Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 01.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пулев шокнови [re: PYTnik]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано29.03.19 14:19



А, ти сякаш имаш хабер кой си и защо си тук. Мнеее

Аз може да се кръстя и сливенско прасе, за ужас на светите 40 мъченика в мен



А, Еклисиаст е бил много умно копеле чети 7:21 и ще добиеш смирение.



Тема Re: Пулев шокнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.03.19 14:56



Психология на тълпата..или по нашенски казано "като хората". Програмката е доста силна, просто се смени черното робство с ново - бели роби живеещи на кредит и в дългове.



Тема Re: Пулев шокнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.03.19 15:00



Не харесвам спорт, ненавиждам силови спортове, не разбирам и ми е неприятен целия този шум около кобри, гришовци и прочие индивиди с по една мозъчна гънка.
интересно, но нали не забравяш, че ти не коментираш Кобрата и Гришо, а спортистите..и успехите им. А успехите им са на база много труд, може да не е умствен, но е доста по-тежък..щото легнал на дивана с книжка е едно, но бъхтещ по 10-12 часа е друго.



Тема Re: Пулев шокнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.03.19 15:04



Мисълта ми беше друга..защо компанията праща жена да интервюира? Хората май забравят, че природата е Велика сила.



Тема Re: Пулев шокнови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.03.19 16:21



Ща прощаваш, ама след 12-14 часа зад мониторите съм готов да прекопам 5 декара на права лопата само да не седя още един час на компютър. Хора коит не са били в състояние на пълен колапс след 30 часа умствен труд им се струва че това да работиш с главата е кат да лежиш с книжка, но не е така.



Тема Re: Пулев шокнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.03.19 16:57



Ама само готов, но реално не можеш, защото мускулната маса и физическата подкотовка не ги го позволяват.
Защо не си станал копач, а си избрал компа?



Тема Re: Пулев шокнови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.03.19 17:05



Е, хайде пък ти. Това е дискриминация по пол, ако ги избират за репортажи и на този принцип.



Тема Re: Пулев шокнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.03.19 17:09



Ружее..не е дискриминация, а си е живата истина..човешката, природна истина. Ти би ли влезнала сама в кръчма, пълна с пияни мъже за да вземеш интервю на селския бияч..Аз не бих..милиони да ми дават..



Тема Re: Пулев шокнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.03.19 17:10



Ща прощаваш, ама след 12-14 часа зад мониторите съм готов да прекопам 5 декара на права лопата само да не седя още един час на компютър.

Много си прав, но такива като мен могат да те разберат. От известно време търся къща на село и там да си копам градинка. Приятели, които не са на моя хал, ми се чудят на акъла. Добре е, че Карамфилов е на моя акъл.

Няма как да обясня на някого, който копа по цял ден, какво означава, че главата ми ни приема, ни предава. А като някой пък ми завиди, че пътувам и му кажа, че съм била 5 дни в хотел на брега на море, но не съм видяла морето, щото и прозорецът от другата страна... ми не ми вярват





Тема Re: Пулев шокнови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.03.19 17:16



Еее, ти пък, де кръчма, де мач. Пресилено ми се вижда.
Но пък помня, как влязох в една кръчма в Сухиндол. Вечерта. Бях командировка и глад се не трае. И като влязох и като се заобръщаха хората, после видях, че са само мъже, а един тича срещу мен и вика : какво искаш, какво искаш


Уплаших се, честно. Тогава кръчмарят ми каза, че ако искам нещо за хапване, да му кажа къде съм, той ще ми донесе.

На другия ден като споделих с хората в общината, където бях на работа, те се ужасиха. А пък кметът щеше да ги убие, че не са ме предупредили и не са ми осигурили храна.

Но това моето е друго.

Дай сега по твоята логика да не влизаме в магазини за мъжки дрехи за подарък на мъжете ни, щото се предполага, че там повече мъже.
Да не ходим на фитнес, щото и там яко тестостерон
да не ходим да плуваме

Не, не и не.
Изтрещяха жените за 5 лева. Но мъжете ще го върнат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.