Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аминови [re: Alleks]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 17:42



Що питаш?



Тема Re: Аминови [re: lipari]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 17:51



Знам я тая педерастия. То мед сестрите и тука не ги бият с пачки, затуй няма. Обаче пък е сигурна работа, осигуровки, застраховки, пенция. Слушах, че има съглашение между правителството и някои големи банки, които съкращават персонал, банките да платят обучението на съкратените, които искат да се преквалифицират в някои от търсените професии, една от които е мед. персонал. Отделно, тука бюрото по труда поема разходи за такова обучение (3 години) в някои случаи. Една далечна позната, местна, го кара, щото иначе кво да бачка на 50плюс без професия?

Лекарите са платени, обаче в болниците им вземат акъла от бач. Частните са винаги по-добре, естествено. Ама тука да станеш доктор е страшен гърч.

Думата ми беше, че имам усещане, че българчето (естествено не всички) почват да гледат повече към мекото и как да изкъртиш мангизи без много зор, тъй, тарикатската, ако може. Ама па кво да мислиш, като гледаш как всичко живо само краде?!



Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано22.04.19 18:25



Обаче както се пръскат пари в България, тука няма такова нещо. Един познат, къде милион евра има в банката от продажба на наследства, бачка за 3000 евра, което си е добра заплата тука, обаче живее като аскет, щото свидлив. Не отопляват, обикалят магазините за по-евтинко, затварят водата, гасят лампи, тъй са тука.


Една Коледа, Розенфелд, тва района до Щтутгард, Тюбинген, Балинген.
Ами къщата 1600 година и малко. Санирана обаче, гредите отвън.
Въпре печка от 1760 година, в едната стая я пълниш с дърва, гори и в другата, и фурна има, или как казват асковску - хурна !



Не я пали, само за демонстрация. Вън минус 5, вътре жега, не знам що, адска жега, не отварят да не излезело топлото. отвори шта бия бе !









Редактирано от tirtirlin на 22.04.19 18:25.



Тема Re: Аминови [re: lipari]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано22.04.19 18:38



3065.02 лева му струваш на работодателя



Не му струваш, тва са на работника пари, той си ги е изработил минимум двойно. Обаче държавата смуче по секъф начин , разбирай чиновника, чиновническата каста, партокрацията. Тва ДДС, данък печалба, данък оборот, и всекви още данъци, касови хапарати, счетоводство, отпуски, транспорт, условия на труд нямаш, пък "Закон за управление на отпадъците" трудова медицина, данък сгради, такса смет, данък МПС, акцизи в горивата, и сигур изтървам много още данъци и такси.
В чехия нямало термин движима собственост, и така нямало данък върхе МПСето. Че аз и диваните си местя, и те са собственост, движа ги от единия етаж на другия когат си реша.

Иде ти да облечеш една дълга бяла роба, а пуснеш една дълга бяла брада, и бос по прашен друм да затепаш бавно към Калкута, белким те изяде лъф по пътя.





Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано22.04.19 18:46



Думата ми беше, че имам усещане, че българчето (естествено не всички) почват да гледат повече към мекото и как да изкъртиш мангизи без много зор, тъй, тарикатската, ако може. Ама па кво да мислиш, като гледаш как всичко живо само краде?!

В България чиновника да кажем краде малко повече от другаде. Не е това главния проблем.
Аз съм слушал трактат в защита на рушвета, и как това смазва икономиката, и съм склонен умерено да се съглася.
Искам на изборни длъжности и в администрация само андроиди с изкуствен интелект и ниска консумация на прав ток.
Машините са създадени за конкретни умения, екцентрик пресата ,по хубаво удря, ралото по хубаво оре, принтера по хубаво пише, .......... Не може андроидът да не е по добър политик от Гошо Тъпото, не може !





Тема Re: Аминови [re: tirtirlin]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 19:06



Прати ми снимка, искам да ги видя тия, щот не съм виждала такваз порода тука. Значи, мен тъкмо взело да ми става приятно топло, да кажем към 23 градуса, всичко около мен почва да пъшка и да си смъква дрехите и скача да отваря прозорци. Туй голям проблем, че са ни различни температурните нужди, тия ги отглеждат при 18 градуса макс и получават инфаркт на 25 градуса. На мен кръвта ми почва да се размразява над 22 градуса

. Просто се налага да обитаваме различни жизнени пространства. Аз се чувствам най-добре между 30 и 40 градуса, после признавам си, почва да ми става топло.

Та не знам, тука не отопляват тяхната сметка. Щях да се бия в блока, искали да намалят максималното на парното под 22 градуса, кви са тия породи сибирски, бе



Тема Re: Аминови [re: tirtirlin]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 19:07



Ти майтап, ама ще дойде и тва време, няма да е за нас, уви.



Тема Re: Аминови [re: tirtirlin]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 19:12



Абе, не винаги се получава, обаче аз не се оплаквам много от социализЪма в Белгия, само тъй, да не губя форма

. Взема страшно много държавата, обаче пък върви. И не дава на никой да изпадне. Тука просто няма начин да изпаднеш, освен ако сам не решиш. Здравеопазването е добре, биват нещата още, грях ще е да излъжем.



Тема Еньов ден,нови [re: Quelle]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано22.04.19 21:03



само Еньов ден ще те дебна теб как ще отразиш с по-здрави





Тема Надяваш сенови [re: Alleks]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано22.04.19 21:08



да влезеш пак, или?
Ти си най-обикновен пръдлю - ни да стиснеш, ни да пръцнеш. Затуй първо се изказваш неподготвен, а после бързаш да го замажеш, белким не те прочете някой.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.