една със сигурност, дето после беше гадже с Ксинга... дето пък беше набеден, че си търсел жена в дир-а... гаче ли само той търси нещо за ебане онлайн.. той поне я заведе жената в Германия.. явно обаче нещо се е разплело, щото го гледам пак се появи тъдява...

обаче лелите ритнаха кошера покрай Лости.. и ся няма къде да се набави мед...

И за други знам.. от него лично.. и, честно казано - аз никога не съм била особено ревнива защото не вярвам в моногамията като такава.. или може би малкият ме направи такава, не знам..

Не смятам, че един мъж може да бъде само с една жена.. нито пък, че жената трябва да бъде само с един мъж.. не е в природата на човекът това.. постоянство.. и както беше казал Оскар Уайлд - постоянството в любовта и последователността в мисленето са признаци на безсилие






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.