Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:35 19.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема София е прекрасна!  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано07.04.19 16:14



Ако някой ми беше казал, че след време това наистина ще го мисля-щях да го помисля за луд!
Но градът наистина ми хареса! Всичко ми хареса! И най-вече да се лафя с хората по квартални кафета. Преди година прекарах около месец И просто беше истинско удоволствие, и безцелните разходки, и контактите с хората!

Редактирано от The bad reptile на 07.04.19 16:17.



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: The bad reptile]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано07.04.19 16:21



Единствените три квартала които понасям са Бояна, Младост най-вече Младост 1А и Борово.А хората в Пловдив са много по-добри, работливи и конструктивни отколкото софиянци.В казармата най-гадните стари войници бяха софиянци.



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: The bad reptile]  
Автор Leii ()
Публикувано07.04.19 16:26



София е още по прекрасна през август, когато всичкото това свръх население там е по морето, по вилите, по родните си места

, по чужбина...аз тогава най обичах София, тихи спокойни, мързеливи утрини



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: Leii]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано07.04.19 16:34



Точно нещо в подобна светлина ми мина през уна.



А именно, то София не си е София вече. София е България. Хубава, лоша, тя е Българията .....



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: Koftia]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано07.04.19 16:36



Прав си защото почти цяла България се премести да живее в София.Според данните от последното преброяване била някъде към 1 милион и 800 000 души, но реално може да е към 2 милиона и отива към мегаполис.



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: FlLERO99]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано07.04.19 16:40



Аз не мога да понасям в София само Надежда . Младост я харесвам много, Особено 2 и 4. Симеоново ми е голяма слабост отдавна.А разходките в Бояна и Драгалевци бяха огромно удоволствие. Също изключително ме очароваха Стрелбище, Гоце Делчев и Манастирски ливади.



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: Leii]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано07.04.19 16:42



Ооо, абсолютно. Преди време обожавах сутрин да си пия кафето на Пиротска, когато няма джан джун жива душа!



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: The bad reptile]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано07.04.19 16:47



Точно през август. Един месец работих там и първата работа сутрин беше да си пием кафето със сервитьорките от съседната сладкарница на една единствена маса , която изкарваха само за нас.



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: FlLERO99]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано07.04.19 16:48



Отива. А и данните имат две лица. Колко жители е града и колко човека става
денем, пет дни в седмицата.



В Северна Америка 100 и нагоре км пътуване за работа до голям град, си е като да идеш от вас до кварталния магазин в Пловдив.



Тема Re: София е прекрасна!нови [re: The bad reptile]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано07.04.19 16:53



За кафето - на мен вече хич не ми се връзва българската система кафе. Кафе, еспресо, късо, малък филджан, не термо защитен, на открито, духа вятър, изстива за двайсе секунди, пиене с цигари и мохабет половин или един час.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.