Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 04.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема In vino veritas  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано31.03.19 21:22



Да. През уикендите си позволявам да изпивам бутилка две Sauvignon Blanc на Villa Maria или Marlborough Ridge. В заведение си поръчвам Babich Sauvignon Blanc. Обикновено с това разполагат.

Вино пропих преди 10 години. Един клубар ме "светна" на Траминер. По-късно установих, че Траминер е вкусно, но много вредно вино.
От всичките, които пробвах после тези горе ми паснаха най-добре.



Тема Re: In vino veritasнови [re: pishmangreek]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано31.03.19 21:45



Лино Тонан, се искаше тва вино да зареждам, той готвач, мебелната я бутнаха.
Хан Крум траминер, но зависи годината. Бялото вино има сложна технология, друга е, охлажда се. Някои си мислят, че и оцет се прави лесно, ти вкисне виното и тва е. Ацет алдехид, кисело да, но отровно.



Тема Re: In vino veritasнови [re: tirtirlin]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано31.03.19 22:07



Хан Крум гадно и на вкус. Пещерския Траминер вкусен, но се отразява лошо на периферната нервна система. След Траминера на Евксиноград караш с 240 на магистралата и не ти пука от нищо. Този е бъкан с наркотик и анабол и каквото се сетиш за едно девствено от към химия 50 годишно тяло.



Тема Ти линови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано01.04.19 01:22



беше оная без книжка, щото карала пияна? Май ти. За теб е вредно пиенето значи...
Инак БГ- то имаше някакви вина, вече малко се позагубиха. А и отвикнах да плащам по 10 евро за нещо, дето струва 3 - та бялото от известно време ми е предимно унгарски мускат отонел от Nagréde. Досега червено в БГто ми е харесвал асеновградския мавруд '97, сигурно не мож го намери вече - а след 2001ва е доста по-гадно вече. Приятел ми донесе от Италия свястно кианти, ама не смея да си го купувам тук щото 99% е франчайз и е гола вода в магазините ... останалото за южноафрикански червени вина и чат пат някое италианче.
А, да - някак с френските не се разбрахме, само с Божоле Нувю или както майната им се произнася - не е ценно вино ама весели доволно :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.