Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.04.19 15:04



оооо, на топло в испаня веднага те пращам в курортното село на една приятелка.
таман преди 2 дни гледах снимки от новия и апартамент с фантастичен изглед към морето и басейн в двора под терасата. през януари по бански на припек. още ми текат лигите. само требе да снесеш един чувал пари за такова къще заради гледката, оттам насетне е евтинко.





Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.04.19 15:12



Пък кат викаш пенцията, аз едно нещо не мога да разбера - хората тука си правят сметка до стотинка на всичко и туй лошо лий? Или нашто по-добро, дето дай ся да фърляме пари, да види комшията че имаме

аз с такива, дето фърлят пари заради комшията, не дружа. и като се позамисля, всъщност здравословният природосъобразен начин на живот е безплатен. и ако човек няма някакви супер-дупер луксозни хобита, извън масрафите за развей-гъз насам-натам, не остават кой-знае какви харчове.



Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.04.19 15:14



Ами в Белгия начална заплата на млад специалист е 2000 евро бруто, от които той взема 1200 чисти, толкоз. Парите висят по дърветата само в България май, като слушам някои хора.

Е то, за същите пари иде реч, ама в лева.





Тема Re: Аминови [re: tirtirlin]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 15:15



Ами, кой как я уреди

. Обаче както се пръскат пари в България, тука няма такова нещо. Един познат, къде милион евра има в банката от продажба на наследства, бачка за 3000 евра, което си е добра заплата тука, обаче живее като аскет, щото свидлив. Не отопляват, обикалят магазините за по-евтинко, затварят водата, гасят лампи, тъй са тука.



Тема Re: Аминови [re: lipari]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 15:18



и аз тъй мисла, дето има един лаф, на земята има достатъчно за нуждите на всички хора, няма достатъчно за алчността им обаче.



Тема Re: Аминови [re: lipari]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 15:19



Е не, щото за 2000 лева чисто, колко струваш на работодателя?



Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.04.19 15:28



3065.02 лева му струваш на работодателя



Тема Re: Аминови [re: lipari]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 15:39



2000 лева са 1000 евро, както ти казах, заплата за начинаеш висшист в Белгия е 1200 евро, средната нетна заплата в Италия е 1500 евро. Тинтирина вика, че плочкаджията му прави 3000 евро на месец в България. За какво говорим?



Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.04.19 16:04



и малко прясно инфо от мед.сестра в бърза помощ:
заплата на лекар от бърза помощ - 600 евро, на мед.сестра със стаж - 400-450 евро, начинаещ мед. персонал в болница - 312 евро.

та, ко речи за плочкаджията?





Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано22.04.19 16:15



Колко подчинени имаш шефке

Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.