Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 29.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Въпроснови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано14.03.19 14:38



Алекс ли ти е проблема с мен..споко бе..те ти го На сводници ли ще си играем
а спри се



Не закачай проблема, докато той не закачи теб!!!

Тема Re: Въпроснови [re: ShokoLada]  
Автор Amore innamorata ()
Публикувано14.03.19 14:39



пак ще ти кажа, че си тъпа...: )))

хей муцка, може и да съм тъпа по твоите критерии, ама с тази си тъпота имам два брака, щастливо семейство и ми е много добре предвид това, което съм и което съм си постигнала с моите си усилия, живея в красива страна, имам добър стандарт на живот, пътувам, имам си хобита, едното от които е форуми дир.бг, това, че си пиша тук и си споделям или по скоро съм споделяла някакви си фантазии , за мен е виртуално хоби, ТУК аз не тръся нито любовници, нито компания РЕАЛНА както правят много други, за мен има много точна граница между виртуалното и реалното, не знам теб лично с какво това те дразни?

не си спомням да си била в къщата ми, да сме се запознавали, даже и виртуално, да си ми платила някоя сметка


Не ме мисли каква съм аз...губеща, ей муци това, че тук ме обиждат някои хора, които нямат елементарно възпитание и се възползват от така наречената виртуална"анонимност"и не желаят да се променят както например правя аз не ме прави в никакъв случай губеща. За мен е сто пъти по важно , че в личният ми, реален живот съм печелевивша.

.правя това което искам..

И аз съм като теб правя каквото искам , радвам се ,че най накрая се уточнихме и че ти Нейно Величество Шоколад си съгласна


Е и като съм " чисто гола"както казваш ти какво от това, ами хубава жена съм си за възрастта ми, на някои им харесвам така чисто гола да ме виждат, особено на моя мъж

Виж сега, научи се да разграничаваш нещата и определено да не приемаш за чиста монета всичко написано тук (в това отношение можеш да потърсиш помощ от клубаркатa Липари, тя ме научи на това:))), на мен това доста ми помогна и...успокои, ако мога така да кажа.

Да си ползваш спалното бельо с кеф ти пожелавам и най вече на това спално бельо да се спукаш от секс, мисля, че това ще те кротне, дерзай и ти



Тема Re: Въпроснови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles ()
Публикувано14.03.19 15:06



къф ти е проблема на тебе бе, пикло
от как те знам все си намираш след кой да се залепиш и да каканижеш, като че ли всички са малоумни, само ти си некво вездесъщо знаещо, проповядвсщо правота

апропо, нали щеше да оставяш клуба на димо, ко станс че пак си тука



Тема Re: Въпроснови [re: Amore innamorata]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано14.03.19 15:25



Да си ползваш спалното бельо с кеф ти пожелавам и най вече на това спално бельо да се спукаш от секс, мисля, че това ще те кротне, дерзай и ти



Ама ти я караш да са ибе жената.





Тема Re: Въпроснови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано14.03.19 16:10



Ти новичкия...ко роптаеш..ааа?





Тема Re: Въпроснови [re: tirtirlin]  
Автор Amore innamorata ()
Публикувано14.03.19 16:11



Какво лошо има в това извинявай?

Качественият секс е залог за много неща, баланс, добро настроение, усмивка, жизнерадост, губене на калории, т.е. отслабва тялото, добре се формират някои мускули, хормоналният баланс си е на мястото особено за жени над 40 години си е важно и задължително условие. Наскоро гледах един филм за един прекрасен гръцки остров и там местните жители споделиха, че освен здравословната храна, която те си произвеждат в градините си правят и джиджи биджи до късна старост, знаеш ли какви подвижни баби и дядовци представиха там на по 80/85 не можеш да им дадеш годинките



Аз лично си записах рецептата за една салата от това предаване и я направих, страхотен вкусВарени картофки пресни, зелен лук, доматки, мента...зехтин



Тема Re: Въпроснови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано14.03.19 16:13



Новичкия освен да роптае и друго може

Не закачай проблема, докато той не закачи теб!!!


Тема Re: Въпроснови [re: Amore innamorata]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано14.03.19 16:14



Е и като съм " чисто гола"както казваш ти какво от това, ами хубава жена съм си за възрастта ми, на някои им харесвам така чисто гола да ме виждат, особено на моя мъж
Мии кривнах те през моя гледна точка..: )))..сбърках!
Да си ползваш спалното бельо с кеф ти пожелавам и най вече на това спално бельо да се спукаш от секс, мисля, че това ще те кротне, дерзай и ти
Тц...меките чаршафи и пухената завивка и удобната възглавничка е за спокоен сън наситен с прекрасни сънища..за секса има други места..в спалнята е скучно..





Тема Re: Въпроснови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано14.03.19 16:15




Пиленце златно...: )))..то се разписука..



Тема Re: Въпроснови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано14.03.19 16:17



Ми изяви се де...ето ти мегдан..: )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.