Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 01.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БАН ЗА ПУТниканови  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано31.03.19 19:55



за агресивния с нищо непровокиран постинг




Киро, любимецът ти минава всякакви граници! Други потребители с къде по-дребни "изяви" биват нулирани, трити, малтретирани виртуално, а този си развява "коня" на поразия и не предприемаш никакви мерки! Баси двойният аршин с който мериш!

Евала на Уника за хладнокръвието с което поема всяка гнусна обида на пУтника!



Тема Re: БАН ЗА ПУТниканови [re: pishmangreek]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано31.03.19 20:43



Наркоманката спами за да избута неудобните нея теми.





Тема Re: БАН ЗА ПУТниканови [re: pishmangreek]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано31.03.19 20:57



Тази тема ще стои на първа докато не се произнесе админа.
Откачалке, колкото и да спамиш, няма да ти се дам.





Тема Re: БАН ЗА ПУТниканови [re: pishmangreek]  
Автор jumbles ()
Публикувано31.03.19 21:04



опитвам да ти спестя нещо ... щом държиш толкова да си вееш простащината давай
задника си е твой



Тема Re: БАН ЗА ПУТника [re: jumbles]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано31.03.19 21:34



Хах, ти наистина ли си вярваш, че спамейки безсмислено, защитаваш мен, кухарката?
Що бе джанъм? Не се хаби! Аз мога да се излагам до безкрайност. Който ме харесва, харесва, който не - не мога да му помогна. Не съм тук да се харесам обезателно. Тук съм по навик.



Тема Re: БАН ЗА ПУТниканови [re: pishmangreek]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано31.03.19 21:40



Пътника катой грозен, закво са му тия хапартаменти !





Тема Re: БАН ЗА ПУТниканови [re: pishmangreek]  
Автор Leii ()
Публикувано31.03.19 22:01



Абе Греки....Пътникът сложи на място , да не кажа така добре я нахендри твоята ...приятелка Униката, това мизерно , нещастно същество, което живее на 2000 км. от мъжа си и което си позволи да обижда и да напада хора, които имат семейство от 48....години с нейните гадни дирбегейски лафове, виж какво пак ти казвам...бъди индивидуален играч, не защитавай хора, на които не им пука за теб, които веднъж не се появиха тук за да ти дадат ...едно рамо поне, зарежИ бе кака, зарежИ ги тези чафки...че чак и тема да отваряш тук, да пренасяш конфликти и тъпотии от един клуб в друг...айде стига вече бе жена, успокой се, порастни! Униката е тъпа анонимна ролка и не й дреме на хурката за теб, тя си има сигнатура бе бейби и нейната сигнатура съм аз , екс Димо, сещай се защо, защото й пари под трътката

пари та чак гори



Тема Re: БАН ЗА ПУТниканови [re: Leii]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано31.03.19 22:17



Шматко, аз си имам принципи. Не са ми нужни слава и лаври. Нагаждачеството е в твоята природа и мироглед. Усети, че путкина е човек на админа и му се нагаждаш.
Смотана дрисла.
Уника ви размазва и не можете да преодолеете загубата.
От смешни, по-смешни ставате.



Тема Re: БАН ЗА ПУТниканови [re: pishmangreek]  
Автор Leii ()
Публикувано31.03.19 22:23



Абе жена, тази вечер съм в настроение , а и след патката , която ми отпра мъжът ми...някак си имам и ...хъс да ти разяснявам, не ми дреме за Униката бе, това за мен е някаква анонимка ролка , която списва в дир.бг от има няма 10на години, коя е тя, някаква самотна анонимка , която я е страх и един фейс бук профил да си отвори.
Аз да се нагаждам....Греки, Греки.....кака ти екс Димо тук е минала през какво ли не, та сега в 2019, вече почти в средата на моят живот да се нагаждам хаххаха ти ме разсмиваш, но ми е гот, лафиме си и ПОВЯРВАЙ гот ми е, защото почти виждам и усещам човека в теб....скъпа, аз тук в тези форуми започнах когато бях млада пичка и дрънках, та сега ли на моите айде няма да казвам колко години, че дамите не си казвт годините да се ...нагаждам...я се събуди, удари едно вино, ако още не си го ударила и започни да бъдеш ИСТНИСКИ дирбегееец



Редактирано от Leii на 31.03.19 22:35.



Тема Енови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано01.04.19 01:24



видяхме ги и принципите ти, седи сега мирна - тук не ти е бабешкия клуб че да си квичите едни на други за банан






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.