Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 25.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Някой да исканови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано15.05.19 13:33



екстра...: )) ама това мръчкаво време...

заспивааммм...



Тема Re: Някой да исканови [re: Quelle]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано15.05.19 14:01



Или може би за това колко дълго си позволявате да се самосъжалявате (никога, 5 минути, час, ден...) и какви транквиланти използвате през това време - тежка дрога, лека дрога, алкохол, секс, филми, музика, компания на хомо сапиенс, всичко гореизброено или не, обичам болката в чист и неразреден вид....
?



Тема Re: Някой да исканови [re: ShokoLada]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано15.05.19 14:12



Аз на моят мъж му превеждам, понякога той ми дава идеи





Тема Re: Някой да исканови [re: Quelle]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано15.05.19 14:14



Интересно ми е да разбера, защото аз в италиански форуми не пиша, опитах, но са голяма скука...ужас само се карат на тема политика, на тема север юг, на тема фашисти и комунисти...писна ми.
В бившата си работа , имах шеф много готин, бях му показала форумите, той не разбира български естествено, но му бях обяснила как функционира и от време на време му превеждах, беше му смешно, но той бе един много ментално отворен човек, женен за рускиня...смятай, не беше като кон с капаци

тук италианите, които са женени за чужденки смятай, че са доста напред с материала, не са сухари, шефът ми беше пич , с него и на вечери си излизахме по семейному, готини хора бяха с жена му , беше екстра.

Редактирано от Leii на 15.05.19 14:18.



Тема Re: Някой да исканови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.05.19 14:24



Имам си болка, я и аз даа си кажа



Значи, ровичкам от вчера по интернет магазините, да погледам малко лятна мода, белким си харесам нещо, и в любимият ми магазин, баш пък на лятната мода, повечето снимки бяха на една анорексична китайка абе, алоу, ний сме пораснали жени, европейки, височки и яки демек, аз тази малогабаритна китайка как да си я представя като висока и стройна жена с нормален размер

Това ми напомня как миналото лято реших да пробвам аппа Wish, поръчах една рокля и един бански, за стотинки някакви, викам какво пък, чакай да ги видя. Роклята предвидливо я поръчах размер 8ХL, а банския пак там някъде. И дойде пратката То не било рокля, то било потниче
Диретно на боклука отлетяха.

Затова пък си купих розови маратонки. Лов ит!





Тема Re: Някой да исканови [re: Leii]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано15.05.19 14:25



Аз работя с много италианци, мажоритарните собственици във фирмата ни са италианци от Милано, университетски професори, понастоящем също и инвеститори. Мога само да кажа - шапо! Отворени, образовани, културни, иновативни и в същото време невземащи се твърде насериозно и с чувство за хумор. Имам много високо мнение за италианците, поне тия от севера, които познавам.

В интерес на истината съм имала и колеги сицилианци, също изключителни хора и професионалисти, но не знам дали при тях е правило или изключение.



Тема Re: Някой да исканови [re: Quelle]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано15.05.19 14:30



Е мерси за добрите думи, все пак приятно ми е някой да каже нещо хубаво тук! Мъжът ми е северен италианец , с потекло от тук, за него мога да кажа, че е изключително интелигентен, работата си я върши на повече от 6, добър е като професионалист, има чувство за хумор да, но ...аз като кажа то е ясно мъж ми е и само хубаво мога да говоря за него, но ето сега и ти го казваш, северняците много добре работят истина е.
За южняците...има доста големи изключения, но ти си в друга страна различна от Италия , считай, че там са дошли най добрите пък макар и от юга.



Тема Re: Някой да исканови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано15.05.19 14:31



Това са сериозни въпроси, които повдигаш. Аз ги нямам тия болки, щото влизам във всички ес до ем размери, обаче то си има кройки и кройки и не си го ли туриш на гъзето, няма как да знаеш, почти като с еването. Та и аз най-често стигам до обувки по интернет. Сега съм фърлила белтък на една чанта фурла и мисля, че ще си я бодна, интернетно.



Тема Re: Някой да исканови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.05.19 14:36



Да се похвалиш после





Тема Re: Някой да исканови [re: Quelle]  
Автор 09h09yhu09556h (пристрастен)
Публикувано15.05.19 16:24



Чупеща рама, локвоход, колко ротации по колко координати ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.