Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 28.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кое е отличителното на ядрената война.нови  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.03.19 23:24



Че е кратка. От четири часа до четири дни. За стратегически дестинации. Разбирай балистични траектории, подтиснати, но с много глави, лъжливи също.
На стратезите не им пука, милиони жертви, те са ги отписали, целите са геостратегически, отделни градове се не броят, милиони, десет, трийсет, сто, важно е другия да е по зле. После са тактическите оръжия, 80 километра, десет, пет и тнт. Въобще знаете ли, че тия които обмислят стратегиите, за тях сме статистически цифри. Когато се сбруши държавността, и изобщо обществото, снабдяването, законността, идват банди , канибализъм, и изобщо убий да не те убият. Урбанизираното общество, тва с моловете, и кауфланд, толкова е нестабилно, че въпросът , ще ядеш черният дроб на комшията, е напълно резонен.

Как мислиш да оцелееш, къде ще се заровиш, кой си готов да изядеш ? комшията, тъщата ?



Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: tirtirlin]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано08.03.19 23:45



Кого ше ядем ний вече, бе Тинтирине? Оттука нататък на нас война не ни трябва, редиците почват да оредяват по естествен път



Ти гледам, нещо планове за бъдещето правиш... остави да се кахърят тия с бъдеще, наШТа лесна, вече можем да сме безотговорни



Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: tirtirlin]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано09.03.19 01:20



бах тоз осми март!

, бах тез женки!

...имам един клиент , който е завършил 800 магистратури по икономикав чужди университети , бизнесмен ...
Та той твърди , че се задава икономическа катастрофа. Всеки дължал на всеки пари , надувал се някакъв дългов балон и все някога щял да се спука....
И така щял да се спука , че щяло да стане страшно. Парите нямало да струват нищо , заплащането щяло да е само натурално , на разенни начала - дупе , за ляб , дет се вика и всичко щяло да се парализира и да спре да функционира за дълго време.
Нямало да има ток , вода , горива , мамбо...
И човека се беше поподготвил - имаше си една цистерна от камион за пропан бутан , заровена в двора , един резервоар за вода , може би от 15-тина тона , подземие , пълно с храна , огромен склад с екобрикети и дърва на купчини из двора. Къщата му се отопляваше с 2 котела - на газ и на твърдо гориво , като втория беше резервен. Имаше система с два соларни панела за топла вода и ни беше повикал да му направим една фотоволтаична система 8 квт ....
Докато я правехме , подменяше хранителните запаси и раздаваше леща и ориз безплатно.
Та този пич толкова убедително разказваше всичко това на мен - лаика в икономиката , че реших да осъществя детските си мечти и да пръсна едни паре , дето , евентуално , ако стане нещо такова , за мечти няма да стават...

Тоз пич не даде да му поповдигна и понасоча панелите (един шибан покрив с било насочено на юг) за да не се виждали от пътя и бандите мародери да не знаели , че той има ток. Даже затъмнителни щори си имаше монтирани на прозорците...

Та , така сигурно ще е и след ядрена война , само че, внуците ни няма да могат да си преброяват пръстите на ръцете - толкова много ще са ....или хич няма да имат - радиацията е кофти пич.

...в Библията е написано : \" По думите , написани в клубовете ще ги познаете! \"

Редактирано от kiko64 на 09.03.19 01:26.



Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: kiko64]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано09.03.19 13:45



да му направим една фотоволтаична система 8 квт ....

8 киловата ? Как се мери тва бе ! Знаеш ли че през нощта слънцето е на обратната страна, и ние нямаме слънце ? Говорими в акумулатори, в площ, поликристални, монокристални. 100 вата идат от слънцето на квадратен метър, и 20 вата по линия на ДДСето.



Искам да срина устоите на обществото, с магическа пръчка да махна и на всеки хомосапиенс мигом да поникне на гърба един чувал жълтици 80 кг.
Овчарят няма да иска да пасе, хотелиерът ще кресне- Отивайте си в къщи !
Баничарят даней луд да пече баници , та той има 80 кг жълтици. Полицаите ще напуснат, военните ще оставят военните си книжки. кондукторите ще викнат,. Бе я не ма занимавайте с глупости бе ! Ще стане паника и смут, ма те журналистите новинари са напуснали тулевизиите, по моловете са, ма там кат няма продавачки.

Саде Киро е останал на работа, да прави мръсно безплатно.



Редактирано от tirtirlin на 09.03.19 13:46.



Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: tirtirlin]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано09.03.19 14:16



на всеки хомосапиенс мигом да поникне на гърба един чувал жълтици 80 кг.

А не може ли само на мен?
А нна всеки хоосапиенс - гноен цирей на гъзъ?


И тогава ще работят прави-така било по-ефективно казват... да проиозведат повече , щото аз ще имам чувала със злато...


100 вата идат от слънцето на квадратен метър, и 20 вата по линия на ДДСето.
С ДДС е 1000 вата на кв.м. Ако не пече много силно или панелите не са добре насочени - тогава е без ДДС ...понякога и без данък печалба , че и без корпоративен го ева.

8 киловата ? Как се мери тва бе !
Говорими в акумулатори, в площ, поликристални, монокристални.


Аз меря с мярка 100 грама ! Даже има печат от метрология на нея. демек - точна е !
100 грама са точно токова , колкото реша да налея в нея. Щот съм алчен , мазен , селски кръчмар....
Аморфнокристалните са пълен шит ....

Знаеш ли че през нощта слънцето е на обратната страна, и ние нямаме слънце ?

Ко ти пука? Важно е че всеки продавач на панели твърди , че неговите работят на лунна светлина..... е , и на звездна , но по-слабо.


...в Библията е написано : \" По думите , написани в клубовете ще ги познаете! \"

Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: tirtirlin]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано09.03.19 14:48



Много точно мнение си написал по темата макар и кратко.Да добавя че първо според мен Третата световна става все по-неизбежна от 2014та насам и второ нейният резултат че Русия ще бъде почти напълно унищожена, Америка съсипана, Западна Европа разрушена, а Китай с териториални разширения в Сибир.Китай най-много ще намаже от такъв конфликт и най-малко ще пострада.



Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: kiko64]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано09.03.19 14:56



Същото мнение относно предстоящата глобална икономическа катастрофа имам и аз поне от 10 години насам.Вътрешния дълг на САЩ е толкова огромен че на практика заплашва цялата икономика на планетата.Въпрос е на време финансовите балони да гръмнат.Единствения изход на запада е да се докопа до руските природни ресурси и точно затова Европейския съюз предизвика войната в Украйна.Само че Русия след 1990та никога повече няма да даде нищо даром и точно поради тази причина западът я притиска и тласка нещата към тотална ядрена война.



Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: tirtirlin]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано09.03.19 14:58



200 вата са от Слънцето на квадратен метър, но това зависи от съответния сезон и от облаците също.



Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: FlLERO99]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано09.03.19 17:53



200 вата са от Слънцето на квадратен метър, но това зависи от съответния сезон и от облаците също.

Божкееееееееее!!!!

Глейте кви "разбирковци" стават модератори, а мен не ме искат за можератор на 40-50!





Как да ти вярва човек на всичко което пишеш в НЛО ми кажи?
Че , аз - простия кръчмар нам повече от тебе за слънчевата радиация???!



Average annual solar radiation arriving at the top of the Earth's atmosphere is roughly 1361 W/m2.[25] The Sun's rays are attenuated as they pass through the atmosphere, leaving maximum normal surface irradiance at approximately 1000 W /m2 at sea level on a clear day. When 1361 W/m2 is arriving above the atmosphere (when the sun is at the zenith in a cloudless sky), direct sun is about 1050 W/m2, and global radiation on a horizontal surface at ground level is about 1120 W/m2.[26] The latter figure includes radiation scattered or reemitted by atmosphere and surroundings. The actual figure varies with the Sun's angle and atmospheric circumstances. Ignoring clouds, the daily average insolation for the Earth is approximately 6 kWh/m2 = 21.6 MJ/m2.

...в Библията е написано : \" По думите , написани в клубовете ще ги познаете! \"

Тема Re: Кое е отличителното на ядрената война.нови [re: kiko64]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано09.03.19 18:29



За да стана модератор на клуб НЛО на дира съм извървял много дълъг път на писане там още от 16ти октомври 2001ва.Отделно от това и много важно изявявам интерес към уфологията още от края на 80те, познавах се видния български уфолог Димитър Делян и имам почти 1000 редовни наблюдения на небето от 1987ма досега, виждал съм хиляди самолети през бинокъл и телескоп, наблюдавал съм реални НЛО доста над 10 пъти и съм минал през над 70 отделни оптични прибора.Връзките в интернет със западни и руски уфолози отделно.Книгите прочетени на тема авиация и аерокосмическо дело също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.