Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 28.09.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Имам питаненови  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано16.03.19 20:23



относно

!
Знам, че от тук присъстващите надали ще получа адекватни мнения, но нямам достъп до клуба на "старците", където със сигурност бих получила свестен отговор.
Защо питам? Моя много близка роднина кандидатства за работа в тази фирма. Обещанията са големи, но доколко се реализират?

Изрових нета да се осведомя, но не научих кой знае какво повече от всеки от вас, който ще прибегне до гугъл за информация.
Затова резервния вариант - клубовете. Някой, нещо от практиката???



Тема Re: Имам питаненови [re: pishmangreek]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.03.19 20:53



Какви обещания?
Синковецът работи там на половин ден от лятото, доволен е.



Тема Re: Имам питаненови [re: pishmangreek]  
Автор Amore innamorata ()
Публикувано16.03.19 21:27



Въпреки, че не заслужаваш, ще те информирам.
Започва всичко на 6, но....ако договорът й е за една година например или 6 месеца и е по проект след това рискува да няма продължение, да не говорим, че на една моя приятелка с два перфектни езика...смятай и предложиха мениджърска позиция, проектът се провали и се наложи завръщането и в Италия, т.е. , ако е млад човек и му трябва някакъв старт, някакви джобни пари е добре, но за перспектива...да не разчита много, зависи от договора,от позицията и най вече от инвеститора колко време ще се задържи в България. Помагах на едн агенция като HR за наемане на персонал да назначава там на италианци, майчин език италиански естестствено, но...това са хора,които тук нямат ...нищо и за тях заплата от 1400 лева месечно в София е добре.



Тема Re: Имам питаненови [re: lipari]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано16.03.19 21:29



Можеше да спестиш, че сина ти работи там и да споделиш инфо от него с какво точно се занимават!
От една страна ми става по-спокойно, че син на клубарка е в бранша, но от друга ми е стреснато. Попитай защо!



Тема Re: Имам питаненови [re: pishmangreek]  
Автор Amore innamorata ()
Публикувано16.03.19 21:32



Изнесените кол центрове от Западна Европа в Източните страни,които са много по евтини като заплащане и грижа за персонал и печелят в пъти по добре там, пак казвам зависи от позицията , от нивото, т.е къде ще е в органиграмата.



Тема Re: Имам питаненови [re: Amore innamorata]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано16.03.19 21:40



Попитах с каква точно дейност се занимава въпросната фирма. Наемане на работници?(според твоя коментар) За какви дейности и в какви сфери?

Въпреки, че не заслужаваш, ще те информирам
С което доказваш за пореден път колко злобно и нищожно човече си!

Информацията ти за наетите италиански служители на фирмата не касаят отговора на въпроса ми.



Тема Re: Имам питаненови [re: pishmangreek]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано16.03.19 21:40



Познавам едно единствено лице, работещо за Telus. Дълги години, на мениджър ниво, в Канада. Две години проучване в един момент, да те одобрят за разведка. И да почнеш да получаваш и друга заплата, за която дето се вика, не се говори много много.





Тема Re: Имам питаненови [re: Koftia]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано16.03.19 21:43



Дълги години, на мениджър ниво, в Канада. Две години проучване в един момент, да те одобрят за разведка. И да почнеш да получаваш и друга заплата, за която дето се вика, не се говори много много.


Става интересно!



Тема Киронови [re: pishmangreek]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано16.03.19 21:45



Пусни ми темата в 40-50! Нужно ми е мнението на "дъртаците" както им казват тук!



Тема Re: Имам питаненови [re: pishmangreek]  
Автор Amore innamorata ()
Публикувано16.03.19 21:53



Навлизам в подробности, фирмата е терцист тя се занимава с менджмънт , ако може така да се нарече и работи за фирми като Трип адвайзер, Хонда, Самсунг, Водафон, управляват т.н. Кол центрове в страни като Румъния, Албания, Гърция доколкото знам и за там търсят с италиански, България, много е важно за коя фирма ще извършва услуга,работа,проектът за Самсунг не се разви, това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.