Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 24.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отговорнови [re: Quelle]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано21.04.19 23:15



Но, наминавай, аз обичам да съм във форма. Само не забравяй, че чета до 150 думи макс.



Тема Re: Отговорнови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано22.04.19 00:15



Да изтрих я и знаеш ли защо я трих - щото щяхте да е осерете а на цветница излязох от кома преди доста години
Сега си наясно какво означава цветница за мен

Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти!


Тема Re: Отговорнови [re: balgar]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано22.04.19 00:17



Чудя се ти па от къде се появи ама видях от старческия
Иначе се радвам че се умножаваме де ама глей много да не ебеш - ако се жениш добре

Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти!


Тема Аминови [re: Alleks]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 00:42



хубаво, че си излязъл от кома на Цветница, радвам се за тебе. Ако беше почнал с туй, щеше да си индивидуализираш темата-поздрав и аз сигурно нищо нямаше да кажа. Ако напишеш - Знам, че е тъпо да се поздравява всичко, що мърда за всеки църковен, национален, регионален, международен и вселенски празник, но за мен Цветница е особен ден и искам да го споделя с вас, тогава ще ти кажа - ок, благодаря, че го споделяш с нас (макар, че аз не препоръчвам споделянето в дирника), честито. Или нещо подобно.

А повода да напиша моята тема пък е, че първо, много е тъпо да се изпляска поздравителна картичка за всеки църковен, национален и пр...... празник, само за да могат да се изредят после 60 поста - честитооо, наздравеее, да сме живи до края на света и пр. тъпотии. Не знам там за трафика и далаверата може да е файда, ама на мен ми е тъпо. И второ и най-важно, никой друг не празнува като българчето към днешна дата! Ми вий само туй правите бе! Само празнувате и тропате хора. Де що има църковен празник, всичко е повод за неработене и за ядене и пиене. Ако питаш тропащия народ за кво тропа, няма да може да ти каже, щото ни е наясно с религията, ни с религиозните празници. Ама аз ще ти споделя теорията си (няма нужда да ми благодариш). Българинът става от софра, за да седне на друга софра, щото е тежко депресиран. Пък като има за кво да се вдига наздравица, животът изглежда по-розов. Поне до другия ден, но пък то и другия ден излиза, че е празник. И така, махмурлука на един народ...



Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.04.19 00:50



Само празнувате и тропате хора. Де що има църковен празник, всичко е повод за неработене и за ядене и пиене.

Е тва лошо ли е?
Или примерно, колко по-добре щеше да е, ако да речем бяхме на ивицата Газа и да се стреляме по братовчедски? Или пък, братски да го правехме в Донецк и Луганск? Да строяхме противомексиканската стена? Или пък да се чудехме нейде из Сомалия от кога не сме яли?....

Инак - и на мен са ми досадни тия поздрави, ама не за друго, ами щото са задължаващи. Писал съм го преди 100 лета това тук. Тема "Да им е честито на....". Ми не ми се честити пък в момента дейба, ама ако не честитя, ше изляза темерутин!



Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано22.04.19 00:51



Споко нищо не е станало просто ти обясних защо трих темата

Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти!


Тема Re: Аминови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 00:59



Отстрани, за диагноза с плаче, щото прилича на отчаян опит да се бяга от действителността.



Тема Re: Аминови [re: Alleks]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано22.04.19 01:00



Ама ти мислиш, че се притесних ли?



Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.04.19 01:03



Ми то действителността си е за бягане.




Бе хората се радват и веселят. Може даже и да се поебават. Тва е хубаво. Всичко останало е безсмислено.



Тема Re: Аминови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано22.04.19 01:05



Май писах че нищо не е станало а не да не се притесняваш нали

Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.