Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 01.07.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Знам,нови  
Автор jumbles ()
Публикувано26.03.19 10:05



че ако при общуване думите ни създават безпокойство в хората, тогава те не изпълняват своята истинска роля
те се използват неправилно

в този момент ти какво знаеш?



Тема Re: Знам,нови [re: jumbles]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.03.19 10:15



че ако при общуване думите ни създават безпокойство в хората, тогава те не изпълняват своята истинска роля
те се използват неправилно



Общуването бива да се избягва. Където можеш давай наставления,- и бягай ако се опитват да ти дават наставления и ти сеят мозък под давление /на руски да се чете/.
Народът е прос ! Животът е скучен, отчаян от битието, обиден на държавата, изнервен от хората, от данъците, от инкасаторите, и кълвачът що търси кедрова ядка в ухото.



Общували те ! И що ще общувате бе, я им теглете ена майна !



Тема Re: Знам,нови [re: tirtirlin]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.03.19 10:18



ти случайно да знаеш, що човек е единственото същество, което отказва да бъде това което е?



Тема Re: Знам,нови [re: jumbles]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.03.19 10:29



ти случайно да знаеш, що човек е единственото същество, което отказва да бъде това което е?



От мен няма да чуеш да те нарека куха лейка, но да знаеш че си го мисля.



Не ! човек не е това което е, а и това което може да бъде всеки миг надмогвайки се.
Ако ще сме бог в развитие, първом поне да сме човек в развитие.
И не величайте доброто на добрия. Бог дебне отнякъде да мерне доброто на злия.
И не умното на умния. А когато простия по малко изпростява това радва астралната същност на планетата.

Редактирано от tirtirlin на 26.03.19 10:45.



Тема Re: Знам,нови [re: tirtirlin]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.03.19 10:40



велико! мир споходи ли сърцето ти сега?



Тема Re: Знам,нови [re: jumbles]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано26.03.19 12:54



Понякога думите умишлено са подбрани, така че да всеят смут... и в този смисъл могат да се използват по предназначение.

Аз знам, че нищо не знам.





Тема Re: Знам,нови [re: jumbles]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.03.19 13:29



в този момент ти какво знаеш?
Знам, че трябва да опитам да кажа същото с други думи. Може до три пъти да опитам. Ако пак не се получи, знам, че обезпокоеният човек трябва да научи повече думи.
Няма как да обясня как се решава уравнение с две неизвестни ако човекът не знае таблицата за умножение.

То е като с чуждия език. Ако говоря на китайски, а отсреща не знаят езика...



Тема ейнови [re: jumbles]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано26.03.19 14:07



куха лейко, ела да те напълня


Мисля че тотално еба мамата на цялата поезия и проза с това твое необмислено изречение.



Тема Re: Знам,нови [re: jumbles]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.03.19 14:12



Когато в някоя Сократова беседа постигаме консенсус относно някое изказване, то той има характера на нещо временно: засега относно това изказване няма повече никакво съмнение. Но винаги може да се появи някоя до този момент неотчетена гледна точка, която предизвиква ново съмнение. В този случай не предизвикващото до даден момент съмнения изказване трябва отново да бъде проверено. Но никога не може да се постигне такова изказване, което да е застраховано от нуждата за нова ревизия. ...



Тема Re: Знам,нови [re: osvoboden pich]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.03.19 14:12



Понякога думите умишлено са подбрани, така че да всеят смут... и в този смисъл могат да се използват по предназначение.

Манипулациите, манипулаторите........

Трудно е да манипулираш глупав човек. Затва винаги съм си окачил едно глупаво изражение на лицето, съчетано с откровенно тъп поглед. Тва във военното дело се казва "разузнаване с бой" ,- кавалерийската дивизия пуска напред ена малка кльощава конница с най дръгливете коне и най залюханите хусари, ей така да разкрие отбранителните рубежи и огневите точки на противника.



Та има и лепкави, манипулативни погледи.
Оня ден вървя си аз като пешеходец, отивам към банката с която водим полов живот. С тъпия поглед и тъпото изражение и не заглеждам хората, защото това е знак че им обръщам внимание, а откъде накъде ! И минавам покрай един магазин и един вероятно гей с лепкавият поглед потърси очите ми, мазен, гнусен, лепкав поглед, не мога да го обясня. Обаче аз с периферното, зеницата не цапам, гаден полазващ леплив поглед от който ти се повръща. Манипулатор, кой ще манипулираш бе, мен ме няма ,неразбрал съм, не ти обръщам внимание, не съществуваш щом не ти обръщам внимание.

И когато човекът е с цици. Това е много опасно. Няма случайно закачени цици на тая планета. Цицата знае че има зеници, инак щеше да е на гърба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.