Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 22.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това, което не ме убива, ме прави по-силеннови [re: Quelle]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано11.03.19 18:31



По принцип живота протича в главата, а представяш ли си да си заобиколен в собствената си глава само от глупави мисли ? Та аз ще повърна, и то в главата си.
Нее.....главата е като хола, требва да е чистичко и подредено, и хляб и зрелища да има вътре.





Тема Re: Това, което не ме убива, ме прави по-силеннови [re: Quelle]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.03.19 18:31



Искам в оставащите ми 2 часа в будно състояние от дненонощието само да ям, да правя любов и да дремя в будна кома пред ТиВиту или в дирника (най-обичам скандалите в дирника, ама туй между нас

Ето! Ти си отговорила на Главния Въпрос на Ницше: какво е туй дет искам да го правя безброй пъти през живота си?



Пък аз съм любител на фентъзи жанра и научната фантастика



Тема Re: Това, което не ме убива, ме прави по-силеннови [re: Vitalite]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано11.03.19 18:33



Пък аз съм любител на фентъзи жанра и научната фантастика



Тва са хора с повишено либидо, интелектуално също.





Тема Re: Това, което не ме убива, ме прави по-силеннови [re: Vitalite]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано11.03.19 19:31



Ми, като знам, Ницше какво е ял, как да му се доверя като на философ абсолютно не мога Човек, който яде цели, варени картофи, шницели, вурстчета и кисело зеле със захар, не ми го хвали

АЗ съм привърженик на съвременната философия...петзвездни хотели, за закуска една круша, за обяд гъбена супа със сметана, допълнително аспержи, обвити в хрупкаво беконче, за вечеря не съм мислила още, нещо леко и ефирно ще е

И, кой в крайна сметка разбира повече от живота Ницше или аз? Ми, аз ми



Тема Re: Това, което не ме убива, ме прави по-силеннови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.03.19 19:44



Нее.....главата е като хола, требва да е чистичко и подредено, и хляб и зрелища да има вътре.

Винаги има фикус в ъгъла, до прозореца, дебне да задремеш на дивана





Тема Ааа не!нови [re: Vitalite]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано11.03.19 22:43



Много държа да не съм неправилно разбрана! Туй хич не е дето искам да го правя, туй е дето съм принудена да правя

. Има поне 1000 други неща, които бих искала да правя, ама не мога.

Иначе и аз си падам по фентъзи много.



Тема Re: Това, което не ме убива, ме прави по-силеннови [re: Trickyy]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано11.03.19 22:51



Ми, като знам, Ницше какво е ял, как да му се доверя като на философ абсолютно не мога Човек, който яде цели, варени картофи, шницели, вурстчета и кисело зеле със захар, не ми го хвали

пъ нагъвай и ти кисело зеле със захар, да видим няма ли да достигнеш до абсолютното прозрение, че което не те убива, те прави по-силен. туй само силните мъже го могат, ве.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.