Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 17.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Пулев шокнови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.03.19 09:18



ей така изглежда една шокирана и ужасена жена. Собственоръчно си направих стоп кадър, за да се уверя, че наистина е наранена и засрамена.





Тема Re: Пулев шокнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано29.03.19 09:49



Ето я и репортерката и репортажа...Кобрата е бил гладен.





Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Пулев шокнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.03.19 10:05



Светът върви към..не знам към какво..


94 година, тук в София, на световното по футбол, хората бяха навън, изразяваха емоция, прегръщаха се..вееха се знамена..беше уникална атмосфера..
Кубрат целунал някаква си...малии..то голямо нещо станало..ама човека е след победа, адреналин, радост, емоция, обича всички..
Хората забравиха ли човешките емоции, та всичко го обръщат на секс и извратеност и пари?
А тази като я гледам едва ли за целувката мисли, а за възможността да изкара пари от това..
знам ли..ама тъпа работа..



Тема Re: Пулев шокнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.03.19 10:06



Само да вметна, че столовете зад тази огорчена женица са български



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Пулев шокнови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.03.19 10:07



От Баумакс..: )))



Тема Re: Пулев шокнови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.03.19 10:08



Не се шегувам бе

... изнасяхме контейнери със столове за САЩ

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Пулев шокнови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.03.19 10:10



Със сигурност е гадничко да ти налети бесен, боен, потен, кръвясал, в екстас мъж да те целува пред целия свят. Ама пък мацката също изпада в екстас, както се вижда. Направо си съжалява, че е толкова кратка целувката



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Пулев шокнови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.03.19 10:11



Добре де..ама аз пък бях в Баумакс..и там столове да искаш..и маси ииии всякакви пластмаски..
а като съм била в Баумакс, все едно и в щатите съм била...едини и същи столове..: ))



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.03.19 10:13



Тези са дървени - бук, с кожена седалка, моля

...

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Пулев шокнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.03.19 10:19





Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.