Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пийпъл мениджмънтнови  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано09.05.19 20:23



Има ли някой представа, да е карал курсове, да знае литература...

Аз колкото съм мизантроп, ми се налага и туй да правя

Как не виждат тия ора, че аз съм родена да работя цар и с едно пръстче - с показалеца само?!



Тема Re: Пийпъл мениджмънтнови [re: Quelle]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано09.05.19 20:38



Кажи какъв е проблема това всеки мениджър трябва да го може



Какъв вид хора трябва да ръководиш? Високо квалифицирани или обикновени чиновници?

Относно литература — в академията ни обучаваха за конкретна структура без писания от хоби-мениджъри извадили някоя стара скучна пирамида за да имат приказките под налягане малко субстанция

Тъй че не харчи пари за това, по добрекпи някое крими, фантастика или каквото харесваш.



Тема Re: Пийпъл мениджмънтнови [re: c@t]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано09.05.19 20:47



Високообразовани младежи с малък жизнен и професионален опит и различен културен бекграунд. Всички са недоволни от всичко и аз не знам кога да им сменям памперса и да ги ръся с пудричка и кога да ги напляскам. А най-често ми иде да ги метна всичките през прозореца





Тема Re: Пийпъл мениджмънтнови [re: Quelle]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано09.05.19 20:55



Ееее Квелето, хората учат за това по 5 години, че и мастер правят ти искаш в един форум да ти обясним набързо, това е най трудната професия и така както се занимаваш с тези млади хора...бъди внимателна...днешните млади ги виждаш така все едно трябва да им смениш памперса, но да знаеш , че са доста...как да кажа гъвкави и ако работата и най вече резултатите ти и премията ти зависят от това следва добре и много сериозно да подходиш към ...ръководството на подобен екип





Тема Re: Пийпъл мениджмънт [re: Leii]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано09.05.19 20:59



Кой учи 5 години и къде? Учи се бизнес мениджмънт и то не 5 години, ами като местърс обикновено



Тема Re: Пийпъл мениджмънтнови [re: Quelle]  
Автор c@t (старо куче)
Публикувано09.05.19 21:06



Това е най-лесното — на млади хора й дай само отговорност, значимост и похвали и служебен автомобил и тел. (които да се амортизират от фирмата) и ще ти работят за средна заплата



Принципа е като на работниците (нискоквалифицираните), които ги питаш защо са се оспали и дали всичко е наред утях

Боожжее, аз мислех че имаш някакви които работят като фирма във фирмата



Тема Re: Пийпъл мениджмънтнови [re: Quelle]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано09.05.19 21:09



Какъв ти е проблема с младежите по точно, конкретизирай? За какъв тип работа става въпрос, подчинени ли са ти.



Тема Не знамнови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (ентусиаст)
Публикувано09.05.19 21:43



що ти е на баир - лозе.



Тема Re: Не знамнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано09.05.19 23:14



Обратно е, лозето ми е на баира тъй или иначе, трябва да намеря начин да го копам





Тема Re: Пийпъл мениджмънтнови [re: Leii]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано09.05.19 23:28



Структурата на организацията ми има някаква йерархия, но и е доста хоризонтална. Подчинени са ми в известен смисъл, но не по старомодния начин. А и какво значи подчинени, ако всички напуснат в един ден, без тях няма фирма, те правят фирмата. Аз нямам личен проблем с младежите, срещам трудности да менажирам индивидуалните им очаквания, изисквания, недоволства и конфликтите между тях самите. Като дойдат 5 в един ден да ти реват и да се оплакват от някой 6ти или пък един от друг, какво да правиш? Да реагираш, да не реагираш, да вземаш страна, да ставаш следовател и съдия или да им кажеш - опрявайте се или пък да прехвърлиш отговорността или вината на някой друг? Колко намеса е прекалена и разглезване? Колко ненамеса или строгост ще се счете за незаинтересованост, лош мениджмънт и дори грубост?

Такива работи и си мисля, че трябва да има някакви готови формули и механизми за справяне, та затуй питам дали някой знае.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.