Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 20.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: приходящи другарки лелки,нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано16.04.19 09:27



Джъмби опустяването на един клуб едва ли е добро решение., виждаш колко мъртви клубове има наоколо.
Може би, ако се пускат повече теми за обсъждане, на проблеми, събития, хубави новини, въобще неща от живота, няма да е така. В момента се обсъждат хора.



Тема Re: приходящи другарки лелки,нови [re: ShokoLada]  
Автор Leii ()
Публикувано16.04.19 10:09



Нима

само си представи, ако пусна тема за обсъждане на реален проблем или липсата на такъв в живота какво ще стане тук,ти ще си първата, която ще дойде и ще ми каже нещо по повод Димо, ай на бас направо залагам 10 евро



Тема Re: приходящи другарки лелки,нови [re: Leii]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано16.04.19 10:37



Виж, за да говориш за някого, какво ще направи, първо трябва да го познаваш, да си изяли поне 10кг сол заедно, иначе ми говориш за проекция на мен, в теб.
Говорили сме си за цветя нали? Може и за друго, аз нямам лично..запомни лично! отношение към теб, защото не те познавам. Това, че ти скачам за неща, които правиш тук, ами бих скочила на всеки за това, без да правя разлика кой е.
А 10 евро..има си казина, има си места на които да заложиш..ако искаш да спечелиш.
Нямам емоции към Димка, безразлична си ми, просто отговарям на написано и твое действие..само тук, в клуба!
Ако се замислиш от къде ти идват проблемите, може и да махнеш причината за тях, ама причината, а не следствието от тях.

Редактирано от ShokoLada на 16.04.19 10:43.



Тема Re: приходящи другарки лелки,нови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано16.04.19 10:39



пп..и запомни, не съм ти враг, не съм ти и приятел..само за специални хора имам лично отношение и емоции.



Тема Аз не съм Жъмбинови [re: osvoboden pich]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано16.04.19 11:23



и мога да обърна дебелия край.
Или спирай писането под наркоза, или и ти с дъртите лелки





Тема Re: приходящи другарки лелки,нови [re: ShokoLada]  
Автор Leii ()
Публикувано16.04.19 11:42



Дано все така да е, както си го написала днес, да темата за цветята , а и не само тя ми е много по приятна отколкото да чета тук глупости от сорта на наркоманка, бившият ти, сменени пароли, внимавай щото нали и т.н.
Поддържам написанотот от теб за нормални разговори в надявам се нормален форум.Лично аз предпочитам 100 пъти така отколкото дребните заяждания и безкрайният негатив.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.