Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 11.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ма вие  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.05.19 16:38



успехте да омрехте!
Анонсмент към неразбралите - пишете на вр. да ви пущи при ората. Знам че сте свесни и са не сещате за тоа чалъм, требва си малко мръсник ти дойде на акъла





Тема Re: ма виенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано13.05.19 17:03



Хайде остави хората на мира, искаш да закриеш клуба ли, не ги подкокоросвай





Тема Re: ма виенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано13.05.19 17:09



Анонсмент към неразбралите

Ние, Моя Светлост - мисля че изгряхме. :))



Тема Re: ма виенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано13.05.19 18:29



Тъкмо се чудех къде да питам да не би да са му ‘треснали катанара’ на този клуб ?



Тема Re: ма виенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор 09h09yhu09556h (пристрастен)
Публикувано13.05.19 18:42



Анонсмент към неразбралите - пишете на вр. да ви пущи при ората


Тарикат мъж не писка, а и така се изживяваме онеправдани, дисиденти, адвентисти, или както там се казват братовчедите на Прометей и Данко.



И без тва пиша не че имам нещо за казване, а да вий гадно .



Тема Re: ма виенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано13.05.19 19:19



Не четем БГ преса напоследък, телевизия па хич не гледаме и няма кво да ни зарежда с идеи. Отгоре на туй и работим, щот сме бедни емигранти. Та нямаме теми за обсъждане. В другите клубове живота кипи, щото са информирани по минута за последните наболели проблеми на държавата и на народа, като например кога норвежците ще ни отнемат децата, кога либерастите ще ни направят гейове и гейки, джендъри и джендърки и пр. до 38 броя, как ше се оправим на минутата, само да избием негрите, пардон, циганите и най-наболелия проблем - какво да правим с имигрантското цунами, което заплашва да ни залее и потопи.
Аз имам конструктивно и работещо решение по последните 2 проблема, които пък ще ни решат и първите два - ние приемаме имигрантското цунами и не му даваме да духне към Германия, напротив, задължаваме го да се засели в китните български селца, които обаче са завладени понастоящем от цигани. Залостваме имигранти и цигани заедно (това го знаем как става още от тошово време - въвеждаме жителство и възобновяваме Белене) и ги чакаме да се избият взаимно. Така убиваме с един удар и двата заека, пардон, проблема - циганския и имигрантския. След това Европа ни възнаграждава, като не ни взема децата и ни оставя на спокойствие да си бъдем нормални, т.е. да си ги биеме когато си искаме и да не става задължително да обличаме момчетата в рокли.

Аз съм голям стратег, пардон, голяма стратежка (не съм джендърка, я!) и мога да напиша доклада на ББ в тоя дух пред новия шеф на европейската комисия.

Ся, мога да измисля решение и за корупцията и неработещите съдебна, здравна и образователни системи, но тъй като това са несъществени работи, няма да се хабя.



Тема Re: ма виенови [re: Quelle]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.05.19 19:37



Пусне ли се мухата за нещо, то ще стане, така ще прокарат ддс на америнакците, уверен съм. Смлъсък н абиологичната с възпитателната предопределеност, единството е в противоречията.

Аз съм за свобода на действията и неприкосновеност на окабеляването в черепната кутия. Иска да се мбембе с негар - да се мбембе! Но иска и мойто одобрение, защо!?! Та не ли очевидно че имаме разлики в главата, защо ти одобрение на глава като мойта? Не виждам кой щме спре да бъда кой си искам джендър, но да задължа обществото да ми построи тоалетна на моя си джендър, дето мойта глава си го е сглобила, това не е нахалство, наглост е тва





Тема Re: ма виенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано13.05.19 19:55



не сме..

..мърдаме още!



Тема Re: ма виенови [re: Quelle]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано13.05.19 20:08



Quelle президеНка!!!



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: ма виенови [re: Ludo2]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано13.05.19 20:27



Бе и аз тъй викам наеш откога?! Щот не ми се бачка вече, пък съм пълна с идеи, извират ми от ушите, ака, узряла съм за политичка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.